Anita Sokołowska, Zuza Anita Sokołowska, Zuza Anita Sokołowska, Zuza Anita Sokołowska, Zuza Anita Sokołowska, Zuza
Anita Sokołowska, Zuza
1/5
Anita Sokołowska, Zuza

12. sezon „Przyjaciółek” zapowiada się jako wyjątkowy wyciskacz łez! Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon złamie serca widzom polsatowskiego hitu. Do tej pory wszyscy się spodziewali, że Zuza (Anita Sokołowska) wreszcie ułoży sobie życie. W końcu serialowa bohaterka nie ma łatwego życia. Nieustannie los (czyt. bezlitośni scenarzyści) rzuca jej kłody pod nogi - najpierw Zuza nie mogła znaleźć miłości, poroniła, potem nie mogła zajść w ciążę i obawiała się, że nigdy nie zostanie matką, a gdy marzenie o posiadaniu dziecka spełniło się, okazało się, że ojcem nie jest jej ukochany Jasiek (Marek Bukowski). Mężczyzna odszedł, zostawiając załamaną Zuzę z dzieckiem. I nie, nie liczcie, że w 12. sezonie Zuza odnajdzie szczęście. Bohaterkę czeka jeszcze gorszy los! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii i zobaczcie niepokojące zdjęcie z planu serialu!

Zobacz: Jedna z gwiazd zniknie z "Przyjaciółek"?! To może być cios dla fanów serialu

2/5
Anita Sokołowska, Zuza
Instagram

Niedawno Anita Sokołowska pokazała zdjęcie z planu z Markiem Bukowskim przy swoim boku. Dla fanów serialu oznacza to tylko jedno - Zuza znów będzie z Jaśkiem! Niestety, na tym radość się kończy, bo aktorka zdradziła, że za nią trudne sceny. 

 

Emocjonalnie ciężkie sceny do grania... Zuza nie będzie miała lekko w 12 sezonie 👀😭😤 - napisała Anita Sokołowska na Instagramie.

 

Wpis aktorki potwierdził informacje, że Zuza w 12. sezonie będzie cierpieć na śmiertelną chorobę.

Zobacz: Zuza wróci do Janka! Jednak bohaterkę "Przyjaciółek" czeka też prawdziwy dramat! 

3/5
Anita Sokołowska, Zuza
Instagram

Teraz jest to tym bardziej pewne! Anita Sokołowska pokazała właśnie zdjęcie... ze szpitala! Nie ma już żadnych wątpliwości, że Zuza zachoruje na raka. 

Plan zdjęciowy w szpitalu nigdy nie jest przyjemny, ale można go sobie próbować osłodzić... ☺️ np bananami w czekoladzie 🍫  - napisała Anita Sokołowska.

Zobacz: Oto wszystkie nowe zdjęcia z planu "Przyjaciółek"! Co wydarzy się w 12. sezonie? 

4/5
Anita Sokołowska, Zuza
Instagram

Warto przypomnieć, że matka serialowej Zuzy chorowała na raka piersi. Zuza podczas jednego z rutynowych badań wyczuje guzek i będzie przerażona, że to zmiana nowotworowa, a ona sama jest obciążona genetycznie. Niestety, szybko okaże się to prawdą.

Zobacz: Dokończ cytaty z "Przyjaciółek"! To naprawdę BARDZO trudny QUIZ!

5/5
Anita Sokołowska, Zuza
Instagram
Więcej na temat Przyjaciółki