Agent Gwiazdy 4 - lista gwiazd Edyta Górniak i Kinga Rusin na okładce "Party" Aleksander Doba Maria Sadowska na rozdaniu nagród Orły 2018 Littlemooonster96 na Flesz Fashion Night 2018
Agent Gwiazdy 4 - lista gwiazd
1/10
Agent Gwiazdy 4 - lista gwiazd

 

Lista gwiazd, które wystąpią w czwartej edycji programu "Agent Gwiazdy" w TVN wypełnia się i to coraz większymi nazwiskami. "Party" ustaliło, że w show, prowadzonym przez Kingę Rusin, wystąpią m.in. Edyta Górniak czy Maria Sadowska. Ale to nie wszystko!

 

Zobaczcie, kto jeszcze pojawi się w show wiosną 2018 roku!

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Edyta Górniak będzie gwiazdą show TVN "Agent Gwiazdy"!

 

2/10
Edyta Górniak i Kinga Rusin na okładce "Party"

 

Choć kilka nazwisk jest jeszcze trzymanych w sekrecie, to pojawienie się Edyty Górniak w show już jest wielkim zaskoczeniem! Zdjęcia do programu ruszyły pod koniec ubiegłego tygodnia na Fuerteventurze - Edyta na ten czas przerwała trasę koncertową, a na Wyspy Kanaryjskie poleciała tuż po koncercie urodzinowym. Dzięki udziałowi gwiazdy o show na pewno zrobi się głośno!

Kto jeszcze pojawi się w "Agent Gwiazdy 4"?

 

3/10
Aleksander Doba

 

Kolejnym wielkim zaskoczeniem jest udział Aleksandra Doby, 72-letniego polskiego podróżnika, kajakarza, autora książek. Jak podaje Wikipedia.pl, jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Afryki do Ameryki Południowej) wyłącznie dzięki sile mięśni. W tegorocznych wyborach samorządowych zdobył mandat radnego sejmiku województwa zachodniopomorskiego, ale ostatecznie zrezygnował z tej funkcji.

 

4/10
Maria Sadowska na rozdaniu nagród Orły 2018
ONS

 

W show "Agent Gwiazdy 4" pojawi się również Maria Sadowska - piosenkarka, producentka, reżyserka (m.in. "Sztuka kochania"), trenerka w programie "The Voice of Poland". Doskonale zna się z Edytą Górniak, jest więc szansa, że panie zawiążą sojusz!

 

5/10
Littlemooonster96 na Flesz Fashion Night 2018

 

Po "Tańcu z Gwiazdami" Andżelika Mucha, czyli influencerka Littlemooonster96 podbija kolejną telewizję. Tym razem będzie to "Agent Gwiazdy"! Wszyscy złośliwi zastanawiają się, jak blogerka wytrzyma detoks od mediów społecznościowych, w których często relacjonuje krok po kroku swoje życie... :) 

 

6/10
Rafał Jonkisz na otwarciu sklepu internetowego

 

Mister Polski, Rafał Jonkisz, jest również akrobatą - trudne zadania w "Agencie" nie powinny więc sprawiać mu problemu. Co ciekawe, od niedawna plotkuje się, że Mister spotyka się z Marceliną Zawadzką! Już na początku tego gorącego romansu czeka ich długa rozłąka... 

 

7/10
Viola Kołakowska na premierze filmu "Jak pies z kotem"
ONS

 

Viola Kołakowska, była partnerka Tomasza Karolaka, również pojawi się w show "Agent Gwiazdy 4"! 

 

8/10
Andrzej Gołota z żoną na gali z okazji 25-lecia Super Expressu

 

Producenci "Agenta" starają się, żeby w każdej edycji pojawił się uznany sportowiec. Do tej pory byli to m.in. Maja Włoszczowska czy Agnieszka Rylik. Teraz postawili na Andrzeja Gołotę! 

 

9/10
Zosia Zborowska
East News

 

W show pojawi się również aktorka, Zofia Zborowska!

 

10/10
Damian Kordas i Karolina Pisarek są parą

 

Jak podaje plotek.pl show zobaczymy również Damiana Kordasa, zwycięzcę MasterChefa!