Na dobre i na złe odc. 649 Na dobre i na złe odc. 649 Na dobre i na złe odc. 649 Na dobre i na złe odc. 649 Na dobre i na złe odc. 649
Na dobre i na złe odc. 649
1/6
Na dobre i na złe odc. 649

Przed nami nowy tydzień i nowy odcinek „Na dobre i na złe” (numer 649 - emisja 26 października w TVP2 o 20.40). Co tym razem wydarzy się w serialu? Zapraszamy na serialowe fotostory.

 

Blanka (Pola Gonciarz), mimo walki z chorobą, spróbuje wrócić do dawnego życia – i do pracy dziennikarki. A na ekranie pojawi się nowa bohaterka - Pola (w tej roli Elżbieta Romanowska) - koleżanka, z którą Blanka spotka się w redakcji.

Zobacz także: Nowa lekarka z tajemnicą i "Góral", który może stracić pracę. Co nowego w "Na dobre i na złe"?

2/6
Na dobre i na złe odc. 649

Dziewczyna ukryje fakt, że jest poważnie chora i w końcu znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. A jedyną osobą, która pozna jej sekret, będzie właśnie Blanka...

3/6
Na dobre i na złe odc. 649

Tymczasem Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zacznie pracę w Otwocku… I szybko zrozumie, że w nowej klinice wcale nie jest już „gwiazdą”. Szef oddziału - profesor Biorg (Mirosław Kropielnicki) – uzna, że jego podwładni muszą stale ze sobą konkurować i doskonalić technikę.

4/6
Na dobre i na złe odc. 649

A doktor Consalida w trakcie ćwiczeń zostanie pokonana przez... jednego z rezydentów (Łukasz Grochowski)!

5/6
Na dobre i na złe odc. 649

Trudne chwile czekają także Kaśkę (Magdalena Czerwińska), która będzie miała pierwszy dyżur na SOR-ze – wspólnie z „Góralem” (Jan Zmit). Jasiek od razu zorientuje się, że lekarka ma problem z alkoholem i zaproponuje jej pomoc. Ale doktor Orłowska jego wsparcie odrzuci.

6/6
Na dobre i na złe odc. 649

Tymczasem kolejnym pacjentem ratowników zostanie młody mężczyzna z urazem głowy, po wypadku samochodowym. A „Góral” rozpozna w nim swojego kolegę z więzienia - Czarka. Czy zdoła chłopaka uratować?

Emisja odcinka numer 649 już 26 października... zobacz koniecznie!