Jennifer Hudson, Hailee Steinfeld, Ciara w kreacjach na gali
EastNews

Gwiazdy na gali MET w kreacjach z... SIECIÓWKI?! To nie pomyłka! Stworzyła je jedna z najpopularniejszych marek w Polsce

Jennifer Hudson, Hailee Steinfeld, Ciara w kreacjach na gali
EastNews

Kiedy myślisz o czerwonym dywanie na tak ważnej imprezie jak gala Metropolitan Museum of Art, wyobrażasz sobie gwiazdy w kreacjach od najbardziej znanych projektantów. Tym razem - drugi rok z rzędu - na gali Met zagościły suknie z... H&M! W 2015 r. w kreacji z tej sieciówki pokazała się ikona stylu - Sarah Jessica Parker. Teraz jej śladem poszło aż 6 gwiazd!

W sukniach przygotowanych przez zespół projektantów z H&M pojawiły się m.in. Hailee Steinfeld (szmaragdowa kreacja w stylu glamour z wysokim rozcięciem), Ciara (odważna, przezroczysta suknia z biżuteryjnymi zawieszkami od Swarovskiego) oraz Jennifer Hudson (gorsetowa „beza’’ z jedwabiu i tiulu). Kreację z sieciówki wybrała również Amber Valetta oraz modelingowe rodzeństwo: Lucky Blue i Pyper America Smith.

Niestety - kreacje, które widzieliśmy na gali Met zostały zaprojektowane specjalnie na tę okazję i prawdopodobnie nie będą na razie dostępne w sklepach. Jak wam się podobają suknie H&M, które gwiazdy zaprezentowały na czerwonym dywanie? Czy gala Met to dobre miejsce dla kreacji z sieciówek?

 

Zobacz: Met Gala 2016 - kto zachwycił, kto zszokował... W czym wystąpiły największe gwiazdy?

 

Hailee Steinfeld na gali Met 2016

Hailee Steinfeld w zielonej sukni z rozcięciem
EastNews

 

Gwiazda wybrała szmaragdową kreację, którą stworzył dla niej zespół projektantów H&M!

Hailee Steinfeld w długiej zielonej sukni na schodach
EastNews

 

Ciara na gali Met 2016

Ciara w błyszczącej sukni i srebrnych włosach
EastNews

 

Jennifer Hudson na gali Met 2016

Jennifer Hudson w białej sukni z gorsetem
EastNews

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52