Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje
Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje
1/5
Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje


Jak odpocząć od zdjęć do programu, w którym podróżuje się po świecie? Oczywiście więcej podróżując po świecie! Po imponującym występie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana na wiosennej prezentacji ramówki TVN, który promował ich nowe podróżnicze reality show, gwiazdorska para wybrała się na zasłużony odpoczynek.

 

Więcej: Radosław Majdan zabronił Małgorzacie Rozenek występów w jednym z najpopularniejszych programów tv?

 

Jak już pisaliśmy, rodzina Rozenków-Majdanów postanowiła odpocząć w malowniczej scenerii egzotycznej Tajlandii. A ponieważ paparazzi nie spuszczają ich z oka, para wraz z dziećmi została obfotografowana ze wszystkich stron na warszawskim lotnisku Chopina.

 

Więcej: Przezroczysta sukienka Małgorzaty Rozenek odsłoniła jej pupę! To najodważniejsza jej stylizacja? ZDJĘCIA

 

Co to dla nas oznacza? Oczywiście mogliśmy się dobrze przyjrzeć stylizacji Małgorzaty, która nawet na podróż w samolocie postanowiła rozbić stylowy bank. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

2/5
Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje

 

Małgorzata Rozenek wraz z Radkiem Majdanem i dwójką synów zostali sfotografowani w drodze na wakacje do Tajlandii. Na swój lot gwiazda TVN postawiła na ponadczasowe połączenie bieli i pastelowego różu, które jak mniemamy będzie wyglądało bosko w upalnym słońcu egzotycznej Tajlandii.

 

3/5
Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje

 

Do białych, obcisłych spodni z rozcięciami gwiazda TVN dobrała łososiowy top, białą, jeansową kurtkę oraz przytulny kardigan. Całość zwieńczyły białe sneakersy.

 

4/5
Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje

 

Ale Małgorzata Rozenek jak mało kto wie, że najważniejsze w stylizacji są dodatki. Gwiazda TVN miała przy sobie swoją ulubioną torebkę Chanel 2.55 w bladoniebieskim kolorze i w rozmiarze jumbo. Jeśli chcecie mieć taką samą, musicie wydać aż 22 tys. zł!

 

5/5
Małgorzata Rozenek z rodziną w drodze na wakacje

 

Jak najlepiej wystylizować torebkę Chanel? Oczywiście większą ilością Chanel! Małgorzata Rozenek – w ramach trendu na logomanię w stylu Paris Hilton ze wczesnych lat 00. – do swojej torebki ze słynnymi krzyżującymi się literami C dobrała ogromną broszkę z tym samym logo, którą przyczepiła do swojego kardiganu. Ceny takich świecidełek zaczynają się od ok. 2300 zł. Co myślicie o tej stylizacji?

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek