Na dobre i na złe odc. 660 Na dobre i na złe odc. 660 Na dobre i na złe odc. 660 Na dobre i na złe odc. 660 Na dobre i na złe odc. 660
Na dobre i na złe odc. 660
1/7
Na dobre i na złe odc. 660

Zapraszamy na 660 odcinek „Na dobre i na złe”… I kolejne spotkanie z Blanką (Pola Gonciarz) oraz Maćkiem (Adam Bobik) - młodym klerykiem, który pomógł dziewczynie, gdy walczyła o życie i sprawił, że znów uwierzyła w miłość.

Kilka miesięcy temu chłopak wrócił do seminarium, ale przed uczuciem uciec trudno. A córka Wiktorii ma jej „charakterek” i wie, jak walczyć o swoje szczęście!

Czytaj fotostory z odcinka!

Zobacz także: "Na dobre i na złe": Serce Radwana przestanie bić! Zapraszamy na FOTOSTORY z odcinka!

2/7
Na dobre i na złe odc. 660

Blanka odkryje, że Maciek ma przejść w seminarium obłóczyny, po których będzie nosił sutannę... i zrozumie, że czas na ”akcję ratunkową”! Dziewczyna wyzna Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), że chce przyjaciela odwiedzić i nakłonić, by wrócił z nią do Leśnej Góry. A doktor Consalida bez trudu domyśli się reszty. 

- Zamierzasz jechać tam... w ramach pokusy? 
- Trzymaj za mnie kciuki!

3/7
Na dobre i na złe odc. 660

W seminarium Blanka od razu zacznie robić chłopakowi wymówki. Zwłaszcza po tym, jak nie przyjechał na umówioną wizytę u doktora Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). 

- Zniknąłeś.(…) Choroba nie czeka. Wiesz o tym… Musisz najpierw się wyleczyć! 

4/7
Na dobre i na złe odc. 660

Aż w końcu – zdesperowana - wspomni, że do szpitala wrócił również Tomek, przyjaciel Maćka, który znów potrzebuje jego wsparcia.

5/7
Na dobre i na złe odc. 660

I w finale to właśnie ten argument przekona kleryka, by pojechał do Leśnej Góry. Chłopak opuści seminarium i zdecyduje się też na autoprzeszczep, który od początku zalecał mu doktor „Żonkil”.

A Krajewski, widząc ulubionego pacjenta, odetchnie w końcu z ulgą… Choć dla porządku rzuci z groźną miną: 

- Co to za niesubordynacja ostatnio? Gdzieś ty przepadł?!(...) Jutro chcę cię widzieć na badaniach!

6/7
Na dobre i na złe odc. 660

Tymczasem Tomek na widok kolegi od razu odzyska siły. I nie przegapi okazji, by z Maćka zażartować: 

- Masz już dostęp do win mszalnych? Można by oblać spotkanie!

Kolejne badania wykażą jednak, że kibic znów jest poważnie chory - i tym razem ma zmiany w płucach. Przyjaciele chłopaka będą załamani.

7/7
Na dobre i na złe odc. 660

Blanka zrozumie, że najważniejszych słów nie można w życiu odkładać „na później”… I w końcu zdecyduje się na szczerą rozmowę z Maćkiem.

- Jeśli naprawdę chcesz zostać księdzem, to proszę... Ale jeżeli chowasz się w kościele przede mną... to nie zasługujesz, żeby nim być!

Jak kleryk zareaguje na jej słowa? Emisja odcinka numer 660 już 1 lutego  – lepiej nie przegapić!