Kinga Zapadka i Robert Kochanek na pierwszym wspólnym zdjęciu
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Kinga i Robert już się nie ukrywają. Pokazali pierwsze wspólne zdjęcie

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" ukrywali związek aż przez dwa miesiące. Teraz wreszcie pokazali, jak spędzają czas.

Kinga Zapadka i Robert Kochanek są jedną z dwóch par, która wygrała pierwszą edycję "40 kontra 20". Uczestnicy wrócili ze słonecznej Krety już kilka miesięcy temu, jednak podczas emisji programu w telewizji nie mogli zdradzić, jak potoczył się finał, tym bardziej, że ukochana programowego "Seniora" odpadła z programu w przedostatnim odcinku.

Kinga i Robert na szczęście już nie muszą się ukrywać, a w sieci opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie z domowego zacisza: 

Teraz zobaczymy (...) czy damy ponieść się muzyce życia...

Zobaczcie ich pierwszą wspólną fotkę, już spoza programu. 

Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga o pierwszej randce z Robertem Kochankiem! Jak wygląda ich związek?

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Kinga Zapadka i Robert Kochanek pokazali pierwsze wspólne zdjęcie 

Kinga Zapadka i Robert Kochanek w "40 kontra 20" tworzyli najbardziej burzliwą relację. Programowy "Senior" zwrócił uwagę na piękną blondynką już na samym początku pobytu na Krecie. Jednak nie do końca był pewien, czy to relacja dla niego. Kinga była bardzo charakterystyczną uczestniczką i wyróżniała się pewnością siebie. Robertowi zależało, żeby kobieta się o niego starała, jednak Kinga przyznała, że nie była przyzwyczajona do tego, by o mężczyznę walczyć. Pomiędzy nimi często dochodziło do awantur i scen zazdrości. W końcu Robert musiał dzielić swoją uwagę również pomiędzy inne uczestniczki, a szczere uczucia do niego miały również Linda, Marta czy Beata.

Z odcinka na odcinek Kindzie jednak zależało coraz bardziej i coraz trudniej było jej znieść niektóre zachowania Roberta. A fakt, że wymeldował ją z willi był dla niej ciosem. Kinga zdystansowała się do "Seniora", co jeszcze bardziej ochłodziło ich relację. Ostatecznie wróciła do willi i gdy wszystko zaczęło się ponownie układać, Robert podziękował Kindze za udział w programie. To był niej cios ale przyjęła go z pokorą: 

Jest to bardzo dla mnie trudne. Jeśli przez ten okres nie zajęłam miejsca nawet najmniejszego w twoim sercu to przyjmuje to z pokorą. 

Na zmarnowanie tej relacji nie mogła patrzeć Agata, która zdecydowała oddać swoje miejsce w programie Kindze i wraz z Robertem nie zmarnowali kolejnej szansy. Kinga i Robert wyszli z "40 kontra 20" jako para i są razem po programie. Swój związek musieli utrzymywać w tajemnicy aż przez dwa miesiące. Teraz już swobodnie mogą wychodzić na randki na mieście. Właśnie pokazali pierwszą wspólną fotkę po programie: 

- Przygoda z programem się kończy a zaczyna prawdziwe życie. Teraz zobaczymy czy, tak jak na parkiecie, damy ponieść się muzyce życia...
- ❤️🥰😘 - odpowiedziała na post Roberta zakochana w nim Kinga 

Widzowie komentują relację Kingi i Roberta z "40 kontra 20"

Pod zdjęciem pojawiły się pierwsze komentarze fanów: 

- Zobaczymy na jak długo Ale mimo wszystko szczęścia wam życzę
- Kibicowałam Kini od początku. Teraz kibicuje wam obojgu pięknie razem wyglądacie❤️🙌🔥
- (...) Pięknie razem wyglądacie, trzymam kciuki i powodzenia ❤️
- Trzymam kciuki ❤️nie zawsze jest w życiu kolorowo ale najważniejsze iść razem przez życie 😊 

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert odpiera zarzuty widzów: "Nie gnębiłem Kingi". Fani wściekli

Fani są zachwyceni relacją Kingi i Roberta i nie zgadzają się z krytycznymi opiniami na temat szczerości uczuć uczestniczki, które zarzucane jej były przez programowe koleżanki jeszcze w trakcie trwania show. Kinga już wypowiadała się na ten temat: 

W głębi serca mam taką nadzieję, że dziewczyny są dobrymi kobietami, a w tamtym momencie kierowały się zazdrością albo czuły się zagrożone moją osobą. Nie chciałam wzbudzać takich odczuć - mówiła w "Gwiazdy bez maski" Super Expressu.

Spora część widzów przyznaje, że zupełnie inaczej odbierała Kingę w programie niż uczestniczki:

Pierwszy raz osoby uczestniczące w programie miały totalnie inne zdanie na temat danej osoby (tutaj Kinia) niż widzowie. I widzowie mieli racje kto tu był nieszczery 😊 Zasłużyła na przeprosiny od wszystkich dziewczyn z programu - była to tylko i wyłącznie kwestia zazdrości.

Kinga i Robert wygrali 40 kontra 20
Mat. prasowe

Zobacz także: "40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?

Fani "40 kontra 20" wspominają także transmisje na żywo Kingi. W pewnym momencie jedna z internautek zapytała czy Robert, oglądając program i obserwując jej zachowanie na spokojnie, przekonał się, że jego niepewność wobec Kingi nie powinna być aż tak mocna: 

Do tej pory mam przed oczami słowa Kingi na którymś live jak odpowiada na pytanie widza "Robert zadzwonił do Ciebie z przeprosinami?" - No nie zadzwonił... hehhee😂 I ten uśmiech przy odpowiedzi, teraz już wiadomo dlaczego 😍

Kibicowaliście Kindze i Robertowi? 

Robert Kochanek i Kinga Zapadka z
VIPHOTO/East News, mat. prasowe

Kinga i Robery wygrywają 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Robert na romantycznym zdjęciu z Kingą. Fani: "Skąd bierzesz te złote myśli"
Kinga i Robert z "40 kontra 20" się rozkręcają! Gwiazdor TVN pokazał urocze zdjęcie z ukochaną, jednak fanów zaciekawił opis pod zdjęciem. Przesadził?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" wreszcie mogą cieszyć się swoim związkiem bez obowiązku ukrywania się przed ludźmi. Chętnie pokazują archiwalne zdjęcia, które udało im się zrobić przez mijające właśnie wakacje. Zakochany gwiazdor TVN pokazał właśnie nowe zdjęcie z piękną uczestniczką "40 kontra 20", a czytając jego wyznanie miłości fani pytają:  Skąd Ty bierzesz te złote myśli? Przy okazji Robert Kochanek podsumował wakacje z Kingą Zapadką. Będzie zachwycona! Zobacz także:  "40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek? "40 kontra 20": Zakochany Robert Kochanek o Kindze Zapadce Początkowo mało kto dawał szansę związkowi Kingi Zapadki i Roberta Kochanka w " 40 kontra 20 ". Nawet uczestniczki uważały, że intencje ich koleżanki względem programowego "Seniora" nie są szczere. Kinga jednak nie przejmowała się i walczyła o to, co czuje. Kiedy Robert postanowił wymeldować ją z willi , ani przez chwilę nie spojrzała na Bartka Andrzejczaka inaczej, niż na zwykłego znajomego. Roberta również ciągnęło do Kingi, chociaż za wszelką cenę szukał powodów, aby urwać tę relacje. Gdy tuż przed finałem zdecydował, że Kinga odpada z programu , zainterweniowała Agata, która oddała jej swoje miejsce. Na odchodne zasugerowała, że powinni przemyśleć to, co ich łączy i nie decydować w emocjach. Ten gest Agaty sprawił, że Kinga i Robert wykorzystali drugą szansę i wyszli z programu, trzymając się za ręce.  Od powrotu z planu "40 kontra 20" do emisji finału sezonu w telewizji minęło aż dwa miesiące i w tym czasie zwycięzcy programu musieli ukrywać swoje uczucie . Kindze i Robertowi to się udało, chociaż fani podejrzewali już, że mogło im się udać. Teraz, gdy wszystko...

"40 kontra 20": Kinga i Robert na intymnym nagraniu
Mat. prasowe , Instagram @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga rozpływa się nad Robertem "zaprosił mnie w intymne miejsce"
Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" skutecznie podsycają atmosferę wokół swojego związku. Tym razem zbyt poniosła ich wyobraźnia?

Od kilku dni na instagramowym koncie Kingi Zapadki z "40 kontra 20" nie pojawiały się materiały z jej ukochanym, Robertem Kochankiem, nic więc dziwnego, że fani zaczęli martwić się o ich relację i dopytywać, czy ta dwójka nadal jest razem. Blond piękność postanowiła uspokoić internautów i właśnie opublikowała dwuznaczne nagranie ze swoim partnerem. Jest naprawdę gorąco! Zobacz także:  "40 kontra 20": Burza pod nową stylizacją Kingi! "Robert skutecznie Cię zasłonił" "40 kontra 20": Kinga i Robert na intymnym nagraniu Pomimo iż mało kto wierzył w ich związek, Kinga Zapadka i Robert Kochanek związali się po zakończeniu najnowszego kontrowersyjnego miłosnego show TVN 7. I choć na początku swojej relacji para musiała ukrywać swoją zażyłość, to po emisji wielkiego finału "40 kontra 20", wreszcie mogła ogłosić światu, jak bardzo się kocha. Wtedy Kinga opublikowała romantyczne zdjęcie z Robertem , a także zdradziła, jak przez ostatnie dwa miesiące wyglądały ich "nielegalne" randki . Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców - śmiała się Kinga  Nic dziwnego, że w sieci zawrzało, a fani dopytywali głównych zainteresowanych o najbardziej intymne szczegóły ich związku. Podczas gdy jedni sugerowali, że Kinga jest w ciąży z Robertem , inni doszukiwali się przesłanek świadczących o tym, że tancerz i atrakcyjna projektantka już się zaręczyli . Jak dotąd zarówno blond piękność, jak i Senior "40 kontra 20" jednoznacznie nie potwierdzili, jak i nie zaprzeczyli, jakoby planowali ślub. Plotka nasiliły się, gdy para na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Wtedy część internautów wróżyła Kindze i Robertowi rozstanie, zaś druga...

"40 kontra 20": Patrycja skrytykowana za komentowanie zdjęć Kingi i Roberta
Instagram @patrycja_40kontra20/kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja kąśliwie komentuje zdjęcie Kingi i Roberta. Fani: "ty zazdrośnico"
Od czasu wielkiego finału "40 kontra 20" Kinga i Robert nie ukrywają swojej miłości. Jedno z ich romantycznych zdjęć skomentowała Patrycja. Przesadziła?

Choć od wielkiego finału "40 kontra 20" minął już tydzień, emocje związane z programem i jego bohaterami nadal nie opadły. Wiemy już, że Bartek i Patrycja stworzyli związek po zakończeniu show, również Kinga i Robert są szczęśliwie zakochani, czym ochoczo dzielą się w mediach społecznościowych, a ich romantyczne zdjęcia robią furorę na Instagramie. Jedno z nich postanowiła skomentować Pati. Niestety, jej cięte poczucie humoru wyjątkowo nie spodobało się internautom, którzy nie zostawili na finalistce "40 kontra 20" suchej nitki. Przesadziła? "40 kontra 20": Kinga dzieli się romantycznymi zdjęciami z Robertem Początkowo mało kto dawał szansę  związkowi Kingi Zapadki i Roberta Kochanka  w " 40 kontra 20 ". Nawet pozostałe uczestniczki uważały, że intencje pięknej blondynki względem programowego "Seniora" nie są szczere, a ta uwodzi go jedynie po to, by wygrać show. Kinga jednak nie przejmowała się tym i walczyła o swoje uczucia. Pokłóciła się z Lindą i weszła na wojenną ścieżkę z Martą . Co więcej, nawet gdy  Robert wyrzucił ją z willi , ani przez chwilę nie zawahała się i nie zwróciła w stronę Bartka, lecz wiernie podkreślała swoje uczucia względem Seniora. Roberta również ciągnęło do Kingi, chociaż z czasem, gdy w ich relację wdała się nuta niepewności, tuż przed finałem zdecydował, że  Kinga odpada z programu . Na szczęście, dzięki interwencji Agaty, która postanowiła oddać Kindze swoje miejsce w finale, tancerz i piękna blondyka postanowili dać sobie drugą szansę. Kinga i Robert nie tylko wspólnie wyszli z programu, ale też postanowili kontynuować swoją relację z dala od kamer.  Przez ponad dwa miesiące zwycięzcy programu  musieli ukrywać swoje uczucie . Teraz, gdy od emisji wielkiego finału...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak