Inga
Instagram
1/5
Inga
Mat. prasowe

 

Już w marcu 13. sezon "Przyjaciółek"! Właśnie wtedy poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Już teraz jednak wiemy, co wydarzy się w życiu Ingi! Wszystko wskazuje na to, że po jej kryzysie z 12. sezonu nie będzie już śladu. Przypomnijmy jednak, że Inga przechodziła bardzo trudne chwile. Była bezrobotna, żyła z alimentów, a smutki zajadała, przez co przytyła aż 15 kg. Okazuje się jednak, że w 13. sezonie wróci do formy i... pozna nowego mężczyznę! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Małgorzata Socha z córkami na planie 13. sezonu "Przyjaciółek"! Dziewczynki rosną jak na drożdżach

2/5
Inga
Instagram

 

Nowe zdjęcia z planu 13. sezonu świadczą o tym, że Inga znów będzie cieszyć się świetną passą. Gruszewska schudnie, zmieni styl i fryzurę, zacznie zachwycać wyglądem. "Świat seriali" informuje, że zacznie też chodzić na siłownię. 

 

Zobacz: Zuza rozstanie się z Jaśkiem w 13. sezonie "Przyjaciółek"?! Zobaczcie nowe zdjęcia z planu serialu!

 
 
3/5
Inga
Instagram

 

To właśnie na siłowni Inga pozna Marcina (Mateusz Janicki). Początkowo będzie łączyła ich luźna znajomość, ale okazuje się, że z czasem między nimi dojdzie do czegoś więcej! Pewne jest, że Marcin pozna córki Ingi i będzie jej pomagał się nimi zajmować!

 

 To postać jakiej nigdy nie grałem. Jest niestandardowa. Jego znajomość z Ingą będzie na początku luźna, pozbawiona głębszych emocji - powiedział Janicki w "Świecie seriali".

 

Zobacz: Znamy datę premiery 13. sezonu "Przyjaciółek"! 

4/5
Inga
Instagram

 

Warto dodać, że Marcin będzie już 8. mężczyzną w życiu Ingi! Gruszewska była już związana z Andrzeje (Adam Adamonis), Rafałem (Michał Rolnicki) i Piotrem (Mariusz Zaniewski), ojcem koleżanki Hani (Pola Figurska). Potem w jej życiu pojawił się Szymon (Filip Bobek), a następnie Robert (Krzsztof Wieszczek), które zdradziła jednak z fotografem (Konradem Elerykiem). Potem znów miała romans z Andrzejem.

 

Zobacz: TEGO producenci "Przyjaciółek" zabraniają Agnieszce Sienkiewicz (i nie tylko jej)! Zaskoczeni?

5/5
Inga
Instagram
Więcej na temat Przyjaciółki