Kinga i Robert z 40 kontra 20 szykują się do ślubu?
Instagram @kinga_40kontra20
TV-Show

"40 kontra 20": Kinga pokazała zdjęcie sprzed... Pałacu Ślubów! "Czas wyznać prawdę" 

Fani "40 kontra 20" ciągle dopytują Kingę i Roberta o ślub. Uczestniczka tym razem sama postanowiła podjąć temat. Potwierdziła ślubne plany?!

Kinga i Robert poznali się dzięki pierwszej edycji "40 kontra 20". Chociaż ich relacja w programie była bardzo burzliwa, ostatecznie zakończyli swoją przygodę w reality show jako para. Wielu widzów początkowo sceptycznie podchodziło do ich związku i nie wierzyli w to, że relacja zakochanych będzie na tyle silna by przetrwać po powrocie do Polski. Okazało się jednak, że Kinga i Robert wciąż są razem a ich miłość ciągle się rozwija. Chociaż znają się zaledwie kilka miesięcy ich fani nieustannie dopytują się o ślub. Kinga początkowo zbywała ten temat, jednak teraz pokazała zdjęcie sprzed pałacu ślubów w Warszawie: 

Czas wyznać prawdę - zaczęła. 

Czyżby domysły fanów stały się rzeczywistością? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są jeszcze razem?

Czy będą nowe edycje "Rolnik szuka żony", "40 kontra 20", czy "Love Island". Zobaczcie!

"40 kontra 20": Kinga i Robert planują ślub? 

Kinga i Robert z pewnością długo będą wspominać swój udział w "40 kontra 20". Programowy Senior zwrócił uwagę na piękną blondynkę już pierwszego dnia. Ich relacja jednak była bardzo burzliwa. Robert początkowo nie wierzył, że mógłby budować związek z taką kobietą i był przekonany, że Kinga straci nim zainteresowanie, gdy tylko wrócą do Polski. Aby ją sprawdzić wymeldował ją z willi, a tuż przed samym finałem wyeliminował z programu, Gdyby nie interwencja Agaty, która postanowiła oddać Kindze swoje miejsce w programie, nie wiadomo czy relacja tych dwoje miałaby jakąkolwiek szansę. 

Kinga i Robert po powrocie z Krety musieli się ukrywać przez prawie dwa miesiące, ponieważ tyle dzieliło ich do emisji finału "40 kontra 20" w telewizji. Dziś wciąż cieszą się swoją miłością, jednak w ich związku pojawił się już pierwszy poważny kryzys, który na szczęście udało im się pokonać. Widzowie kibicują ich związkowi i czekają na kolejne kroki ulubieńców. Kinga i Robert dostają mnóstwo pytań o ślub. Uczestniczka nie ukrywa, że wie, co miałaby odpowiedzieć fanom w tej sprawie: 

Dla mnie miłość jest wtedy zobowiązująca i wiążąca, kiedy jesteśmy razem nie dlatego, że mamy umowę, kredyt, jakąś przysięgę małżeńską ale wtedy kiedy dobrowolnie każdego dnia podejmujemy decyzję, że chcemy być z tą osobą, nie z uwagi na zobowiązanie ale na uwagi na uczucia. Tyle - mówiła jakiś czas temu. 

Pytania o ślub jednak nie ustały, więc Kinga z "40 kontra 20" postanowiła sobie zażartować i pokazała zdjęcie sprzed Pałacu Ślubów w Warszawie i powiedziała: 

Czas wyznać prawdę, będzie ślub - nie żartowałam, robimy zdjęcia.

Kinga i Robert z 40 kontra 20 planują ślub?
Instagram @kinga40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20": Kolejny kryzys w związku Kingi i Roberta? W sieci pojawił się zaskakujący komentarz!

Kinga i Robert z "40 kontra 20" nie ukrywają, że wciąż uczą się siebie nawzajem. Na poważniejsze deklaracje jeszcze przyjdzie czas. Póki co, relacjonują w sieci wiele wspólnych chwil, natomiast takie kwestie jak wspólne zamieszkanie, zaręczyny i ślub, jak na razie zostawiają dla siebie. Chociaż oboje głośno mówią, że marzą o założeniu rodziny, nie spieszą się z żadnymi deklaracjami, a swój związek rozwijają w komfortowym dla siebie tempie. 

Robert i Kinga obejmują się
kinga_40kontra20/Instagram

Kinga i Robert z "40 kontra 20" są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Jednak nie byli jedyną zwycięską parą w pierwszej edycji randkowego programu. Razem z nimi triumfowali również Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak. Oni zdecydowanie mniej udzielają się w sieci i chociaż żyją w związku na odległość, również udało im się pozostać w związku. 

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 w końcu się spotkają
Instagram @bartek_40kontra20

Jak zmieniła się Marta z 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Marta zachwyca nowymi zdjęciami! Fani są pod wrażeniem
Marta w "40 kontra 20" dotrwała niemalże do finału, walcząc o serce Roberta. Od czasu trwania programu przeszła sporą metamorfozę. Jak wygląda dziś?

Marta Mazurkiewicz w "40 kontra 20" do końca walczyła o serce Roberta Kochanka. Nie ukrywała, że jego decyzja o eliminacji mocno ją zraniła. Chociaż nie znalazła miłości w programie, cieszyła się olbrzymią sympatią widzów, którzy do dziś jej kibicują. Marta jest bardzo aktywna na Instagramie, a jej ostatnie zdjęcia wprawiły internautów w zachwyt! Zobaczcie, jak zmieniła się Marta od czasu udziału w randkowym show. Poznalibyście ją dzisiaj?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga pokazała zdjęcie sprzed... Pałacu Ślubów! "Czas wyznać prawdę" Marta z "40 kontra 20" zachwyca wyglądem Marta wzięła udział w " 40 kontra 20 " i nieźle namieszała. Początkowo nieśmiała blondynka powoli otwierała się na relacje zarówno z "Seniorem" jak i "Juniorem". Ani Robert Kochanek ani Bartek Andrzejczak nie ukrywali swojego zainteresowania przebojową "dwudziestką", jednak kiedy Marta jednego dnia pocałowała się z "Seniorem", a potem spędziła noc na glampingu "Juniora" podpadła im obu i po raz pierwszy została zagrożona eliminacją. Jednak im dalej w program, tym bardziej rosło wzajemne zainteresowanie pomiędzy nią a Robertem Kochankiem, który postanowił przymknąć oko na jednorazowy wyskok uczestniczki. Marta próbowała zdobyć serce Roberta, jednak wciąż blisko była jej największa konkurentka Kinga, która początkowo swoją pewnością siebie sprawiała, że Marta się wycofywała. Ostatecznie Robert Kochanek miał ciężką decyzję do podjęcia, a żadna z pań nie mogła czuć się pewnie. Marta nie ukrywała, że mogłaby się związać z tancerzem, jednak nie zamierza walczyć o niego za wszelką cenę. Decyzję o eliminacji tuż przed finałem przyjęła z godnością, chociaż nie szczędziła Robertowi Kochankowi gorzkiego komentarza :...

Kinga i Robert z 40 kontra 20 nie rozstali się
Instagram @kinga_40kontra20, VIPHOTO/East News
TV-Show
"40 kontra 20": Robert oświadczył się Kindze?! Jest komentarz i zdjęcie pierścionka! 
Kinga odpowiedziała na pytania fanów "40 kontra 20" i pochwaliła się swoim szczęściem! Czy została narzeczoną Roberta Kochanka?

Kinga i Robert z "40 kontra 20" zaręczyli się? Jest szczery komentarz partnerki Seniora z randkowego hitu Telewizyjnej Siódemki! Piękna blondynka, podczas relacji na InstaStories, odpowiedziała na pytania internautów, którzy chcieli dowiedzieć się m.in. jak długo jest już w związku z Robertem i czy przypadkiem, ukochany nie poprosił ją o rękę. Kinga pokazała pierścionek! Kinga i Robert z "40 kontra 20" są zaręczeni? Emocje wokół Kingi i Roberta z "40 kontra 20" nie opadają. W programie Kinga walczyła o względy Seniora, który był nią wyraźnie nią oczarowany, ale nie do końca wierzył w jej szczerość. Fani randkowego show z pewnością pamiętają, że tuż przed wielkim finałem Robert postanowił wyrzucić Kingę, ale ostatecznie, inna uczestniczka oddała jej swoje miejsce w "40 kontra 20". To właśnie wtedy Senior zrozumiał, że uczucia Kingi były prawdziwe i ostatecznie zdecydował się stworzyć z nią związek.  Po emisji finałowego odcinka "40 kontra 20" Kinga i Robert potwierdzili, że ich relacja przetrwała próbę czasu. Zobacz także:   "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są jeszcze razem? Teraz Kinga, podczas relacji na InstaStories zdradziła, że jest już z Robertem od pięciu miesięcy. I chociaż ostatnio partnerka tancerza publikowała niepokojące wpisy, które mogły wskazywać na kryzys w ich związku, to dziś wiemy już, że relacja King i Roberta przetrwała trudne chwile. Co więcej, fani dopytują, czy zakochani przypadkiem się nie zaręczyli! Noo powiedz czy były zaręczyny - prosili internauci. - Nie dacie mi spokoju więc powiem Tak Tak to pieścionek od Roberta, więcej nie powiem- odpowiedziała Kinga. Jak widać, Kinga nie odpowiedziała jednoznacznie, że jest zaręczona, ale z...

Kinga i Robert z 40 kontra 20 przyłapani na pocałunkach
AKPA
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga i Robert całują się w parku! Nowe zdjęcia paparazzi
Miłość Kingi i Roberta z "40 kontra 20" jest godna pozazdroszczenia! Zakochani wybrali się na romantyczny spacer i nie szczędzili sobie czułości.

Kinga i Robert z "40 kontra 20" spędzili razem romantyczne chwile w parku! Zakochani wybrali się na spacer, a paparazzi uwiecznili ich czułe gesty. Jeszcze kilka tygodni temu para przechodziła kryzys w swoim związku, ale dziś widać, że najgorsze już za nimi, a uczucie między Kingą a Robertem kwitnie w najlepsze. Zobaczcie na ich wspólne zdjęcia! Fajnie razem wyglądają? Kinga i Robert z "40 kontra 20" całują się na spacerze Kinga i Robert wzięli udział w pierwszej edycji " 40 kontra 20 " i to właśnie na oczach widzów, narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Ostatnio była uczestniczka randkowego show przyznała, że jej związek Robertem Kochankiem trwa już pięć miesięcy. Kiedy jedna z internautek zapytała, czy para jest już zaręczona, Kinga odpowiedziała tajemniczo, że rzeczywiście otrzymała pierścionek od swojego partnera.  Jednak domysłów fanów o zaręczynach nie potwierdziła jednoznacznie. Fani ciągle zastanawiają się nad tym, czy Kinga i Robert zdecydują się sformalizować swój związek i zasypują ulubieńców pytaniami o ślub. Zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20" podchodzą do tego z dystansem, a piękna 25-latka opublikowała niedawno zdjęcie sprzed Pałacu Ślubów w Warszawie i napisała:  Czas wyznać prawdę  Jednak za chwilę przyznała, że żartuje i przyszła tam tylko na sesję zdjęciową.  Zobacz także:   "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są jeszcze razem? Chociaż kilka tygodni temu Kinga publikowała niepokojące wpisy, które sugerowały kryzys w jej związku, to szybko okazało się, że zakochani go pokonali i dalej pielęgnują swoje uczucie . Dziś Kinga i Robert znów chętnie publikują na Instagramie wspólne zdjęcia i nagrania. Ostatnio para została...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner