Kate z serialu "Zagubieni"
East News

Pamiętacie piękną Kate z "Zagubionych"? Dziś Evangeline Lilly wygląda zupełnie inaczej

Kate z serialu "Zagubieni"
East News

Serial "Zagubieni", opowiadający o losach pasażerów samolotu, który rozbił się na tajemniczej wyspie, był prawdziwym telewizyjnym hitem, a dziś, od jego ostatniego odcinka mija już niemal 11 lat. Wciągająca produkcja, która była kontynuowana aż sześć sezonów, przyniosła głównym aktorom ogromną rozpoznawalność i okazała się prawdziwą trampoliną do kariery. Co dzieje się Evangeline Lilly, która wcieliła się w jedną z najbardziej charakterystycznych postaci - piękną i pełną sekretów Kate Austen? Fani serialu patrząc na najnowsze zdjęcia aktorki mogą się naprawdę zdziwić, bo gwiazda wygląda zupełnie inaczej. Trzeba przyznać, że przeszła prawdziwą metamorfozę. 

Tak dziś wygląda Kate z "Zagubionych". Evangeline Lilly w krótkich, kolorowych włosach nie przypomina swojej bohaterki

Kiedy grała w "Zagubionych" męska część widowni szalała na jej punkcie. 25-letnia wtedy Evangeline Lilly wcieliła się w piękną uciekinierkę o imieniu Kate, skazaną za zabójstwo ojca, współudział w napadzie na bank i jeszcze kilka różnych przestępstw. Na wyspie romansowała, a nawet została narzeczoną Jacka, który skradł serca fanek serialu na całym świecie. Dziś niektórzy oglądając filmy Evangeline Lilly, mogą mieć spory problem, by rozpoznać w niej długowłosą piękność z "Zagubionych", a trzeba przyznać, że na ekranie widzieliśmy ją już wiele razy. Kariera aktorki nabrała prawdziwego rozpędu, a twórcy chętnie obsadzali ją w rolach silnych kobiet. Gwiazda zagrała w wielu kasowych filmach, jak "Ant-Man, "Hobbit", "Giganci ze stali" czy "Avengers: koniec gry". Ciekawi jak dziś wygląda? Krótkie, kolorowe włosy to prawdziwa metamorfoza! Evangeline Lilly, która ma 41 lat, nadal wie, jak robić wrażenie.

Zobacz także: Pamiętacie małych Bena i Emmę z "Przyjaciół"? Syn Rosa to przystojniak, a córka... SAMI ZOBACZCIE

Kiedy rozpoczęła przygodę z serialem "Zagubieni" miała 25 lat, a widzowie szaleli na jej punkcie. Zobaczcie, jak piękna "Kate" wygląda dziś!

Kate z serialu "Zagubieni"
East News

Aktorka przeszła prawdziwą metamorfozę! Evangeline Lilly postawiła na, krótką blond fryzurę, choć ostatnio eksperymentuje z bardzo odważnymi kolorami.

Evangeline Lilly w krótkich włosach
Instagram

Ostatnio na włosach gwiazdy zawitał odważny niebiesko-zielony kolor. Trzeba przyznać, że aktorka w każdej odsłonie wygląda fenomenalnie!

 

 

Więcej na temat metamorfoza
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43