M jak miłość Szymek i Maja
Mat. prasowe

Jedna z najsympatyczniejszych postaci odejdzie z "M jak miłość"? Jest odpowiedź produkcji serialu

M jak miłość Szymek i Maja
Mat. prasowe

Szymek odejdzie z „M jak miłość”? Okazuje się, że w kolejnym sezonie serialu, który zobaczymy po wakacjach, czekają na widzów duże zmiany. Niektóre z nich pojawią się w rodzinie Izy i Marcina. W roli serialowej Mai pojawi się nowa aktorka. Dziewczynka będzie znacznie starsza i może wyglądać na rówieśniczkę Szymka. Czy w związku z tym produkcja zmieni też Stasia Szczypińskiego, grającego Szymka?

Szymek odejdzie z serialu?

Po wakacjach w „M jak miłość” w 1452 odcinku nowa aktorka zastąpi Annę Wierzchoń w roli Mai. To będzie już trzecia dziewczynka, którą zobaczymy w roli córki Izy i Marcina. Mikołaj Roznerski pochwalił się zdjęciem z planu z nową Maja, a Internauci są zaskoczeni, że dziewczynka jest już tak duża. W końcu serialowa Maja ma dopiero dwa lata i nie może być większa od 4-letniego brata, Szymka. Pojawiły się pytania czy chłopiec odejdzie z serialu?

O nie czy to znaczy że Szymek odejdzie z serialu ? Siostra chyba nie może stać się starsza nagle🤭 Szymek ratuje cały ten wątek. - pyta jedna z fanek na Instagramie serialu.

Co na to produkcja "M jak miłość"?

Produkcja serialu postanowiła od razu rozwiać wątpliwości na temat odejścia z "M jak miłość" Stasia Szczypińskiego i pod pytaniem Internautki napisała:

Serialowa Maja jest dalej młodsza od Szymka. I nasza młoda aktorka jest młodsza od Stasia - odpowiedziała produkcja serialu.

Fani aktora mogą odetchnąć z ulgą i zobaczą chłopca na ekranie już po wakacjach!

Zobacz takżeArtur zaatakuję Izę i Marcina w dniu ich ślubu?! Dramatyczne zwroty akcji w "M jak miłość"!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzinne szaleństwo 😉 #pozdrowienia #zplanu #mjakmiłość

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Szymek z serialowym tatą

M jak milość Szymek
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48