Ryszard Kotys i Kamila Sammler, żona
EastNews
Newsy

Ryszard Kotys nie żyje. Paździoch ze "Świata według Kiepskich" miał żonę... młodszą od jego syna! Jak to możliwe?

Ryszard Kotys nie żyje. Paździoch ze "Świata według Kiepskich" miał żonę... młodszą od jego syna! Jak to możliwe?

Ryszard Kotys nie żyje. Serialowy Marian Paździoch ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 88 lat po długiej chorobie. Mało kto o tym wie, że Kotys był dwukrotnie żonaty. Najpierw poślubił Barbarę Wojtkowską, scenografką (zmarłą w 2017 roku), z którą rozwiódł się po 20 latach małżeństwa. Z ich związku urodził się syn Piotr (ur. 1956), kapitan żeglugi wielkiej.

W latach 80. Ryszard Kotys ożenił się z młodszą o 26 lat aktorką Kamilą Sammler (ur. 1958) - sam śmiał się nieraz, że jego żona była młodsza od jego syna z poprzedniego małżeństwa, Piotra:

Piotr dobiega sześćdziesiątki i spełnił moje dziecięce marzenie o tym by zostać marynarzem. Jest kapitanem żeglugi wielkiej - mówił z dumą Kotys.

Ryszard Kotys był bardzo zakochany w Kamili:

Ja jestem od mojej żony po prostu uzależniony, bo tylko ona ma prawo jazdy - śmiał się w jednym z wywiadów.

Z nią również doczekał się syna, Eryka.

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Ryszard Kotys i postępująca choroba

Ryszard Kotys od 1999 roku wcielał się w serialowego Paździocha, sąsiada głównego bohatera w kultowym serialu "Świat według Kiepskich". Przypominamy, że na początku 2018 roku Ryszard Kotys udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swoich problemach i pogarszającej się pamięci.

To prawda, gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - przyznał w rozmowie z "Rewią".

Rodzinie i najbliższym składamy kondolencje.

Ryszard Kotys nie żyje
East News

Na zdjęciu Kamila Sammler, żona Ryszarda Kotysa i Bohdan Smoleń, kolega z planu "Świata według Kiepskich".

Kamila Sammler, żona Ryszarda kotysa i Bohdan Smoleń
EastNews

Ryszard Kotys nie żyje
East News
Newsy
Ryszard Kotys nie żyje. Gwiazdor "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 88 lat
Ryszard Kotys nie żyje. Gwiazdor "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 88 lat

Media przekazały bardzo smutną wiadomość. Nie żyje Ryszard Kotys. Uwielbiany przez widzów aktor zmarł w wieku 88 lat. Jak informuje Polsat News gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich"  odszedł dziś w nocy. Ryszard Kotys już od kilku lat zmagał się z ciężką chorobą.  Ryszard Kotys nie żyje Zaledwie kilka miesięcy temu, w październiku 2020, roku zmarł Dariusz Gnatowski, czyli serialowy Boczek ze "Świata według Kiepskich".  Niestety teraz media przekazały kolejną bardzo smutną wiadomość o śmierci innego gwiazdora serialu Polsatu. Ryszard Kotys, który od 1999 roku grał Mariana Paździocha w "Świecie według Kiepskich" zmarł dziś w nocy. Aktor już od kilku lat miał poważne problemy ze zdrowiam, ale wciąż brał udział w nagraniach hitowego serialu Polsatu. W 2018 roku, w jednym z wywiadów Ryszard Kotys nie ukrywał, że ma poważne problemy z pamięcią. To prawda, gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - blisko trzy lata temu przyznał w rozmowie z "Rewią".  Bliskim Ryszarda Kotysa składamy kondolencje. Zobacz także:  Ryszard Kotys nie żyje. Paździoch ze "Świata według Kiepskich" miał żonę... starszą od jego syna! Jak to możliwe? Ryszard Kotys nie żyje.  Ryszard Kotys zmarł w wieku 88 lat- poniżej na zdjęciu z Dariuszem Gnatowskim, który odszedł 20 października 2020 roku.   

Ryszard Kotys
East News
Newsy
Ryszard Kotys przez lata zmagał się z chorobą. Ostatnie miesiące jego życia były walką o życie
W czwartek 28 stycznia Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Zmarł Ryszard Kotys, uwielbiany aktor znany między innymi ze "Świata według Kiepskich". Tak wyglądały ostatnie miesiące i lata jego życia.

28 stycznia media przekazały smutną wiadomość. Niestety, dzisiejszej nocy odszedł jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, reżyser, a także scenarzysta, który zaskarbił sobie sympatię widzów rolą Janusza Paździocha w popularnym serialu " Świat według Kiepskich" . Ryszard Kotys przez lata zmagał się z ciężką chorobą. Jak wyglądały ostatnie miesiące jego życia? Choroba Ryszarda Kotysa O problemach zdrowotnych Ryszarda Kotysa zaczęto mówić już w 2017 roku. Kiedy kilka lat temu aktor przeszedł ostre zapalenie płuc, które omal nie skończyło się tragedią, a po niedoleczonej chorobie w jamie opłucnej pojawił się płyn, przez co trafił do szpitala. Wtedy też przerwał pracę na planie serialu "Świat według Kiepskich", a fani zaczęli martwić się o to, czy jeszcze kiedykolwiek zobaczą go na ekranie czy deskach teatrów. W tamtym czasie jednak medialne spekulacje skróciła telewizja Polsat, wydając oficjalne oświadczenie: W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem "Świat według Kiepskich". Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szczęściak, który w serialu gra Janusza Paździocha - syna Mariana Paździocha, dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa. Następnie o innych dolegliwościach, z którymi zmagał się Ryszard Kotys poinformował "Super Express". Jak donosił dziennik, stan aktora miał być na tyle poważny, że jego młodsza o ponad 20 lat żona , miała zatrudnić opiekunkę, która pomagała mu w codziennych czynnościach . W 2018 roku, w wywiadzie udzielonym dla "Rewii", aktor nie ukrywał, że...

Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch ze "Świata według Kiepskich"
screen YouTube.com ATM Grupa
Newsy
Aktor grający Paździocha poważnie choruje. Odejdzie ze "Świata według Kiepskich"?
Aktor grający Paździocha poważnie choruje. Odejdzie ze "Świata według Kiepskich"?

W mediach pojawiła się niepokojąca informacja dotycząca Ryszarda Kotysa, czyli serialowego Paździocha ze "Świata według Kiepskich" ! Według najnowszych doniesień, aktor ma poważne problemy ze zdrowiem. Media już w 2018 roku informowały, że Ryszard Kotys przeszedł zapalenie płuc, a ostatnio okazało się, że jego żona musiała zatrudnić wykwalifikowaną opiekunkę, która pomaga aktorowi w codziennych obowiązkach. Niestety, teraz pojawiły się plotki, że Ryszard Kotys będzie musiał pożegnać się z rolą Paździocha w "Świecie według Kiepskich"!  Serialowy Paździoch zniknie z serialu? Ryszard Kotys od 1999 roku wciela się w serialowego Paździocha, sąsiada głównego bohatera w kultowym serialu "Świat według Kiepskich". Czy w związku z pogarszającym się stanem zdrowia 87-letni aktor zniknie z hitu Polsatu? Według doniesień Wirtualnej Polski Ryszard Kotys najprawdopodobniej już wkrótce będzie musiał pożegnać się z rolą Paździocha! Portal donosi, że miejsce Mariana Paździocha być może zajmie jego serialowy syn, Janusz Paździoch.   Moda dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sprawdź promocje najnowszych kolekcji na Adidas.pl wyprzedaż .   Przypominamy, że na początku ubiegłego roku Ryszard Kotys udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swoich problemach i pogarszającej się pamięci. To prawda, gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - przyznał w rozmowie z "Rewią".  Wyobrażacie sobie serial "Świat według Kiepskich" bez Mariana Paździocha? Ryszardowi Kotysowi...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik