Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Robert i Kinga komentują swój związek. Uczestniczka się zawstydziła 

Kinga Zapadka i Robert Kochanek opowiedzieli o swoich uczuciach tuż po finale! Co takiego zrobił Robert, że Kinga aż się zawstydziła? Koniecznie musicie zobaczyć!

Kinga Zapadka i Robert Kochanek, w towarzystwie Patrycji Rodak i Bartka Andrzejczaka wygrywają pierwszy sezon "40 kontra 20". Powrót Kingi do programu nie byłby możliwy, gdyby nie zaskakująca decyzja Agaty, która przyznała, że ani z Robertem ani z Bartkiem nie stworzy nic więcej niż przyjaźń i nie chciałaby stawać na drodze miłości. Robert i Kinga dali sobie kolejną szansę, a ostatecznie... programowy Senior doszedł do wniosku, że to właśnie z nią chce stworzyć związek! Robert Kochanek i Kinga Zapadka tuż po finale skomentowali swój związek. Co powiedzieli? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Za nami finał show! Kogo wybrał Robert, a kogo Bartek? Wyniki!

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Kinga i Robert komentują swój związek

Finał "40 kontra 20" wywołał sporo emocji! Zaskakujący był powrót Kingi do gry, to jedyny taki przypadek w sezonie. Robert Kochanek mimo tego, że początkowo odrzucił Kingę ostatecznie to z nią stworzył związek dzięki programowi.

Wiele jej cech charakteru mi nie pasuje, ale wciąż mnie do niej ciągnie. To jest największy problem. Jak sobie odpowiem na to pytanie, dlaczego mnie do niej ciągnie, wtedy odpowiem pełnym zdaniem - mówił o relacji z Kingą jeszcze w trakcie programu. 

Ostatecznie mimo przeszkód i nieporozumień tej dwójce udało się dogadać!

Było wiele sytuacji, które mnie zastanawiały dokąd ty zmierzasz. le też było wiele takich, które pokazały mi, że pod tą całą burzą fajerwerków coś tak się kryje. Jakieś serce, które może potrzebuje przytulenia, spokoju, żeby dać szansę. Mam nadzieję, że to zniesiesz. Wychodzimy z tego programu razem, a nie oddzielnie - powiedział Robert podczas finału, wybierając Kingę

Kinga i Robert wygrali 40 kontra 20
Mat. prasowe

 Dziś już wiadomo, że Kinga Zapadka i Robert Kochanek wciąż są parą po programie. To właśnie Robert był dla Kingi ogromnym wsparciem, kiedy na początku musiała zmierzyć się z hejtem. Poza tym zakochani mogą wreszcie odetchnąć z ulgą i jak przyznała Kinga podczas wczorajszego live'a z Player.pl, wreszcie będą mogli pójść na legalną randkę! A jak Robert Kochanek i Kinga Zapadka komentowali swój związek tuż po zakończeniu finału, jeszcze w Grecji? Uczestniczka aż się zawstydziła!

- My już jesteśmy po ceremonii zakończenia naszej przygody - powiedziała Kinga na Instastories 40 kontra 20
- Nasza przygoda to się dopiero zaczyna, bo zobaczcie, kto tutaj stoi, po takiej bardzo dużej, burzliwej analizie w mojej głowie mówię: "kurczę to będzie Kinga" a z resztą będziemy już pracować poza programem na neutralnym terenie i mam nadzieję, że się dogadamy, co myślisz? 
- Mam dużą nadzieję i będę osobiście się starać, żeby budować naszą relację... Zawstydziłam się
- W wielkim skrócie, wszystkie relacje do tej pory były ciekawe a ta jest najciekawsza.

Kindze i Robertowi życzymy wszystkiego najlepszego! 

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert wyrzucił z programu ulubienicę widzów. Uczestniczki zalały się łzami

Za nami wielki finał show! Ostatecznie wielkimi zwycięzcami okazali się być Robert Kochanek i jego wybranka Kinga Zapadka. To zdecydowanie relacja, która wzbudzała najwięcej emocji nie tylko wśród widzów ale również uczestniczek. Dziewczyny początkowo nie ufały Kindze w szczerość jej uczuć do Roberta, jednak im bliżej finału tym bardziej przekonywały się, że te uczucia są prawdziwe. Warto było walczyć! 

Robert i Kinga z 40 kontra 20 o swoim związku
Instagram @40kontra20tvn7

Zobacz także: "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Zabrała głos

Trudno było również wyobrazić sobie inny duet niż Bartek Andrzejczak i Patrycja Rodak. Uczestniczka dała swojemu partnerowi prawdziwą szkołę życia w programie. Jeżeli ich uczucie to wytrzymało to miejmy nadzieję, że po programie będzie tylko lepiej! 

Bartek i Patrycja w finale 40 kontra 20
mat. prasowe

Kinga z 40 kontra 20 o randkach z Robertem
InstagramInstagram @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga i Robert pokazali swoje "nielegalne randki". Oto początki związku
Kinga i Robert z "40 kontra 20" pokazali jak wyglądały początki ich związku, kiedy jeszcze musieli się ukrywać. "Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka".

Kinga Zapadka i Robert Kochanek ukrywali swój związek aż dwa miesiące. Dopiero po emisji finału "40 kontra 20" w telewizji mogli się ujawnić. Jak udało im się przez ten czas nie zostać zdemaskowanym przez fanów? Okazuje się, że zakochani intensywnie randkowali i właśnie teraz postanowili podzielić się z fanami swoimi archiwalnymi zdjęciami i filmami. Jak więc wyglądały "nielegalne randki" Kingi i Roberta z "40 kontra 20"?  Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców - śmiała się Kinga  Zobaczcie, co pokazali w sieci!  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga i Robert już się nie ukrywają. Pokazali pierwsze wspólne zdjęcie Tak wyglądały początki związku Kingi i Roberta po "40 kontra 20" Za nami finał pierwszej edycji " 40 kontra 20 ". Wielkimi zwycięzcami okazali się być Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak , którzy wciąż są ze sobą po programie oraz Kinga Zapadka i Robert Kochanek , którzy również kontynuują swój związek. Wybór Roberta Kochanka w finale wcale nie był taki oczywisty, ponieważ chwilę wcześniej wyrzucił Kingę z programu . Widzowie nie do końca wierzą w trwałość tej relacji, ale zakochani zdają się tym nie przejmować i cieszą się każdą wspólną chwilą. Teraz nie muszą się już ukrywać ze swoim uczuciem. Co więcej, postanowili opublikować archiwalne nagranie, aby pokazać fanom, jak wyglądały ich pierwsze randki i początki relacji po powrocie z Krety do Polski:  Wspominałam wczoraj o naszych nielegalnych randkach. Powiem wam szczerze, że niesamowite doświadczenie. Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców. Jesteście ciekawi jak spędzaliśmy czas przed ostatnie dwa miesiące? -...

Kinga i Robert pokazali jak spędzają czas
Instagram @robertkochanek.official @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga pokazała, co zrobił jej Robert! Patrycja ostrzegała w programie
Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" chętnie pokazują, co u nich słychać. Fani nie poznają "Seniora": A taki ten Robercik był nieśmiały i mało wylewny..."

Kinga Zapadka i Robert Kochanek już nie muszą się ukrywać. Zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20" chętnie pokazują, jak spędzają wspólnie czas i jak wzmacnia się ich związek. Kinga właśnie pokazała, co zrobił jej Robert. Przy okazji przypomniała, że Patrycja jeszcze w programie przewidywała, że to się może źle skończyć. Co wydarzyło się pomiędzy Kingą a Robertem? Zobaczcie ich zabawne Instastories.  Zobacz także:  "40 kontra 20": Co z drugą edycją programu? Czy randkowe show wróci na antenę? "40 kontra 20": Początki związku Kingi i Roberta  Za nami pierwsza edycja programu " 40 kontra 20 ". Edycja zakończyła się dwoma szczęśliwymi związkami. Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak na razie żyją w związku na odległość, więc nie pokazują wspólnych chwil z taką częstotliwością, jak Kinga Zapadka i Robert Kochanek. Zakochani chociaż wzięli udział w specjalnym live'ie po finale, nie potwierdzili w mediach swojego związku, co zmartwiło fanów. Kinga przyznała, że potrzebowali tego dnia tylko dla siebie. W końcu po raz pierwszy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy mogli bez ukrywania się, wyjść razem na miasto. Kinga pokazała też na Instagramie, jak wyglądały jej początki związku i "nielegalne randki" z Robertem po powrocie do Polski.  Dziś zakochani chętnie publikują wspólne zdjęcia i nagrania. Pod jednym z ostatnich zdjęć, gdzie Robert liże Kingę po twarzy,  zaskoczona fanka napisała:  - A taki ten Robercik był nieśmiały i mało wylewny a tu proszzzz😂 - On nieśmiały? 😂😂😂😂😂😂 - zaśmiała się Kinga  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga o pierwszej randce z Robertem Kochankiem! Jak wygląda ich związek? Kinga i Robert z "40 kontra 20" są ze sobą...

Kinga i Robert wygrali 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Fani nie wierzą w związek Kingi i Roberta? "Śmiech na sali"
Kinga i Robert wygrali pierwszy sezon "40 kontra 20" i wyszli z finału jako para! Widzowie show są jednak w szoku, bowiem wcześniej Zapadka została wyeliminowana!

Za nami finał pierwszego sezonu "40 kontra 20". W finałowym odcinku miał miejsce zwrot akcji, gdzie do gry powróciła Kinga. Ostatecznie decyzją Roberta Kochanka to właśnie z nią wygrał program. Widzowie są nieco... zdziwieni. Nie do końca wierzą w szczerość ich uczuć. Dlaczego?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy Robert i Kinga parą po finale "40 kontra 20"! Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał - Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę, którą w poprzednim odcinku... wyeliminował! Dzięki decyzji Agaty Zapadka miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się - dziś są szczęśliwą parą! Taki zwrot akcji nie przypadł jednak do gustu widzom "40 kontra 20". Dlaczego? Właśnie przez wcześniejsze zachowanie Roberta! Fani nie wierzą w uczucie Roberta i Kinga z "40 kontra 20"? Podczas live'a na Instagramie Player.pl zorganizowanego tuż po finale "40 kontra 20" Kinga i Robert potwierdzili, że są parą oraz opowiedzieli o wszelkich emocjach, które towarzyszyły im podczas show - ich relacja była bowiem bardzo burzliwa. Kinga zdradziła jednak, że niczego nie żałuje, bo zakończenie jest dla niej pomyślne:  Czy ja bym zamieniła coś? Biorąc pod uwagę jak się skończyło, to nie żałuję niczego. Może bym się bardziej dystansowała do wszystkiego, dla własnego zdrowia - zdradziła szczęśliwa. Dystans jej się na pewno przyda, kiedy zajrzy w sekcję komentarzy na Instagramie "40 kontra 20". Niestety, niektórzy widzowie są bardzo źle nastawieni do dziewczyny i wydarzeń w show: Najpierw ja wywalił z programu a na końcu ja wybrał. Masakra .. nie ogarniam    Śmiech na sali że Kinga wygrała, powinna z honorem...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner