Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" spełniła swoje kolejne marzenie i przy okazji odkryła nową pasję. Żona rolnika mówi wprost o tym, że prowadzenie ogrodu warzywnego sprawia jest ogromną frajdę, a teren wokół domu niezmiennie ją zachwyca. Ania z "Rolnika" od początku nie ukrywała, że przy projektowaniu i realizacji ogrodu skorzystała z usług profesjonalnej firmy. Jedna z jej obserwatorek wykorzystała tę informację, aby wbić jej szpilę. Jest odpowiedź!

Reklama

Anna Bardowska z "Rolnika" podzieliła się swoją radością: "Efekty są niesamowite"

Anna Bardowska wzięła udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony" i śmiało można powiedzieć, że ten program odmienił jej życie. Uczestniczka nie tylko znalazła miłość i dziś jest mamą dwójki wspaniałych dzieci, ale też przełamała swoją nieśmiałość i stała się jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Ostatnie lata Ania Bardowska spędziła na realizowaniu razem z mężem projektu "wymarzony dom", a efektami dumnie chwali się na Instagramie. Teraz przyszedł czas na ogród i już widać efekty, a Anna Bardowska nie kryje dumy.

Minęły dopiero dwa miesiące od założenia naszego ogrodu, a efekty są niesamowite! Rośliny zaczynają rozkwitać, zielenieją, a nasze warzywa rosną w szybkim tempie. Praca przy warzywach sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Każdy dzień spędzony w ogrodzie przynosi nowe radości i odkrycia.
napisała Anna Bardowska

Jedna z internautek skomentowała wpis i zaznaczyła, że radość z ogrodu byłaby większa, gdyby samodzielnie go zaplanowała lub urządziła:

Ogród piękny ale większą bym miała satysfakcję gdybym zrobiła taki efekt własną pracą i pomysłami
napisała wprost jedna z obserwatorek Anny Bardowskiej.
Anna Bardowska podzieliła się radością
Instagram @ania.bardowska

Anna Bardowska błyskawicznie odpowiedziała i napisała wprost, że ona sama nie jest ekspertem w każdej dziedzinie, dlatego chętnie korzysta z pomocy fachowców:

A ja nie. Uważam, że nie trzeba być dobrym we wszystkim i warto wspierać się pracą i pomysłami innych. Oczywiście gratuluję i podziwiam jeśli ktoś jest złotą rączką od wszystkiego.
Anna Bardowska z Rolnik szuka żony urządza ogród
Instagram @ania.bardowska
Reklama

Anna Bardowska już wcześniej mówiła otwarcie o krytyce, jaka na nią spływa, ale stara się tym nie przejmować i dalej realizuje się jako influencerka. Śledzicie profil żony rolnika?

Zobacz także
Bardowscy
@ania.bardowska
Rolnik szuka żony: Ania Bardowska o teściowej
Instagram/Anna Bardowska
Reklama
Reklama
Reklama