Dariusz Gnatowski w nowej serii serialu "Świat według Kiepskich"
YouTube/Zapowiedzi tv/Polsat
Seriale

"Świat według Kiepskich": Finał sezonu obejrzymy w środku nocy! Dlaczego?

Ta wiadomość nie ucieszy fanów tego serialu... Polsat zdecydował o zmianie godzin emisji ostatnich dwóch odcinków kultowego "Świata według Kiepskich". Dlaczego?

Od 27 października fani kultowego serialu "Świat według Kiepskich" mogą oglądać premierowe odcinki tej popularnej produkcji. W nowych odcinkach pojawiają się kultowe postaci grane przez zmarłych aktorów - Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Jednak dwa ostatnie odcinki zobaczymy o zmienionej porze, stacja zdecydowała się bowiem na przesunięcie ich na środek nocy. Skąd taka decyzja?

Zobacz także: Tych gwiazd "Świata według Kiepskich" już z nami nie ma: Kotys, Czerwińska, Feldman, Gnatowski...

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Finał sezonu "Świata według Kiepskich" w środku nocy

O przesunięciu emisji jednego z najpopularniejszych polskich seriali poinformował Press.pl. Według informacji serwisu, ostatnie odcinki 30. sezonu "Świata według Kiepskich" mają zostać wyemitowane w nocy z 1 na 2 grudnia o godzinach 02.25 i 03.00. Skąd taka zmiana? Dotąd serial był nadawany w środy w porach świetnej oglądalności - o 20.05 i 20.35. Jak informuje portal, do zamknięcia tego wydania "Presserwisu" Polsat nie odpowiedział na pytania o powód zmiany.

Być może chodzi o oglądalność. Z tej samej informacji wynika bowiem, że po pierwszych trzech tygodniach stacja w czasie emisji serialu miała 5,5 proc. udziału w grupie ogólnej i z tym wynikiem przegrywała z konkurencją.

W 30. sezonie "Świata według Kiepskich" możemy oglądać Dariusza Gnatowskiego, który zmarł ponad rok temu, po tym jak trafił do szpitala z powodu zapalenia płuc. Już pośmiertnie wykryto u niego, że miał koronawirusa. Grający w tym sezonie Ryszard Kotys zmarł w wyniku Covid-19 w styczniu 2021. Jednak zdjęcia do premierowych odcinków kręcono jeszcze przed pandemią - na początku 2020 roku, stąd też widzowie mogą oglądać obu aktorów. 

Co zobaczymy w ostatnich dwóch odcinkach 30. sezonu "Świata według Kiepskich"?

Jak informuje tvpolsat.info, w odcinku 575. widzowie zobaczą plebiscyt na lokatora wszechczasów. W ostatnim zaś odcinku serii Paździochowa spróbuję na zawsze usunąć Boczka ze wspólnego kibla. Będziecie oglądać?

Ryszard Kotys w nowej serii serialu
YouTube/Zapowiedzi tv/Polsat

Dariusz Gnatowski w nowej serii serialu "Świat według Kiepskich"
YouTube/Zapowiedzi tv/Polsat
Seriale
Już od dziś "Świat według Kiepskich" z Boczkiem i Paździochem! Kiedy obejrzymy premierowe odcinki?
Miesiące po śmierci popularnych aktorów - odtwórców kultowych ról w "Świecie według Kiepskich" będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki z ich udziałem. Jak to możliwe?

Wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów "Świata według Kiepskich"! Już od dziś - środy 27 października - możemy oglądać premierowe odcinki kultowego serialu. To, co szczególnie zwraca uwagę, to obsada. W nowych odcinkach zobaczymy bowiem zmarłych aktorów - Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa! Jak to możliwe? Kiedy zobaczymy premierowe odcinki? Zobaczcie szczegóły. Zobacz także:   Tych gwiazd "Świata według Kiepskich" już z nami nie ma: Kotys, Czerwińska, Feldman, Gnatowski... Nowe odcinki "Kiepskich" z Boczkiem i Paździochem Kiedy zobaczymy nowe, premierowe odcinki "Świata według kiepskich" ? Jak podaje Polsat, będą one emitowane w środy, o godzinie 20.00 i 20.30. Serial zastąpi więc na antenie emitowany do niedawna "Food Family Fight - Pojedynek na smaki." Kiepscy wracają w odcinkach, których nigdy nie widzieliście - zapowiada stacja.   Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, w nowej serii serialu zobaczymy oczywiście Andrzeja Grabowskiego (w roli Ferdka), Marzenę Kipiel-Sztukę (jako Halinę), Barbarę Mularczyk (Mariolę), Bartosza Żukowskiego (Waldka), Renatę Pałys (Paździochowa), czy Sławomira Szczęśniaka (Janusz Paździoch). Pojawią się jednak również Ryszard Kotys (jako Paździoch) i Dariusz Gnatowski (czyli słynny Boczek). Jak to możliwe? Rocznicę śmierci Dariusza Gnatowskiego obchodziliśmy dokładnie tydzień temu. Aktor zmarł po tym jak trafił do szpitala z powodu zapalenia płuc . Już pośmiertnie wykryto u niego, że był zakażony koronawirusem. Ryszard Kotys zmarł w wyniku Covid-19 w styczniu tego roku. Obaj jednak pojawią się w serialu, gdyż zdjęcia do premierowych odcinków kręcono jeszcze przed pandemią - na początku 2020 roku. Dla widzów drugiego najdłużej emitowanego serialu w Polsce (po "Klanie")...

Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys
East News
Newsy
Ryszard Kotys nie żyje, produkcja "Świata według Kiepskich" żegna serialowego Paździocha
Ryszard Kotys nie żyje, produkcja "Świata według Kiepskich" żegna serialowego Paździocha

Nie żyje Ryszard Kotys, uwielbiany przez widzów Marian Paździoch ze "Świata według Kiepskich" . Jak poinformował Polsat News, gwiazdor serialu zmarł w nocy ze środy na czwartek . Kotys od kilku lat zmagał się z ciężką chorobą.  Wiadomość o śmierci aktora poruszyła nie tylko fanów serialu, ale też wszystkich, którzy lubią polskie kino. 88-letni aktor przez 65 lat pracy zagrał w 150 filmach i ponad 40 serialach. Mogliśmy go odlądać m.in. w "Kingsajzie", "Rozmowach kontrolowanych", czy "Vabanku". Najbardziej kojarzony jest jednak z rolą Mariana Paździocha. Kotys w serialu grał jedną z kluczowych i najbardziej charakterystycznych postaci - najbliższego sąsiada Ferdka Kiepskiego, najpierw konkurującego z nim, z czasem coraz częściej trzymającego z sąsiadem sztamę. Mimo licznych awantur, można powiedzieć, że skazani na siebie są też przyjaciółmi. Czy po odejściu tak ważnej postaci pisze produkcja serialu? Zobaczcie wpis na oficjalnym profilu "Świata według Kiepskich". Zobacz także:   Ryszard Kotys nie żyje. Paździoch ze "Świata według Kiepskich" miał żonę... młodszą od jego syna! Jak to możliwe? Produkcja "Świata według Kiepskich" żegna Ryszarda Kotysa Krótko po informacji o śmierci Ryszarda Kotysa, na facebookowym profilu serialu "Świat według Kiepskich" pojawił się wpis. Produkcja pożegnała w nim aktora: Dziś w nocy po ciężkiej chorobie zmarł Ryszard Kotys, aktor filmowy i teatralny, reżyser i scenarzysta, aktor Wajdy, Kutza, Hasa, Holland i Machulskiego, twórca setek wspaniałych kreacji i historii a dla nas najlepszy (wbrew pozorom) przyjaciel Ferdka - Marian Janusz Paździoch.  Żegnaj! Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach! A ten rok miał być lepszy! Ostatnie zdanie to nawiązanie do...

Aktorzy na planie "Świata według Kiepskich"
East News
Seriale
„Świata według Kiepskich” bez Boczka i Paździocha. Aktorzy wrócili na plan. „Nikt nie zapełni po nich pustki”
Jak wygląda praca na planie "Świata według Kiepskich" bez Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa? Poruszające wyznanie Marzeny Kipiel-Sztuki.

" Świat według Kiepskich " to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, a odkąd 22 lata temu, dokładnie 16 marca 1999 roku, na antenie Polsatu wyemitowano jego pierwszy odcinek, zebrał całą masę fanów. Niestety, jego widzowie w ostatnich miesiącach pożegnali jedne z dwóch największych gwiazd produkcji - 20 października 2020 roku media obiegła wieść o śmierci Dariusza Gnatowskiego , który wcielał się w postać Arnolda Boczka, a 28 marca 2021 roku zmarł Ryszard Kotys , który odgrywał rolę Mariana Paździocha. Po tych tragicznych informacjach wielu zastanawiało się, co będzie dalej ze "Światem według Kiepskich". Jak się okazuje, aktorzy wrócili na plan serialu, by nakręcić jego dalsze odcinki. Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła, jaka atmosfera panowała podczas pracy. Choć nikt nie ma wątpliwości, że Paździoch i Boczek są niezastąpieni, produkcja postanowiła wprowadzić do scenariusza nowe postaci.  Marzena Kipiel-Sztuka o "Świecie według Kiepskich" bez Boczka i Paździocha Choć po śmierci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa fani "Świata według Kiepskich" nie byli pewni, czy serial będzie kontynuowany, już w marcu Polsat poinformował o nagraniach do kolejnych odcinków, a  aktorzy wrócili na plan produkcji. Jak przekazała sama Nina Terentiew, w tej kwestii najwięcej zależy od Andrzeja Grabowskiego: Świat według Kiepskich" się kręci i nadal będzie. Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy. Gramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów - Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego.  Dla wielu z nich, jak dla Marzeny Kipiel-Sztuki, która zmagała się z trudną sytuacją finansową i depresją , był to prawdziwy powód do radości. Jednak...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik