Mat. prasowe

Marcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"

Mat. prasowe

Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już wkrótce Marcin (Mikołaj Roznerski) oświadczy się Izie (Adriana Kalska)! Jak informował ostatnio "Świat seriali" Chodakowski poprosi Izę o rękę w święta Bożego Narodzenia. Marcin spełni tym samym marzenie swojego syna, który chciał, żeby Iza była jego mamą... Co dokładnie wydarzy się w 1433 odcinku "M jak miłość"? Okazuje się, że przed zaręczynami Marcin pojedzie na cmentarz i odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby. 

Zaręczyny w "M jak miłość"

Według doniesień magazynu "Tele Tydzień" już 2 kwietnia fani "M jak miłość" zobaczą wyjatkowo wzruszające sceny z udziałem Marcina. Chodakowski kupi pierścionek zaręczynowy, po czym pojedzie... na cmenatarz. Okazuje się, że Marcin pojedzie pożegnać się z Kasią (kilka lat temu wcielała się nią Agnieszka Sienkiewicz), mamą Szymka. 

Kasiu, przyszedłem się z tobą pożegnać. Nigdy o tobie nie zapomnę, zawsze będziesz w moim sercu, ale... chciałbym zacząć nowe życie. Zakochałem się- powie Chodakowski.

Po powrocie do domu Marcin będzie czekał na moment, w którym wręczy ukochanej pierścionek zaręczynowy. Zrobi to , gdy usłyszy smutnego syna:

Poprosiłem o coś jeszcze i nic! Poprosiłem, żebyś była moją mamą- będzie mówił do Izy. 

Iza będzie pocieszać Szymka, ale wtedy Marcin uklęknie i poprosi ją o rękę!

Bardzo cię kocham. Zostaniesz moją żoną?

Tak- powie szczęśliwa Iza.

Wszystko wskazuje więc na to, że wkrótce dojdzie do ślubu Izy i Marcina! 

Zobacz także: Artur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę!

Marcin poprosi Izę o rękę.

M jak miłość Iza i Marcin prezenty
Mat. prasowe

Chodakowski oświadczy się Izie podczas świąt.

Mat. prasowe

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36