Claire Danes, Kate Bosworth, Rita Ora, Kate Middleton, Zuzanna Bijoch w świetnych stylizacjach Rita Ora w srebrnej sukni z piórami Kate Middleton w pastelowej różowej spódnicy i żakiecie Modna stylizacja modelki Zuzanny Bijoch na spacerze w Warszawie Claire Danes w spektakularnej, błękitnej sukni od Zaca Posena
Claire Danes, Kate Bosworth, Rita Ora, Kate Middleton, Zuzanna Bijoch w świetnych stylizacjach
EastNews, Ons.pl, paparazzi
1/6
Claire Danes, Kate Bosworth, Rita Ora, Kate Middleton, Zuzanna Bijoch w świetnych stylizacjach
EastNews, Ons.pl, paparazzi

Wybierając w tym tygodniu najlepsze stylizacje mieliśmy nie lada zagwozdkę - czerwony dywan na gali otwierającej wystawę w Metropolitan Museum of Art wypełniony był naprawdę spektakularnymi kreacjami! Spośród obecnych tam gwiazd wybraliśmy trzy: Ritę Orę w srebrzystej sukni z odważnymi wycięciami, posągową Kate Bosworth w pięknej kreacji Dolce & Gabbana (dodatkowy punkt za supermodną biżuterię we włosach!) oraz Claire Danes, która założyła baśniową suknię... świecącą w ciemności!

Trudno będzie przyćmić olśniewające kreacje, jakie gwiazdy zaprezentowały na gali Met. Być może jednak uda się to mistrzyni elegancji - księżnej Kate, która pokazała się w wiosennej, pastelowo-różowej sukience od Alexandra McQueena? A może spodoba wam się miejski look Zuzanny Bijoch spacerującej w odważnej sukience polskiej marki?

 

Zobacz: Gwiazdy na gali MET w kreacjach z... SIECIÓWKI?! To nie pomyłka! Stworzyła je jedna z najpopularniejszych marek w Polsce

2/6
Rita Ora w srebrnej sukni z piórami
EastNews

Srebrzysta kreacja z piór, którą Rita Ora miała na gali Met to projekt Very Wang. Gwiazda uzupełniła ją delikatną biżuterią Lorraine Schwartz.

3/6
Kate Middleton w pastelowej różowej spódnicy i żakiecie
Ons.pl

Elegancka, pastelowa sukienka Kate Middleton pochodzi z kolekcji Alexandra McQueena. Księżna założyła ją podczas wizyty w londyńskiej National Portrait Gallery.

4/6
Modna stylizacja modelki Zuzanny Bijoch na spacerze w Warszawie

Na jednej z warszawskich ulic Zuzanna Bijoch spacerowała w zestawie od MMC. Długa, dzianinowa sukienka miała bardzo głębokie rozcięcia eksponujące wspaniałe nogi polskiej modelki! Zuza uzupełniła look okularami Chanel i sportowymi butami Puma.

5/6
Claire Danes w spektakularnej, błękitnej sukni od Zaca Posena
East News

Claire Danes w kreacji Zaca Posena przypominała Kopciuszka, jednak w ciemności jej suknia ujawniła swoje drugie oblicze - i dlatego właśnie znalazła się w dzisiejszym zestawieniu! Zobaczcie film!

6/6
Kate Bosworth na MET Gala 2016 w Nowym Jorku
East News

Kate Bosworth na gali Met w swoim ulubionym, baśniowo-elfim stylu. W kreacji Dolce & Gabbana i biżuteryjnej ozdobie we włosach wyglądała świetnie!