Madzia z Big Brothera z kręconymi włosami Ameryka Express Różal Ameryka Express
Ameryka Express
EastNews

Wiosną 2020 roku kolejni uczestnicy powalczą o wielkie pieniądze w programie "Ameryka Express". Tym razem wyścig odbędzie się w Kolumbii. Tak jak i poprzednio, gwiazdy będą walczyć z czasem, głodem, a także prosić tamtejszych mieszkańców o kawałek podłogi, aby móc się przespać. Po rezygnacji Agnieszki Woźniak-Starak nieoficjalnie mówi się, że program poprowadzi Daria Ładocha. Ale kto będzie walczył o amulety i podróżował autostopem? Podobne te nazwiska są już pewniakiem! Zobaczcie poniżej, kto pojawi się w programie.

1/4
Madzia z Big Brothera z kręconymi włosami
Instagram

Uczestnicy nowej edycji "Ameryka Express"

Według doniesień "Super Expressu" w kolejnej edycji rozrywkowego show pojawi się Magda Wójcik. TVN miał być zachwycony udziałem uczestniki w "Big Brotherze". Podobno stacja nie wyobraża sobie programu bez niej. Do tej pory Wójcik nie zdementowała plotek tabloidu, więc wydaje się bardzo prawdopodobne, że wystąpi w show. Czy zabierze ze sobą swojego chłopaka Oleha, którego poznała w domu Wielkiego Brata? Zobaczymy!

Zobacz także: Ale niespodzianka! Madzia z "Big Brothera" wystąpi w kolejnym programie TVN!

2/4
Ameryka Express
EastNews

Z kolei jak informuje "Pudelek", w Kolumbii zobaczymy Grażynę Wolszczak i Pawła Deląga. 60-latka znana jest z takich filmów jak "Ja wam pokażę", "Żółty szalik" czy "Zamiana". Aktorka od 2003 roku gra w serialu "Na Wspólnej", a także od 2008 roku w "Pierwszej miłości".

Paweł Deląg na swoim koncie również ma udział w filmie "Jak wam pokażę". Wystąpił też w "Quo vadis", "Zróbmy sobie wnuka" czy też w "Chłopaki nie płaczą". 

Kogo zabiorą ze sobą do Kolumbii? Tego na razie nie wiadomo. 

3/4
Różal
EastNews

Kolejnym uczestnikiem w show ma być Marcin "Różal" Różalski. Zawodnik MMA sześć miesięcy temu zakończył sportową karierę. Czy teraz częściej będziemy go widzieć w programach rozrywkowych?

4/4
Ameryka Express
EastNews

W Ameryce mają pojawić się również Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Para jest znana z serialu TVN "19+", gdzie oboje występują od kilku lat. Niedawno Gosia i Ernest zaręczyli się! Czy udział w programie dobrze wpłynie na ich związek?