Bartek i Patrycja pierwsze wspólne zdjęcie, Robert i Kinga na spacerze
bartek_40kontra20, kinga_40kontra20/Instagram
TV-Show

"40 kontra 20" Bartek o związku z Patrycją: "mieliśmy więcej luzu niż Robert i Kinga"

Bartek z "40 kontra 20" po raz pierwszy skomentował związek z Patrycją tak otwarcie. Uczestnik powiedział także zaskakujące słowa na temat Kingi i Roberta.

Finał "40 kontra 20" już za nami, ale to nie oznacza końca emocji. Widzowie z ciekawością przyglądali się, jak uczestnicy programu pomału stawali się sobie coraz bliżsi i w końcu zarówno Senior jak i Junior dokonali wyboru swoich partnerek. Dopiero teraz każda z par może ujawnić, jak im się układa, jak dogaduje się w prawdziwym życiu i czy ich związek ma przyszłość. Bartek postanowił wyczerpująco odpowiedzieć na pytania internautów dotyczące właśnie jego relacji z Patrycją. Jego odpowiedzi zaskoczyły fanów.

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20" Bartek wyznaje miłość Patrycji

Bartek zaskoczył widzów "40 kontra 20" swoim nagłym zainteresowaniem Patrycją. Uczestniczka była w programie od samego początku, jednak przez pierwsze tygodnie nie zwracała uwagi Juniora tak jak inne dziewczyny. Przełomowa okazała się być jedna z imprez, podczas której Bartek po raz pierwszy zainteresował się Patrycją i zaczął ją zdobywać. Okazało się, że tych dwoje faktycznie czuje do siebie coś więcej, choć nie brakowało między nimi wzajemnych pretensji czy kłótni

Mimo wielu nieporozumień Bartek i tak wiedział, że z Patrycją łączy go coś więcej, dlatego to właśnie ją postanowił wskazać jako swoją wybrankę. Jak na razie jednak para nie jest tak otwarta w swoich uczuciach jak Kinga i Robert, którzy dużo chętniej dzielą się wspólnymi zdjęciami i nagraniami z fanami. Nic więc dziwnego, że internautów zaskoczył fakt, że Bartek podczas swojego Q&A był aż tak otwarty. Na liczne pytania o jego relację z Patrycją i uczucie, które ich łączy, odpowiadał bardzo swobodnie, a zapytany o to, czy kocha Patrycję, z łatwością przyznał:

Bardzo, bardzo ją kocham. Jestem bardzo szczęśliwy, że jesteśmy razem. Jeszcze nie mieszkamy razem, ale niebawem tutaj też zadziałamy - zapewnił Bartek. 

Junior przyznał, że z Patrycją widzi się raz na dwa tygodnie, ponieważ ona mieszka na stałe w Londynie. Uczestniczka podkreśla, że kocha to miasto, więc możemy się domyślić, że będzie chciała, żeby Bartek wprowadził się do Wielkiej Brytanii. Zresztą, jak się okazuje mieszkanie Pati za granicą, bardzo ułatwiło parze jedną z najbardziej kłopotliwych sytuacji, jaką było ukrywanie swojej relacji podczas emisji programu. Bartek ujawnił nawet, jak to wyglądało, a także wyjaśnił, że Kinga i Robert mieli o wiele trudniej, by zachować swoje uczucie w tajemnicy:

Czy było nam ciężko z Pati ukrywać związek do finału w telewizji? Tak, było. Było w miarę ciężko, ale też jakoś nie świrowaliśmy, jak tam szliśmy ulicami to i tak za rękę się trzymaliśmy. Tylko jak spotykaliśmy się ze znajomymi w Polsce, to trzeba było udawać, że się nie jest razem, tylko że się znamy i lubimy. Albo na przykład w klubie nie dalibyśmy sobie foteczki strzelić, bo potem toby tam poszło. Ale też mieliśmy ten komfort, że jak program zaczął zbliżać się do końca i popularność coraz bardziej wzrastała, to wtedy my już nie byliśmy w Polsce, więc mieliśmy troszkę więcej luzu niż na pewno Robert i Kinga, bo oni to musieli bardzo uważać - wyjaśnił Bartek Andrzejczak.

Kinga zresztą potwierdziła słowa Bartka na swoim Instagramie. Uczestniczka przyznała, że ostatnie miesiące jej związku należały do bardzo trudnych właśnie z uwagi na konieczność zachowania tajemnicy. Robert Kochanek i Kinga Zapadka poradzili sobie jednak z tym wyzwaniem i teraz mogą dzielić się ze światem swoją miłością. Bartek również bardzo chętnie wypowiada się o Patrycji w samych superlatywach. Patrycja zaś równie chętnie, co jej partner odpowiada na Instagramie na pytania fanów, jednak jest zdecydowanie bardziej powściągliwa w mówieniu o swoich uczuciach. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Linda żałuje udziału w show? Jak ocenia występ z mamą w programie?

Bartek z dużą otwartością mówił o swoich uczuciach do Patrycji. Uczestnik nie bał się powiedzieć wprost o tym, że kocha swoją wybrankę i chce z nią zamieszkać. W porównaniu do Patrycji Junior jest znacznie bardziej wylewny. To jednak nikogo nie powinno dziwić, Patrycja mówiła podczas występu w programie, że nie jest jej łatwo rozmawiać o uczuciach. 

Bartek podczas Q&A na Instagramie wyznał miłość Patrycji
bartek_40kontra20/Instagram

Bartek opowiedział fanom, jak wyglądał moment ukrywania się przed ciekawskim wzrokiem widzów. Okazuje się, że para po prostu nie mieszkała w Polsce, co było bardzo wygodnym rozwiązaniem, którego nie mogli zastosować Kinga i Robert. 

Bartek i Patrycja w finale 40 kontra 20
mat. prasowe

Robert i Kinga odkąd mogli się ujawnić, chętnie dzielą się wspólnymi nagraniami i zdjęciami. Dla tej pary ukrywanie się było bardzo trudno. Kinga pochwaliła się nawet zdjęciami z ich pierwszych randek, które musiały odbywać się w tajemniczych okolicznościach. 

Kinga i Roberta z 40 kontra 20 śpiewają w samochodzie
Instagram @kinga_40kontra20

Bartek i Patrycja w finale 40 kontra 20
mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja świętuje finał w klubie ze striptizem. Co na to Bartek?
Wielki finał "40 kontra 20" za nami. Wiemy już, że finałowe pary tworzą związki także poza programem. Zobaczcie, jak Patrycja świętowała zakończenie emisji show. Było naprawdę gorąco!

Na ten odcinek czekali wszyscy fani "40 kontra 20". Po wielotygodniowych romantycznych randkach, sporach, spiskach, podjazdowych wojnach oraz nieoczekiwanych zwrotach akcji, Junior i Senior kontrowersyjnego miłosnego hitu TVN 7 przedstawili światu swoje ukochane. Robert związał się z Kingą, zaś Bartek stworzył szczęśliwy związek z Patrycją. I o ile Kinga i Robert wspólnie oglądali i świętowali finał "40 kontra 20", Bartek i Pati ten dzień spędzili osobno. Podczas, gdy Bartek relaksował się w domowym zaciszu, jego ukochana postanowiła zaszaleć w jednym z londyńskich klubów. Było naprawdę gorąco. Zobacz także:  "40 kontra 20": Marta zabrała głos po finale. "Nigdy nie sądziłam, że..." "40 kontra 20": Patrycja świętuje finał z dala od Bartka Finał "40 kontra 20" wywołał sporo emocji! Zaskakujący był nie tylko powrót Kingi do gry, ale to, że pomimo iż Senior początkowo usunął blondwłosą piękność z programu , to w finałowym odcinku Robert postanowił wybrać Kingę.  Również Junior poszedł za głosem serca. Podkreślając, że Iza jest jedną z jego najlepszych przyjaciółek, Bartek ostatecznie wybrał Patrycję , której zaproponował, by stworzyła z nim związek po programie.  Jesteś moją wiewióreczką i po prostu każdy dzień z tobą jest jak dzień w raju. Już teraz naprawdę nie wyobrażam sobie, jak bez ciebie działać. I tak z każdym dniem cię tak po troszeczku zaczym się zakochiwać w tobie - mówił Bartek w tracie finału. Czy chcesz być ze mną jak stąd wyjdziemy, jako już moja dziewczyna? - dodał. Tak też się stało. Bartek i Patrycja stworzyli związek także poza kamerami TVN 7. Również druga finałowa para postanowiła pójść w ich ślady.  Kinga i Robert pozostali w związku po...

"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa. Bartek postanowił srogo je ukarać! 
Patrycja z "40 kontra 20" w twarz zarzuciła Dalii, że "nie używa mózgu". Teraz ulubienice Juniora są w nie lada opałach. Bartek postanowił dać im nauczkę!

W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Choć do tej pory to Kinga była uznawana za największą rywalkę pozostałych dziewczyn, to ostatnia "Ceremonia Chaosu" i ostra wymiana zdań między Patrycją i Dalią na dobre podzieliła pozostałe panie na dwa obozy - ten wspierający ulubienicę Juniora oraz ten, który murem stoli za Dalią po krzywdzących słowach, jakie Pati postanowiła skierować w jej stronę. Również Bartek nie był obojętny na wojnę pomiędzy dziewczynami. Ku zaskoczeniu wszystkich postanowił dać im srogą nauczkę. Patrycja była w szoku. Patrycja i Dalia z "40 kontra 20" skoro ukarane przez Bartka W  "40 kontra 20" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Po tym, jak Robert wyrzucił Kingę z willi , a ta po raz pierwszy wylądowała na glampingu Juniora - Bartosza Andrzejaka , dziewczyny postanowiły nieco jej odpuścić. Doszło nawet do tego, że pierwszy raz to nie blondwłosa piękność była w centrum zainteresowania pozostałych pań podczas "Ceremonii Chaosu". Ku zaskoczeniu widzów, a także uczestniczek randkowego hitu TVN 7, dotąd opanowana i cicha Patrycja dała się ponieść emocjom adresując karteczkę do jednej ze swoich największych konkurentek i nie przebierając przy tym w słowach.  Patrycja zarzuciła Dalii, że ta "nie używa mózgu" . - Nie używa mózgu - przeczytała na głos Dalia kartkę podczas "Ceremonii Chaosu". - Napisałam ci to ponieważ faktycznie tak myślę. Wierzę w to, że coś tam się znajduje w tej twojej głowie, tylko czasami jest to nieużywane, czasami nie myślisz moim zdaniem. Ja też często coś powiem, a potem pomyślę, ale mam wrażenie, że trochę częściej używam mózgu - dodała Patrycja, sprawiając, że pozostałe dziewczyny wręcz zaniemówiły. - To co mówimy o innych świadczy o tym, jacy...

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 w końcu się spotkają
Instagram @bartek_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja i Bartek ogłosili radosną nowinę! Już odliczają dni 
Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" nie posiadają się z radości. Postanowili już dłużej tego nie ukrywać. "Nie mogę się doczekać" - napisała zakochana uczestniczka.

Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak to zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20". Niestety tych dwoje nie ma tyle szczęścia, co Robert Kochanek i Kinga Zapadka, którzy spędzają ze sobą niemalże każdą chwilę, a niektórymi chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Patrycja i Bartek żyją w związku na odległość. Dziś jednak zaskoczyli fanów i podzieli się swoją radością! Zaczęli nawet odliczanie:  Nie mogę się doczekać - nie ukrywa Patrycja  O co chodzi?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy "40 kontra 20": Patrycja i Bartek podzielili się radosną nowiną Patrycja i Bartek nie od razu przypadli sobie do gustu w " 40 kontra 20 ". Początkowo Bartek zainteresowany był Julią, która skupiła uwagę nie tylko jego ale również wszystkich uczestniczek, które chętnie wypytywały ją o operacje plastyczne, którym się poddała. Ostatecznie Junior zrezygnował z relacji z Julią uświadamiając sobie, że nic z tego nie będzie, a ona w odwecie nagrała piosenkę , w której skomentowała swój udział w programie.  Po pierwszych dniach spędzonych na glampingu, Bartek zaczął dostrzegać wyróżniający się charakter i urodę Patrycji. Uczestniczka początkowo nie zakładała, że w programie odnajdzie miłość. Relacja z Bartkiem rozwijała się powoli, a Patrycja z dnia na dzień robiła się coraz bardziej o niego zazdrosna i często testowała jego cierpliwość . Ostry charakter filigranowej blondynki jednak nie odstraszył programowego Juniora, który nie wyobrażał sobie, że mógłby wyjść z glampingu z kimś innym niż z Patrycją:  - Pati, jesteś moją wiewióreczką i każdy dzień z Tobą jest jak dzień w raju. Nie wyobrażam sobie, jak bez Ciebie...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner