Przyjaciółki, Dorotka, Eryk Przyjaciółki, Dorotka, Eryk Przyjaciółki, Adela, Dorotka, Eryk Przyjaciółki, Dorotka, Eryk Przyjaciółki, Adela,
Przyjaciółki, Dorotka, Eryk
mat. pras.
1/5
Przyjaciółki, Dorotka, Eryk
mat. pras.

Życie Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) z "Przyjaciółek" stało się ostatnio bardzo burzliwe. Po tym, jak serialowa bohaterka odkryła, że Łukasz (Mikołaj Krawczyk) ją zdradza, całkowicie odmieniła swoje życie. Niemal z dnia na dzień stała się niezależną bizneswoman. Niestety, dobra passa nie trwała długo - Dorotka źle zainwestowała swoje pieniądze i straciła wszystko. Okazuje się jednak, że w 12. sezone jej los się odmieni! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii! 

Zobacz: Jak dobrze znasz szaloną Dorotkę z "Przyjaciółek"? Sprawdź się! QUIZ

2/5
Przyjaciółki, Dorotka, Eryk
mat. pras.

Jak się okazuje, w 12. sezonie "Przyjaciółek" Dorotka wyjdzie za mąż! Jej wybrankiem okaże się milioner Eryk (Olgierd Łukaszewicz). Dzięki ukochanemu los Dorotki całkowicie się odmieni - zamieszka w luksusowej willi z basenem. Niestety, szybko wyjdzie na jaw, że sielanka nie może wiecznie trwać, a na drodze Dorotki znów stanie inna kobieta! Czy Eryk zdradzi Dorotkę, tak jak Łukasz?

Zobacz: Dorotka wychodzi za mąż - wiemy za kogo! Co nowego w "Przyjaciółkach"?

3/5
Przyjaciółki, Adela, Dorotka, Eryk
mat. pras.

Na szczęście Eryk okaże się być wiernym mężem, jednak o jego względy i pieniądze Dorotka będzie musiała walczyć z jego córką - Adelą (Julia Konarska)! Można się spodziewać, że córka i żona Eryka nie będą darzyć się sympatią. Coś czujemy, że w tym starciu Dorotka nie da za wygraną.

Zobacz: Jak uważnie oglądałeś finał "Przyjaciółek"? Ten QUIZ prawdę Ci powie!

4/5
Przyjaciółki, Dorotka, Eryk
mat. pras.

Jeśli jednak myślicie, że Dorotka wyszła za mąż za Eryka ze względu na pieniądze, to jesteście w błędzie! Okazuje się, że parę połączyło prawdziwe uczucie.

 Mój bohater udaje, że jest młodszy niż wskazuje na to metryka. Chcemy pokazać, że pomimo różnicy wieku, jest to związek powodowany uczuciem, a nie spodziewanymi z jej strony korzyściami. Wiadomo uczuć kupić się nie da. Jeszcze nie wiemy, na ile zostaną one wykpione przez scenarzystów. Dotychczasowe dialogi z Agnieszką Sienkiewicz mają zabarwienie komediowe. Pojawiła się też w naszym wątku moja córka. Obie są konkurentkami do uczuć, a może i portfela tatusia i męża... - powiedział Olgierd Łukaszewicz w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

 

Zobacz: Jeszcze nie zaczął się 12. sezon "Przyjaciółek", a my już wiemy, czy będzie kolejny!

5/5
Przyjaciółki, Adela,
mat. pras.

Myślicie, że Dorotka odnajdzie szczęście u boku Eryka?

Zobacz: Oto wszystkie nowe zdjęcia z planu "Przyjaciółek"! Co wydarzy się w 12. sezonie?

Więcej na temat Przyjaciółki