Doskonała wiadomość dla fanów "Rancza". Jak podaje Super Express serial ma wrócić na antenę! Szczegóły zdradził odtwórca roli Czerepacha, czyli Artur Barciś. W rozmowie z gazetą powiedział, że dostał scenariusz, który mu się spodobał i z chęcią pojawi się w nowym sezonie.

Reklama

Kiedy zobaczymy nowe odcinki kultowej produkcji?

Wraca serial "Ranczo". Kto w obsadzie?

Plotki o powrocie serialu "Ranczo" pojawiają się od kilkunastu miesięcy. Ostatni sezon na antenie TVP 1 zobaczyliśmy w 2016 roku, a już w 2017 roku sam producent, Maciej Strzembosz, zdradził, że być może powstanie film fabularny o jego bohaterach. To spowodowało lawinę spekulacji o powrocie "Rancza" w formie serialu. Do tej pory jednak nic w tej sprawie się nie wydarzyło. Kolejne spekulacje pojawiły się tuż po śmierci scenarzysty, Andrzeja Grembowicza (Robert Brutter). Informator WP miał zdradzić, że Grembowicz przed śmiercią napisał scenariusz na 6 kolejnych odcinków:

Andrzej Grembowicz napisał kolejne scenariusze zanim choroba do końca go pokonała. Nic nie stoi na przeszkodzie kontynuacji „Rancza”. Co prawda byłby to jeden sezon 6-odcinkowy, ale to zawsze coś. Na ekrany wróciłaby cała obsada. Scenariusz nie przewiduje zakończenia wątku któregoś z bohaterów - czytaliśmy w WP.

Głos w sprawie „Rancza” w Super Expressie zabrał Artur Barciś:

Prowadzono ze mną rozmowy. Wysłano mi scenariusz, przeczytałem go i bardzo mi się podoba. Bardzo chętnie wystąpię – powiedział „Super Expressowi” Artur Barciś.

Powrót do „Rancza” jest również ciekawą perspektywą dla Ilony Ostrowskiej, serialowej Lucy:

Zobacz także

Myślę, że się uda. Zależy to od wielu struktur, o których nie chcę opowiadać. Sztab, ludzie, sytuacje, scenariusze, aktorzy, czas itd. Zmierza ku dobremu i myślę, że się to wydarzy – powiedziała aktorka.

W serialu najpewniej zobaczymy także Cezarego Żaka, czyli wójta i księdza w jednym. Zabraknie zaś Elżbiety Romanowskiej, serialowej Joli.

Serial „Ranczo” był wielkim hitem TVP. Powstało aż 10 sezonów, a jego oglądalność w najlepszych momentach sięgała nawet 10 milionów widzów. Ma na koncie aż 4 TeleKamery, w tym jedną złotą oraz tytuł „Serialu Dekady” w plebiscycie z okazji 10. lecia magazynu „Party”.

Na powrót serialu "Ranczo" czekają miliony widzów.

Facebook

Cezary Żak grał podwójną rolę w serialu "Ranczo".

EastNews

Reklama

Zobacz także: "Ranczo" wraca na antenę?! Posłuchajcie, co mówi nam serialowy Kusy! Ale wyznanie

Reklama
Reklama
Reklama