Nie będzie nowych odcinków "Świata Według Kiepskich" - taką wiadomość przekazał dziś portal wirtualnemedia.pl, który poinformował, dlaczego uwielbiany przez widzów serial znika z anteny Polsatu. Ostatnie odcinki produkcji zostały wyemitowane w grudniu 2021 roku i od tamtej chwili fani zastanawiali się, kiedy "Świat według Kiepskich" wróci do Polsatu. Niestety, teraz media przekazały smutną wiadomość...

Reklama

Koniec "Świata według Kiepskich"

"Świat według Kiepskich" miał swoją premierę 23 lata temu. Dokładnie 16 marca 1999 roku Polsat wyemitował pierwszy odcinek serialu z Andrzejem Grabowskim w roli głównego bohatera - Ferdka Kiepskiego. Od tamtej chwili powstały 34 sezony produkcji, w której pojawiały się największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Ostatnie odcinki "Świata według Kiepskich" widzowie zobaczyli w nocy z 2 na 3 grudnia ubiegłego roku i niestety, teraz portal wirtualnemedia.pl informuje, że nie będzie już kolejnych sezonów serialu!

- Telewizja Polsat nie będzie kontynuować sitcomu „Świat według Kiepskich”- donosi portal wirtualnemedia.pl.

Według doniesień portalu serial znika z anteny m.in. ze względu na śmierć Ryszarda Kotysa (serialowego Mariana Paździocha) i Dariusza Gnatowskiego (serialowy Arnold Boczek), którzy grali w "Świecie według Kiepskich".

Zobacz także: Ogromna metamorfoza Bartosza Żukowskiego. Jak dziś wygląda serialowy Walduś z hitu Polsatu?

East News

Plotki dotyczące zniknięcia "Świata według Kiepskich" skomentowała Nina Terentiew, która przyznaje, że serial może nie być już kontynuowany.

Zobacz także

- Po ponad 20 latach nie wykluczam, że zakończymy produkcję „Świata według Kiepskich”, których zrealizowaliśmy 588 odcinków- portal wirtualnemedia.pl cytuje Ninę Terentiew. (...) rudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go- dodała.

Zobacz także: QUIZ! 23 pytania ze "Świata według Kiepskich" na 23-lecie! Jak dobrze znacie ten serial?

Chociaż serial nie będzie już kontynuowany, to stacja planuje wielką niespodziankę dla fanów "Świata według Kiepskich"! Okazuje się, że stacja chce wydać książkę o produkcji.

- W publikacji aktorzy zdradzają kulisy produkcji, opowiadają wiele ciekawych historii związanych z powstawaniem serialu- Nina Terentiew zdradza w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Żałujecie, że nie będzie nowych odcinków "Świata według Kiepskich"?

Zobacz także: PLEBISCYT na 15-lecie Party. Wybierz z nami najlepszy "SERIAL"! GŁOSUJ

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama