Anna Bardowska wraz z synem przygotowuje wyprawkę dla córki Ania Bardowska w ciąży Ania Bardowska w ciąży Ania Bardowska w ciąży Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka
Anna Bardowska z synem
Instagram

Ania Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" od trzech lat spełnia się w roli matki. Pod koniec grudnia 2016 roku żona rolnika urodziła synka, który otrzymał na imię Jan. Dziecko jest oczkiem w głowie Anny i Grzegorza, a wkrótce chłopiec zostanie starszym bratem! Jaś nie może doczekać się pojawienia na świecie siostry. Z pewnością będzie pomagał mamie w opiece nad niemowlęciem. Zamierza robić coś jeszcze, co na pewno poprawi Annie humor oraz jej wygląd! 

Zobaczcie, co uwielbia robić Jaś. Czy zainteresowania chłopca zmienią się wraz z wiekiem, a może dziecko będzie wolało upiększać panie zamiast tak jak tata pracować na gospodarstwie? 

1/5
Anna Bardowska wraz z synem przygotowuje wyprawkę dla córki
Instagram

Anna Bardowska często publikuje zdjęcia synka w sieci. W przeciwieństwie do innych znanych mam nie zakrywa twarzy dziecku i pokazuje jak zmienia się chłopiec. Z Instagrama wiemy, że Jan uwielbia gotować obiady na swojej plastikowej kuchence, z chęcią czyta książki wspólnie z mamą czy pomaga jej w zorganizowaniu wyprawki dla siostry! Okazuje się, że ma jeszcze jedno zainteresowanie, które z pewnością w przyszłości spodoba się wielu dziewczynom. Zobaczcie poniżej, co lubi robić najmłodszy Bardowski. 

 

2/5
Ania Bardowska w ciąży
Instagram

Okazuje się, że Jaś uwielbia bawić się włosami swojej mamy. Ania pokazała w sieci zabawne wideo, na którym chłopiec układa jej fryzurę. Widać, że nie pierwszy raz bawił się we fryzjera.

Zobacz także: Anna Bardowska już urodziła?! Nagrała dla fanów wideo, w którym wyjaśnia jak się czuje

3/5
Ania Bardowska w ciąży
Instagram

- Ładną fryzurę mam? Bo kto mnie uczesał? - pyta Ania. 

- Ja - odpowiedział mamie Jaś. 

- Ślicznie, ślicznie mój fryzjer. Dam Ci buziaka za to

- Jeszcze tu, jeszcze takie długie. Zrobiłem mamie taką fryzurę.

4/5
Ania Bardowska w ciąży
Instagram

Po tym jak Jaś wyszykował mamę, Anna udała się na zdjęcia ostatniego odcinka "Agrorewolucji". Żona rolnika, która jest obecnie w zaawansowanej ciąży do samego końca nie wiedziała, czy będzie mogła być na planie, ponieważ w ostatnich dniach jest jej coraz trudniej z dużym brzuszkiem.

Córeczka Ani i Grzegorza powinna pojawić się lada dzień na świecie. Wiadomo już, że dziewczynka otrzyma na imię Liwia. 

5/5
Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka

Myślcie, że Jaś w przyszłości zostanie rolnikiem tak jak tata? A może jak tylko Liwia podrośnie chłopiec i jej zacznie układać włosy i zostanie potem fryzjerem? ;) 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony