Przyjaciółki grupowe foto Agnieszka Sienkiewicz, Dorotka Przyjaciółki - co w nowym sezonie? Przyjaciółki - co w nowym sezonie? Przyjaciółki - co w nowym sezonie?
Przyjaciółki grupowe foto
Facebook
1/5
Przyjaciółki grupowe foto
Facebook

Ponad miesiąc temu telewizja Polsat wyemitowała 135. odcinek "Przyjaciółek", czyli 1. odcinek 12. sezonu, a już teraz wiadomo, że trwają prace na planie 13. sezonu! To wyjątkowa wiadomość dla wszystkich miłośników polsatowskiej produkcji i fanów Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) czy Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Dobrze wiedzieć, że losy bohaterek nie zakończą się na 12. sezonie, bo nie da się ukryć, że są wyjątkowo poruszające - Inga jest bezrobotna, walczy z otyłością i nieustannie zmaga się z rodzinnymi kłopotami, Anka jest mobbingowana w pracy, a jej mąż wpadł w alkoholizm, Patrycja wciąż myśli o Wiktorze. Bez wątpienia jednak to właśnie Zuzę spotkało najgorsze - dowiedziała się, że ma raka i teraz walczy z chorobą. Co więc wydarzy się w 13. sezonie? Zobaczcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Oglądałaś 141. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź, czy uważnie! QUIZ

2/5
Agnieszka Sienkiewicz, Dorotka
Instagram

To Agnieszka Sienkiewicz, czyli serialowa Dorotka, wyjawiła jako pierwsza, że wraca na plan "Przyjaciółek" i będzie nagrywać sceny do 13. sezonu. 

 

Jutro zaczynam zdjęcia do kolejnego(😱😱😱) sezonu @przyjaciolkipolsat - napisała aktorka.

 

Oznacza to tylko jedno - w 13. sezonie na pewno zobaczymy zabawną i przebojową Dorotkę!

 

Zobacz: Życie Dorotki zamieni się w piekło? Zobacz, co ją czeka w 140. odcinku "Przyjaciółek" 

3/5
Przyjaciółki - co w nowym sezonie?

Wszyscy jednak zapewne się zastanawiają, jak potoczą się losy Zuzy, która walczy z rakiem. Na razie jednak nie wiadomo, czy uda jej się wygrać z chorobą. Podejrzewamy jednak, że scenarzyści doskonale zdają sobie sprawę, że Zuza jest jedną z najbardziej lubianych postaci i "Przyjaciółki" bez niej to już nie ten sam serial!

 

Zobacz: Zuza zacznie przygotowywać testament?! Dramatyczne chwile w "Przyjaciółkach"

4/5
Przyjaciółki - co w nowym sezonie?

Oczywiście ciekawość budzą także wątki pozostałych bohaterek. Co je czeka w 13. sezonie? Czy Inga schudnie i znajdzie pracę? Patrycja zwiąże się z Tadkiem, a może wróci do Wiktora? Jak potoczą się losy Anki? Trochę będziemy musieli poczekać na odpowiedzi! 

 

Zobacz: Zuza trafi do szpitala, ale potem... Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"!

5/5
Przyjaciółki - co w nowym sezonie?

Najważniejsze jednak, że stacja Polsat już pracuje nad 13. sezonem! Będziecie oglądać?

 

Zobacz: "Chyba jesteś stuknięta" Inga na wojennej ścieżce z... nową dziewczyną Roberta! Zwiastun "Przyjaciółek"

Więcej na temat Przyjaciółki