Na dobre i na złe odc. 653
1/6
Na dobre i na złe odc. 653

Zapraszamy na 653 odcinek „Na dobre i na złe”. Emisja 23 listopada w TVP2 o 20.40. A co wydarzy się w odcinku? W najbliższą środę w serialu gościnnie wystąpi Zofia Zborowska (córka aktora Wiktora Zborowskiego). Młoda gwiazda kilka lat temu ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, ale studiowała też w Instytucie Lee Strasberga w Los Angeles. Na dużym ekranie zadebiutowała w komedii „Złoto dezerterów".

A w "Na dobre i na złe" zagra Marię – pacjentkę, która przez chorobę stawów straciła pracę i dach nad głową. Zapraszamy na serialowe fotostory!

Zobacz także: Śmierć Hany w "Na dobre i na złe"?! Nie zobaczymy więcej Kamilli Baar w serialu? FOTOSTORY

2/6
Na dobre i na złe odc. 653

W Leśnej Górze Maria trafi pod opiekę Trettera (Piotr Garlicki) - który spróbuje jej pomóc, choć kobieta nie będzie ubezpieczona. Były dyrektor kolejny raz narazi się przez to Stanisławskiemu (Marek Ślosarski).

3/6
Na dobre i na złe odc. 653

Dziewczyna nie będzie chciała sprawiać kłopotów, ale przecież trafiła do Leśnej Góry...

4/6
Na dobre i na złe odc. 653

Doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) będzie miała spore problemy w nowej pracy – w klinice w Otwocku. Lekarka zauważy, że jej szef – profesor Biorg (Mirosław Kropielnicki) – popełnił błąd oceniając stan jednego z pacjentów.

5/6
Na dobre i na złe odc. 653

Chory będzie musiał w końcu przejść dodatkową operację. Za to profesor – wściekły, że podwładna ośmieliła się z nim spierać – od razu zacznie się na lekarce mścić. I zrobi wszystko, by utrudnić Wiktorii dalszą karierę.

6/6
Na dobre i na złe odc. 653

A w finale: dramat Gawryły (Marek Bukowski). Po śmierci Hany Piotr wpadnie w depresję, odizoluje się od przyjaciół i nie będzie miał nawet siły, by zaopiekować się własnym synem. Czy Przemek (Marcin Rogacewicz) zdoła mu pomóc?

Emisja odcinka numer 653 już 23 listopada, punktualnie o 20:40 – lepiej nie przegapić!