Ewa Chodakowska w zimowej czapce

Ewa Chodakowska zostanie jurorką tanecznego show! Znamy szczegóły

Ewa Chodakowska w zimowej czapce

 

Ewa Chodakowska znów zaskakuje. Trenerka ma mnóstwo pomysłów na nowe projekty i błyskawicznie wprowadza je w życie. Teraz jednak zaskoczy swoich fanów i zaprezentuje się im w zupełnie nowej, nieznanej dotąd roli - zostanie jurorką tanecznego show!

Zobacz: Ewa Chodakowska przekazała 50 tysięcy złotych ofiarom przemocy w rodzinie! Dlaczego?

 

Ewa Chodakowska w jury show

Jak udało się nam dowiedzieć, Ewa Chodakowska zostanie jurorką 2. edycji show "Dance, dance, dance"! To z pewnością będzie dla trenerki zupełnie nowe i ciekawe doświadczenie. Będzie miała kontakt z ludźmi, co przecież uwielbia, a do tego będzie mogła wspierać uczestników dobrym słowem i energią - na czym zna się doskonale, co nieraz udowodniła na swoich profilach w social mediach, motywując kobiety do ćwiczeń i zdrowego stylu życia.

Nie bez znaczenia jest także wiedza Ewy z zakresu aktywności - trenerka od razu zobaczy, kto jest najlepiej przygotowany do tańca, a także będzie mogła posłużyć uczestnikom radami w kwestii odpowiedniej rozgrzewki czy stretchingu. 

Jesteście ciekawi, jak Ewa Chodakowska sprawdzi się w roli jurorki? My już nie możemy się doczekać 2. sezonu "Dance, dance, dance"! Będziecie oglądać? 

Przeczytaj: Ewa Chodakowska rzeczywiście odchudza Kasię Nosowską?! Mamy komentarz trenerki

 

Ewa Chodakowska zostanie jurorką!

Ewa Chodakowska w filmie Serce nie sługa

 

Ewa Chodakowska będzie oceniać uczestników "Dance, dance, dance"

Ewa Chodakowska
Instagram

 

 

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08