11 października na warszawskim Torze Wyścigów Konnych na Służewcu odbyła się jubileuszowa, 10. edycja Party Fashion Night 2022, jednej z najważniejszych i najbardziej efektownych imprez modowych w Polsce. Czołowi polscy projektanci, wyjątkowe pokazy mody oraz największe gwiazdy show-biznesu - to wszystko podczas jednego wieczoru. Zobaczcie zdjęcia projektantów i ich muzy!

Reklama

Party Fashion Night 2022 - muzy i projektanci

Podczas spektakularnego pokazu Party Fashion Night na jednym wybiegu zobaczyliśmy najlepsze stylizacje z kolekcji pierwszoligowych polskich projektantów:

"Hasłem przewodnim jubileuszowej edycji jest "This is Art". Mam nadzieję, że dzisiejsze pokazy będą spotkaniem z niezwykłą sztuką, z modą. Jedenaście lat temu narodził się pomysł, aby zaprosić polskich topowych projektantów do współpracy. Na jednym wybiegu można podziwiać, jak piękna i różnorodna jest polska moda. Cieszę się, że przez te wszystkie lata mogliśmy celebrować to święto polskiej mody. Niezwykłą tradycją tego wieczoru są muzy projektantów. Muzy czyli ikony stylu, niezwykłe osobowości, które są natchnieniem dla projektantów i które inspirują tysiące Polaków nie tylko strojem" - powiedziała Aneta Wikariak, redaktor naczelna magazynu "Party".

Muzą Violi Piekut była zjawiskowa Agnieszka Dygant!

"Drugi raz jestem muzą Violi Piekut. Bardzo mi miło! Współpraca z Violą jest bardzo satysfakcjonująca, łatwa, szybka. Doskonale zna moje rozmiary i potrafi idealnie dopasować kreację do sylwetki. Jest serdeczną osobą, w mig łapie moje sugestie i nigdy mnie nie zawiodła" - podsumowała współpracę z Violą Piekut Agnieszka Dygant

TRICOLORS/East News

Łukasz Jemioł tym razem miał przyjemność współpracować z Oliwią Bieniuk:

Moją muzą jest wspaniała i urocza młoda dama - Oliwia Bieniuk, która jest twarzą i głosem młodego pokolenia. Przygotowałem dla niej szykowną, prostą kreację. Zależało mi, żeby jej za bardzo nie przebrać, żeby suknia współgrała z jej osobowością, żeby była seksy, bardzo kobieca, ale minimalistyczna. Czasem mniej znaczy więcej" - powiedział Łukasz Jemioł, który tego wieczoru zaprezentował w pokazie część swojej premierowej kolekcji Iceland.

TRICOLORS/East News

Ofelia, czyli Iga Kreft, była muzą Roberta Kupisza:

"Dawno nie robiłem pokazu. Dzisiejszy wieczór to pretekst do pokazania części moich kolekcji, Icons i Karma, które ładnie się ze sobą uzupełniają. Moją muzą jest piosenkarka młodej generacji Ofelia, która ma swój styl, inspirujący i niepowtarzany. Większość gwiazd ubierana jest przez stylistów, ona sama tworzy swoje stylizacje" - powiedział Robert Kupisz.

Pawel Wodzynski/East News

Muzą duetu MMC, który tworzą Rafał Michalak i Ilona Majer, była oszałamiająca Margaret:

"Aż osiem gwiazd wystąpiło tego wieczoru w MMC. A główną naszą gwiazdą i muzą w tym sezonie jest Margaret. Przygotowaliśmy dla niej coś nietypowego - suknia jest szyta ręcznie, cała wykonana z kryształów Swarovskiego, waży kilka kilogramów. Jest tak futurystyczna jak muzyka, którą proponuje Margaret" - przyznał Rafał Michalak

TRICOLORS/East News

Monika Olejnik była muzą Gosi Baczyńskiej.

TRICOLORS/East News

Karolina Malinowska od lat współpracuje z Lidią Kalitą, podczas 10. edycji Party Fashion Night to właśnie modelka była muzą uznanej projektantki!

TRICOLORS/East News

Muzą Agnieszki Maciejak została najpopularniejsza blogerka modowa w Polsce, piękna Maffashion!

AKPA/Podlewski

Aktorka Maria Dębska była muzą duetu Paprocki&Brzozowski!

Zobacz więcej zdjęć gwiazdy - tutaj!

AKPA

Na koniec rodzynek, czyli pierwsza w historii Party Fashion Night muza... mężczyzna! Mariusz Przybylski na ten wyjątkowy wieczór przygotował look dla Piotra Stramowskiego.

East News

A już 24 października na specjalnie przygotowanej platformie digital startuje PARTY FASHION WEEK. Wyjątkowy tydzień z inspirującym światem mody – z nowymi kolekcjami, ich projektantami i modowymi influencerami. Zajrzymy za kulisty tegorocznych pokazów Party Fashion Night - relację z afterparty, materiały backstage, przeprowadzimy wywiady z projektantami i gwiazdami. To trzeba zobaczyć!

Dla wszystkich zainteresowanych modą (i nie tylko), z każdego miejsca na świecie - a wszystko TUTAJ!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama