Anna Derbiszewska zdradziła, jakie ma plany na lato. Czy z Jakubem Manikowskim i małym Dareczkiem planują już pierwsze wyjazdowe wakacje? Rolniczka nie ukrywa:

Reklama
Ostatnio krążą mi takie myśli po głowie, żeby wyjechać spontanicznie

Jaki kierunek jej się marzy?

Anna z "Rolnik szuka żony" o wakacjach z dzieckiem

Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" powitali na świecie wymarzonego synka. Maluszek otrzymał przepiękne imię Dariusz. Rolniczka spełnia się jako mama, a w wolnym czasie dzieli się przemyśleniami na temat swojego macierzyństwa w sieci. Internauci zastanawiają się, czy wraz z Kubą planują już pierwsze rodzinne wakacje. Ania Derbiszewska wyznała, że tak. Jednak chociaż marzy jej się daleka podróż za granicę, to w tym roku prawdopodobnie będą cieszyć się z wizyty nad polskim morzem:

Dostaje od was mnóstwo pytań, jakie są nasze plany wakacyjne no i powiem Wam, że na tę chwilę jeszcze nic nie mamy w planach. Dareczek już się budzi. Chciałabym gdzieś wyjechać za granicę, ale wydaje mi się, że w tym roku raczej się nie uda, może w przyszłym. A w tym pewnie jakieś morze. Tak myślałam, może Trójmiasto, zobaczymy jak czas pozwoli.
Ania Derbiszewska z Rolnik szuka żony
Instagram @aniaderbiszewska

Ania Derbiszewska z "Rolnik szuka żony" przyznała, że być może wyjadą spontanicznie na jakiś rodzinny wyjazd, bez większego planowania:

Ostatnio krążą mi takie myśli po głowie, żeby wyjechać spontanicznie nad morze (...) Im człowiek więcej myśli, analizuje i planuje to potem nic z tego nie wychodzi.
Ania Derbiszewska z Rolnik szuka żony z synkiem
Instagram @aniaderbiszewska

Przy okazji rolniczka odpowiedziała na kilka pytań od fanów i zdradziła swoją małą tajemnicę. Jedna z fanek chciała wiedzieć, czego Ania z "Rolnika" "nie zrobiłaby nigdy w życiu":

Zobacz także
Nie skoczyłabym na bungee, mam lęk wysokości.
Reklama

Zobacz także: Ania z "Rolnika" już wybrała imię dla kolejnego syna i zdradziła sekret

Ania z Rolnik szuka żony z synkiem
@aniaderbiszewska
Reklama
Reklama
Reklama