Małgorzat Rozenek, Agnieszka Szulim
Facebook, Instagram

Małgorzata Rozenek i Agnieszka Szulim wystąpią razem w show TVN? Znamy szczegóły!

Małgorzat Rozenek, Agnieszka Szulim
Facebook, Instagram

Małgorzata Rozenek w nowym programie TVN razem z Agnieszką Szulim? Jak dowiedziało się Party.pl, Małgorzata Rozenek dostała propozycję wzięcia udziału w programie Azja Express!

Na razie wiadomo, że w programie wystąpi też Agnieszka Włodarczyk oraz - jak pisaliśmy - dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk.

A co chodzi w show?

Azja Express (poprzednia nazwa to Orient Express) to format, w którym kilkoro uczestniczących gwiazd w parach, w ekstremalnych warunkach, musi dostać się z jednego miasta do kolejnego. Mając tylko jednego dolara w kieszeni, będą musieli ze swoim towarzyszem podróży użyć uroku osobistego, sprytu i wystawić na próbę swoją zaradność, by przetrwać i nie odpaść z show.

Prowadzącą program jest Agnieszka Szulim. Jak myślicie, czy Małgorzata Rozenek zdecyduje się by wziąć udział w show? Podobno wyjazd do kraju, w którym ma się rozgrywać program planowany jest już na połowie maja! Zostało mało czasu, by podjąć decyzję! Chcielibyście zobaczyć Małgosię w takim programie?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek ostro ćwiczy. Jak wyglądała przed porannym treningiem? ZDJĘCIA

 

Małgorzata Rozenek ostatnio mocno ćwiczy czyżby do programu?

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Facebook

Małgorzata Rozenek ćwiczy ostatnio z trenerką personalną.

Małgorzata Rozenek ćwiczy z trenerką, Lidią Wierzbowską

 

Małgorzata Rozenek powinna się zgodzić na wzięcie udziału w Azja Express? Na miesiąc musiałaby rozstać się ze swoimi synami.

Małgorzata Rozenek w białych spodniach i w beżowej marynarce

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13