Przyjaciółki grupowe foto Przyjaciółki grupowe beta Przyjaciółki grupowe beta Przyjaciółki grupowe zdjęcie Przyjaciółki grupowe foto
Przyjaciółki grupowe beta
Instagram
1/5
Przyjaciółki grupowe foto

 

Nie jest żadną tajemnicą, że 13. sezon "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami. Party.pl jako pierwsze informowało o nowej serii już w październiku 2018 roku! Wiedzieliśmy, że serialowe gwiazdy wróciły na plan i nagrywają kolejne odcinki. Chwilę później dowiedzieliśmy się, że nowe losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) poznamy 7 marca, gdy telewizja Polsat wyemituje 1. odcinek. Teraz jednak okazuje się, że 1. odcinek "Przyjaciółek" obejrzycie znacznie wcześniej! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: W 13. sezonie "Przyjaciółek" jedna z bohaterek będzie cierpieć na depresję?! Która?

2/5
Przyjaciółki grupowe beta
Instagram

 

Wszyscy miłośnicy "Przyjaciółek" z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, by dowiedzieć się, co się stało z Patrycją i Wiki, jak czuje się Zuza, czy Inga wreszcie wyszła na prostą i znalazła pracę, a także co u Anki i Pawła. Mamy dla Was dobrą wiadomość - wszystkiego dowiecie się znacznie wcześniej niż zapowiadano. Oficjalnie 1. odcinek miał być wyemitowany 7 marca.

 

Zobacz: Gwiazdy "Przyjaciółek" kończą pracę na planie i zdradzają, co z 14. sezonem serialu! "Dziś ostatni dzień zdjęciowy"

3/5
Przyjaciółki grupowe beta
Instagram

 

Teraz serwis wirtualnemedia.pl informuje, że 1. odcinek "Przyjaciółek" zobaczymy 28 lutego. Nam udało się potwierdzić tą informację. Co więcej, mowa o Polsacie, a nie o ipli! To naprawdę doskonała wiadomość! 

 

Zobacz: Patrycja będzie mieć nowego faceta?! Zobaczcie zaskakujące zdjęcie z 13. sezonu "Przyjaciółek"!

4/5
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe

 

Każdy poprzedni sezon "Przyjaciółek" również startował tydzień wcześniej w serwisie ipla.tv. Dzięki temu można obejrzeć 1. odcinek jeszcze przed premierą w telewizji!

 

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "Przyjaciółek"?! Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Więcej na temat Przyjaciółki