Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych obecnie par, która poznała się w programie "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu emisji show zakochani wzięli ślub i doczekali się dwójki dzieci - Jasia oraz Liwii. Małżeństwo często dzieli się swoją codziennością na Instagramie i nie ukrywa, że wspólne życie na wsi jest spełnieniem ich marzeń. Tym razem jednak Anna i Grzegorz Bardowscy zaniepokoili fanów nagraniem, w którym mowa o kłótni...

Reklama

Anna i Grzegorz Bardowscy się pokłócili. Wiemy, dlaczego

Fani "Rolnik szuka żony" z pewnością znają Annę i Grzegorza Bardowskich, którzy dali się poznać telewidzom w 2. edycji show. Od tamtej pory para jest nierozłączna i doczekała się nawet potomstwa. Małżeństwo Bardowskich prowadzi również własne biznesy i jest bardzo aktywne w sieci. Oprócz pokazywania zaplecza gospodarstwa, Anna Bardowska często relacjonuje fanom również rodzinną codzienność. Co więcej, niedawno Anna Bardowska opowiadała o trudnej decyzji, którą wraz z mężem musieli podjąć.

Choć Anna i Grzegorz Bardowscy uchodzą za bardzo zgodne małżeństwo, tak jak w każdej relacji, czasem zdarzają im się drobne sprzeczki. O jednej z nich Anna Bardowska postanowiła opowiedzieć na Instagramie. Jak się okazuje, punktem zapalnym miały być ... krzesła!

Grzesiu, denerwuje Cię żona?
- zapytała męża Anna Bardowska.
Dzisiaj wyjątkowo, coś Ci nie pasi. Czepiasz się cały czas
- odparł Grzegorz Bardowski.
Afera u Bardowskich z Rolnik szuka żony
Instagram @ania.bardowska

Zobacz także: Nicola z "Rolnik szuka żony" 10 przed programem przeszła metamorfozę. Była też nominowana w plebiscycie "Glamour"

Anna Bardowska postanowiła "wytknąć" mężowi obowiązki domowe, od których się uchyla.

Zobacz także
Sprzątać każe, czepia się, nie wszystko poukładane, że krzesła nieopoodnoszone po imprezie, a to już dwa dni
- wyliczała Anna Bardowska.

Grzegorz Bardowski był jednak pewien, że gniew żony nie potrwa długo i stwierdził z pełnym przekonaniem, że wkrótce doczeka się od niej przeprosin!

A zaraz będziesz chodzić i przepraszać. Tak będzie
- podsumował Grzegorz Bardowski.
Afera u Bardowskich z Rolnik szuka żony
Instagram @ania.bardowska

Wygląda na to, że faktycznie nieporozumienie między Anną i Grzegorzem Bardowskimi nie trwało długo, bo na jednym z kolejnych nagrań na InstaStories żona rolnika pokazała, jak przygotowuje wspólną kolację. Spodziewaliście się, że u małżeństwa znanego z "Rolnik szuka żony" dochodzi do takich sytuacji?

Reklama

Zobacz także: Waldemar i Ewa z "Rolnika" biorą ślub?! W sieci aż huczy

Anna i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony w nowym domu
Instagram @ania.bardowska
Reklama
Reklama
Reklama