Sławek Uniatowski skomentował kontrowersyjne doniesienia serwisu pudelek.pl, który powołując się na swoje źródło sugeruje, że aktor ma żal do Barbary Kurdej-Szatan. Artysta też będzie musiał pożegnać się z serialem? Jak wiadomo aktorka straciła pracę w "M jak miłość", gdzie grała razem ze Sławomirem Uniatowskiem. Jak do tej sprawy odnosi się Sławomir Uniatowski? Aktor i muzyk zdradza wprost czy ma żal do Barbary Kurdej-Szatan?

Reklama

Aktorzy mają żal do Barbary Kurdej-Szatan, że przez aferę z jej kontrowersyjnym wpisem stracą pracę?

Utrata pracy w TVP to nie jedyne konsekwencje, na jakie jest narażona Barbara Kurdej-Szatan po głośnym wpisie na temat Straży Granicznej i sytuacji, jaka ma miejsce na polsko-białoruskiej granicy. Jak wiadomo prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia funkcjonariuszy, a do sieci Play, z którą aktorka współpracuje płyną skargi od klientów. Teraz pudelek.pl poinformował, że ze zwolnienia Barbary Kurdej-Sztan niezadowoleni są aktorzy, z którymi grała. Chodzi o Sławomira Uniatowskiego i Mateusza Damięckiego.

Sławek już wcześniej ciągle wydzwaniał do produkcji i pytał zaniepokojony, kiedy wróci na plan. Nie grał już od kilku miesięcy, bo w kalendarzówce nie było jego serialowej dziewczyny, którą grała Kurdej-Szatan - donosi źródło serwisu pudelek.pl

Zapytaliśmy Sławka Uniatowskiego, jak odnosi się do sytuacji zniknięcia Barbary Kurdej-Szatan z "M jak miłość". Artysta szczerze odpowiedział, że nie wie jeszcze, jak potoczą się losy jego serialowej postaci. Ma żal do aktorki?

- Bardzo lubimy się z Baśką, więc żadnego żalu do siebie nie mamy. Nie wiem jeszcze,. jak poprowadzony zostanie mój wątek. Kilkukrotnie znikałem z serialu, bo przede wszystkim jestem muzykiem i koncertowanie stawiam na pierwszym miejscu. Wszystko w rękach scenarzystów. Poza tym Mateusz też raczej nie powinien mieć żalu, bo serial "W rytmie serca", w którym grał z Basią, nie istnieje od dwóch lat. - napisał Sławek Uniatowski dla Party.pl

Zobacz także: Anna Mucha komentuje aferę z udziałem Basi Kurdej-Szatan! Głos zabrał także Michał Wiśniewski

Sławomir Uniatowski w "M jak miłość" wcielał się w postać Leszka Krajewskiego. Aktor już wielokrotnie znikał z serialu i jak sam twierdzi jeszcze nie wie, jak dalej potoczą się losy jego bohatera po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan musiała pożegnać się z serialem.

Zobacz także
MTL Maxfilm

Niedawno Sławomir Uniatowski wrócił do "M jak miłość" po długiej przerwie. Czy scenarzyści zdecydują się kontynuować jego wątek? Jak wiadomo ostatni odcinek z Barbarą Kurdej-Szatan zostanie wyemitowany 6 grudnia. Potem zgodnie z zapowiedzią Jacka Kurskiego, aktorka premierowo nie pojawi się już w TVP.

Artrama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama