Jakie plany ma Kinga i Robert z 40 kontra 20
Mat. prasowe, Instagram @kinga40kontra20
TV-Show

"40 kontra 20": Kinga o planach na najbliższe miesiące. Robert spełni jej marzenie? 

Kinga z "40 kontra 20" otworzyła się na temat relacji z Robertem. Ile tak naprawdę są już razem? Opowiedziała o planach na najbliższy czas.

Kinga i Robert podbili nie tylko swoje serca podczas "40 kontra 20". Pokochali ich również widzowie, którzy do tej pory trzymają za nich kciuki. Zakochani ciągle dostają pytania o zaręczyny, ślub a nawet takie o założenie rodziny! Chociaż znają się dopiero kilka miesięcy, naprawdę poważnie podchodzą do swojej relacji. Kinga pokazała właśnie kilka romantycznych ujęć z chwil, które spędzają tylko we dwoje. Zdradziła ile faktycznie są już w związku a także opowiedziała o planach na najbliższe miesiące. Ukochana Roberta przyznała co ją rozczula, czy partner spełni jej małe marzenie? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert oświadczył się Kindze?! Jest komentarz i zdjęcie pierścionka!

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Kinga o związku z Robertem. Jakie mają plany?

Kinga i Robert rozpoczęli swoją relację w "40 kontra 20" bardzo burzliwie. Chociaż programowy "Senior" od razu zwrócił uwagę na piękną 25-latkę, jej charakterność dawała mu się we znaki. Najpierw postanowił zdystansować się od niej i odesłał ją na glamping, a ostatecznie wyeliminował z programu. Jednak wówczas zareagowała inna uczestniczka, która oddała Kindze swoje miejsce, sugerując Robertowi Kochankowi, aby poważnie przemyślał swoją decyzję. Gwiazdor TVN7 skorzystał z drugiej szansy i od momentu finału, w którym jednak wybrał Kingę, są nierozłączni. 

Widzowie już nie mogli doczekać się ich wspólnych zdjęć, a kilka dni po finale, gdy zakochani nic nie publikowali nawet zaczęli się martwić. Kinga wyjaśniła fanom, że chcieli te dni spędzić tylko we dwoje, ponieważ przez ostatnie miesiące musieli mocno się ukrywać, by nie zdradzić jak potoczył się finał. Kinga i Robert budzą dużą sympatię widzów i chociaż starają się zachować nieco prywatności, chętnie odpowiadają na pytania widzów. W ich związku pojawił się nawet pierwszy kryzys, na szczęście udało im się go pokonać, a w ostatnich dniach, tematem numer jeden jest pierścionek Kingi i jej zaręczyny z Robertem Kochankiem. Uczestniczka uwielbia trzymać widzów w niepewności, a ostatnio nawet pozwoliła sobie zażartować i pokazała zdjęcie sprzed Pałacu Ślubów, dodając: 

Czas wyznać prawdę... 

I chociaż przez chwile mogło zrobić się poważnie, to za moment dodała, że wybrała się tam tylko na sesję zdjęciową. Niektórych spraw Kinga i Robert nie chcą poruszać, jednak chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami. Niedawno Kinga pokazała, jak spędzają wspólne leniwe wieczory na oglądaniu bajek oraz przyznała, że w weekend "stuknęło" im pięć miesięcy związku. 

Kinga pokazała romantyczne zdjęcia z Robertem z 40 kontra 20
Instagram @kinga40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są jeszcze razem?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" spędzą również pierwsze wspólne święta Bożego Narodzenia. Uczestniczka opowiedziała partnerowi o swoim małym marzeniu związanym z tym świętem:

Taaak, dzisiaj już mu powiedziałam, że chcę dużą, piękną, pachnącą choinkę. Święta rozczulają mnie totalnie. 

Kinga z 40 kontra 20 o Bożym Narodzeniu z Robertem
Instagram @kinga40kontra20

Kinga i Robert z "40 kontra 20" tworzą naprawdę dobraną parę. Chociaż początkowo nie wszyscy tak optymistycznie podchodzili do ich związku, oni codziennie udowadniają sobie, że im zależy. Jednak czy zdecydowali się na kolejny etap związku? Pierścionek na dłoni Kingi zastanawia widzów już od jakiegoś czasu, jednak uczestniczka, nie chce wprost powiedzieć czy Robert już jej się oświadczył. 

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe

Kinga i Robert z 40 kontra 20 nie rozstali się
Instagram @kinga_40kontra20, VIPHOTO/East News
TV-Show
"40 kontra 20": Robert oświadczył się Kindze?! Jest komentarz i zdjęcie pierścionka! 
Kinga odpowiedziała na pytania fanów "40 kontra 20" i pochwaliła się swoim szczęściem! Czy została narzeczoną Roberta Kochanka?

Kinga i Robert z "40 kontra 20" zaręczyli się? Jest szczery komentarz partnerki Seniora z randkowego hitu Telewizyjnej Siódemki! Piękna blondynka, podczas relacji na InstaStories, odpowiedziała na pytania internautów, którzy chcieli dowiedzieć się m.in. jak długo jest już w związku z Robertem i czy przypadkiem, ukochany nie poprosił ją o rękę. Kinga pokazała pierścionek! Kinga i Robert z "40 kontra 20" są zaręczeni? Emocje wokół Kingi i Roberta z "40 kontra 20" nie opadają. W programie Kinga walczyła o względy Seniora, który był nią wyraźnie nią oczarowany, ale nie do końca wierzył w jej szczerość. Fani randkowego show z pewnością pamiętają, że tuż przed wielkim finałem Robert postanowił wyrzucić Kingę, ale ostatecznie, inna uczestniczka oddała jej swoje miejsce w "40 kontra 20". To właśnie wtedy Senior zrozumiał, że uczucia Kingi były prawdziwe i ostatecznie zdecydował się stworzyć z nią związek.  Po emisji finałowego odcinka "40 kontra 20" Kinga i Robert potwierdzili, że ich relacja przetrwała próbę czasu. Zobacz także:   "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są jeszcze razem? Teraz Kinga, podczas relacji na InstaStories zdradziła, że jest już z Robertem od pięciu miesięcy. I chociaż ostatnio partnerka tancerza publikowała niepokojące wpisy, które mogły wskazywać na kryzys w ich związku, to dziś wiemy już, że relacja King i Roberta przetrwała trudne chwile. Co więcej, fani dopytują, czy zakochani przypadkiem się nie zaręczyli! Noo powiedz czy były zaręczyny - prosili internauci. - Nie dacie mi spokoju więc powiem Tak Tak to pieścionek od Roberta, więcej nie powiem- odpowiedziała Kinga. Jak widać, Kinga nie odpowiedziała jednoznacznie, że jest zaręczona, ale z...

40 kontra 20: Robert Kochanek o rozstaniu z Kingą Zapadką
Mat. prasowe, @kinga_40kontra20, @robertkochanek.official
TV-Show
"40 kontra 20": Robert Kochanek o rozstaniu z Kingą Zapadką: "Zrobiło się wszystko co można"
Dlaczego Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" nie są już razem? Kinga ogłosiła rozstanie, a teraz głos zabrał Robert.

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" nie są już razem. Uczestniczka poinformowała fanów o rozstaniu, jednocześnie zaznaczając, że nie jest jeszcze w stanie mówić o powodach. Wyraźnie zaznaczyła jednak, że dziękuje partnerowi za wspólne miesiące oraz "życzy szczęścia i jednocześnie wybacza". Teraz wymowny wpis na temat związku dodał Robert Kochanek. Co napisał po rozstaniu z kobietą, którą poznał na planie miłosnego show? Zobaczcie jego wpis.  "40 kontra 20": Robert Kochanek komentuje koniec związku z Kingą Zapadką  Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" rozstali się. Niedawno cieszyli się z pięciu miesięcy związku. W połowie listopada na romantycznym spacerze przyłapali ich nawet paparazzi, a fani nieustanne dopytywali o zaręczyny. Kinga przyznała nawet, że otrzymała pierścionek od Roberta , chociaż nigdy nie sprecyzowała czy były to oświadczyny. Teraz zszokowała widzów wyznaniem, że jej związek z "seniorem" z "40 kontra 20" to już przeszłość. Podkreśliła, że na razie nie jest gotowa na mówienie o powodach zakończenia relacji z partnerem, jednak po jej wpisie można mieć wrażenie, że ma żal do Roberta:  Robercie, Tobie dziękuję za wspólnie spędzony czas, za te dobre i złe momenty, to była niesamowita lekcja. Życzę Ci szczęścia i jednocześnie wybaczam… Od jakiegoś czasy bardzo cenię sobie spokój, wstrzymajcie się proszę od negatywnych komentarzy - napisała we wtorek wieczorem.  Teraz głos w sprawie rozstania zabrał Robert Kochanek. Gwiazdor TVN7 dodał na Instagramie wymowny wpis, w którym opisał swoje uczucia. Można mieć nieodparte wrażenie, że nawiązuje w nim do właśnie zakończonego związku z Kingą Zapadką, którą poznał na planie pierwszej edycji "40 kontra...

Kinga i Robert pokazali jak spędzają czas
Instagram @robertkochanek.official @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga pokazała, co zrobił jej Robert! Patrycja ostrzegała w programie
Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" chętnie pokazują, co u nich słychać. Fani nie poznają "Seniora": A taki ten Robercik był nieśmiały i mało wylewny..."

Kinga Zapadka i Robert Kochanek już nie muszą się ukrywać. Zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20" chętnie pokazują, jak spędzają wspólnie czas i jak wzmacnia się ich związek. Kinga właśnie pokazała, co zrobił jej Robert. Przy okazji przypomniała, że Patrycja jeszcze w programie przewidywała, że to się może źle skończyć. Co wydarzyło się pomiędzy Kingą a Robertem? Zobaczcie ich zabawne Instastories.  Zobacz także:  "40 kontra 20": Co z drugą edycją programu? Czy randkowe show wróci na antenę? "40 kontra 20": Początki związku Kingi i Roberta  Za nami pierwsza edycja programu " 40 kontra 20 ". Edycja zakończyła się dwoma szczęśliwymi związkami. Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak na razie żyją w związku na odległość, więc nie pokazują wspólnych chwil z taką częstotliwością, jak Kinga Zapadka i Robert Kochanek. Zakochani chociaż wzięli udział w specjalnym live'ie po finale, nie potwierdzili w mediach swojego związku, co zmartwiło fanów. Kinga przyznała, że potrzebowali tego dnia tylko dla siebie. W końcu po raz pierwszy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy mogli bez ukrywania się, wyjść razem na miasto. Kinga pokazała też na Instagramie, jak wyglądały jej początki związku i "nielegalne randki" z Robertem po powrocie do Polski.  Dziś zakochani chętnie publikują wspólne zdjęcia i nagrania. Pod jednym z ostatnich zdjęć, gdzie Robert liże Kingę po twarzy,  zaskoczona fanka napisała:  - A taki ten Robercik był nieśmiały i mało wylewny a tu proszzzz😂 - On nieśmiały? 😂😂😂😂😂😂 - zaśmiała się Kinga  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga o pierwszej randce z Robertem Kochankiem! Jak wygląda ich związek? Kinga i Robert z "40 kontra 20" są ze sobą...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak