Przyjaciółki
Instagram
1/6
Przyjaciółki grupowe foto
Facebook

 

Już od kilku miesięcy gwiazdy serialu "Przyjaciółki" pracują na planie nad 13. sezonem. Obecnie nie jest żadną tajemnicą, że już 7 marca zobaczymy nowe odcinki i dowiemy się, co słychać u Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Teraz okazuje się, że aktorki właśnie zakończyły pracę na planie. Pokazały zdjęcia i przy okazji zdradziły, co z 14. sezonem "Przyjaciółek"! Jesteście ciekawi, czy będzie nam dane zobaczyć kontynuację losów naszych ulubionych bohaterek? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii wszystkie szczegóły! 

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Patrycja będzie mieć nowego faceta?! Zobaczcie zaskakujące zdjęcie z 13. sezonu "Przyjaciółek"!

2/6
Przyjaciółki
Instagram

 

Wszyscy fani "Przyjaciółek" z niecierpliwością czekają na nową, już 13. serię. Wreszcie dowiemy się w końcu, co ze zdrowiem Zuzy i co stało się z Patrycją oraz Wiką, które jechały autem wprost na traktor w ostatnim odcinku 12. sezonu.

 

Zobacz: Wiemy, co wydarzy się w 13. sezonie "Przyjaciółek"! Zuza z nową fryzurą! Wyzdrowieje?

3/6
Przyjaciółki
Instagram

 

Gwiazdy serialu, które ostatnie kilka miesięcy spędziły na planie, oczywiście nie zdradzają tych szczegółów, jednak wyjawiły coś jeszcze ciekawszego! Mianowicie wspomniały o 14. sezonie "Przyjaciółek"! 

 

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "Przyjaciółek"?! Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

4/6
Przyjaciółki
Instagram

 

Już wiadomo, że aktorki zakończyły pracę na planie. Świadczą o tym podobne zdjęcia i ich posty. Uwagę zwracają jednak słowa Małgorzaty Sochy, która wyjawiła:

 

Nasz „dobry Pan” Reż. Grzegorz Kuczeriszka 😄 Dziś ostatni dzień zdjęciowy @joannaliszowskaofficial... ale spokojnie w tej serii 🤔😉😉

 

Zobacz: Z którą rodziną z "Przyjaciółek" powinnaś spędzić święta? 

5/6
Przyjaciółki
Instagram

 

Podobnie napisała również Magdalena Stużyńska.

 

Nasza ostatnia wspólna scena w tym sezonie. Nasz Reżyser Grzegorz Kuczeriszka i my - „Aniołki Kuczera” 😍😍

 

Zobacz: Inga nie tylko schudnie i będzie zachwycać wyglądem w 13. sezonie "Przyjaciółek", ale także... będzie mieć nowego faceta! Mamy jego zdjęcie! 

6/6
Przyjaciółki grupowe foto

 

Nie da się ukryć, że słowa gwiazd dają nadzieję, że powstanie również 14. sezon "Przyjaciółek"! Cieszycie się? 

 

Zobacz: Inga w 13. sezonie "Przyjaciółek" będzie zakochana! Weźmie ślub?

Więcej na temat Przyjaciółki