M jak miłość Ula
MTL Maxfilm

Zmiana w emisji "M jak miłość"! Kiedy TVP wyemituje nowe odcinki serialu? 

M jak miłość Ula
MTL Maxfilm

Ważna wiadomość dla wszystkich fanów "M jak miłość"! Okazuje się, że przed nami krótka przerwa w emisji uwielbianego przez widzów serialu. We wtorek 29 grudnia Telewizyjna Dwójka pokaże 1555 odcinek produkcji, ale kiedy zobaczymy kolejną odsłonę "M jak miłość"? Sprawdźcie, kiedy serial wróci na antenę!

Przerwa w emisji "M jak miłość"

W najnowszym sezonie "M jak miłość" dzieje się naprawdę sporo. Problemy w związku Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek),  wypadek Zduńskiej, rozstanie Natalki (Marcjanna Lelek) z Frankiem czy dramat Janka (Tomas Kollarik) to tylko niektóre wątki, które z pewnością wywołały ogromne emocje wśród widzów. Co wydarzy się w nowych odcinkach, które zostaną wyemitowane w przyszłym, 2021 roku? Tego dowiemy się dopiero po krótkiej przerwie w emisji "M jak miłość"! 

Okazuje się bowiem, że w poniedziałek 4 stycznia i we wtorek 5 stycznia Telewizyjna Dwójka nie pokaże nowych odcinków "M jak miłość"! Dlaczego? Według informacji "Kurier TV" w tym czasie zamiast serialu o rodzinie Mostowiakach widzowie zobaczą rosyjski serial "Królowa piękności". Kiedy więc zobaczymy 1556. odcinek "M jak miłość"? Okazuje się, że kolejną odsłona produkcji trafi na antenę dopiero 11 stycznia. 

A co wydarzy się w 1556 odcinku "M jak miłość"? Według doniesień portalu superseriale.se.pl Ula (Iga Krefft) zdradzi Bartkowi (Arkadiusz Smoleński), że w Australii zrobiła coś, przez co mogą mieć poważne problemy... 

Szybszy powrót Uli do Polski, do siedliska, jest na początku wielką radością dla wszystkich, szczególnie dla Bartka, ale wiąże się też z pewnymi kłopotami i pewną tajemnicą, którą przywozi ze sobą Ula, która postawi pod znakiem zapytania przyszłość siedliska- Akradiusz Smoleński, czyli serialowy mąż Uli, powiedział w kulisach "M jak miłość".

My już nie możemy doczekać się nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: Marcjanna Lelek odchodzi z "M jak miłość"! Teraz gorzko wspomina swoje początki w serialu: "Dla dziecka praca na planie miała też swoje minusy"

Nowe odcinki "M jak miłość" zobaczymy od 11 stycznia.

M jak miłość Kinga i Piotrek
MTL Maxfilm

Wtedy też dowiemy się, co takiego zrobiła Ula!

M jak miłość Ula i Bartek
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08