Mat. prasowe

Iza i Marcin w „M jak miłość” w końcu zaczęli układać sobie wspólnie życie. Para stara się zostawić za sobą przeszłość i skupić się na życiu rodzinnym. Chodakowski uzna, że on i Szymek potrzebują stabilizacji i zdecyduje się oświadczyć Izie. Niestety nie do końca będzie to jego decyzja. Ogromny wpływ na nią będzie miał... jego syn. To Szymek w liście do Mikołaja napisze, że chciałby, aby Iza była jego mamą. To marzenie wzruszy Marcina na tyle, że zdecyduje się przyspieszyć swoją decyzję. Zobaczcie, jak to się skończy...

1/5
Mat. prasowe

Relacja Izy i Marcina nie należy do łatwych, ale w ich związku w końcu zagościł spokój i harmonia. Ten stan bardzo odpowiada Szymkowi, który traktuje Lewińską, jak swoją mamę. Chłopiec pragnie, aby w końcu została nią naprawdę. Chodakowski powoli utwierdził się w przekonaniu, że to Iza jest kobietą jego życia i planuje dla niej romantyczną niespodziankę. Zajęło mu to dużo czasu, a przez Artura o mało nie stracił jej i Mai. Teraz nie zamierza popełniać błędów i chce w końcu wziąć ślub!

Marcin w końcu oświadczy się Izie?

Mężczyzna od dawna planował oświadczyć się Izie, ale dopiero co rozstał się z Anią i widział w jak złej formie była. Nie chciał dokładać jej kolejnego trudnego przeżycia, jednak to Szymek zdecydował za niego. Co powie Lewińska, kiedy dowie się o wszystkim? Zgodzi się zostać jego żoną?

2/5
M jak miłość Iza Szymek
Mat. prasowe

Jak donosi „Świat Seriali” w 1433 odcinku „M jak miłość” Marcin w końcu oświadczy się Izie. Na ten moment czekają wszyscy fani kultowej produkcji, którzy kibicują parze. Okazuje się, że Marcin decyzję o oświadczynach podejmie z pomocą Szymka. Chodakowski będzie chciał spełnić marzenie syna i sprawi, że Iza zostanie jego mamą!

 

3/5
M jak miłość Marcin oświadczy się
Mat. prasowe

Tego dnia Marcin wręczy Izie prezent i powie: Specjalna przesyłka. Szymek doda jeszcze: od Mikołaja. Iza nie od razu odpakuje prezent. Początkowo będzie myślała, że jest on dla dziecka, a chłopiec jedynie sobie żartuje. W końcu jednak otworzy go i zobaczy tam małe pudełko z pierścionkiem!

4/5
M jak miłość Iza i Marcin prezenty
Mat. prasowe

Iza nie będzie mogła ukryć zaskoczenia. Nie spodziewała się, że w jednym z prezentów znajdzie pierścionek i Marcin oświadczy się w ten sposób w obecności dzieci. Oczywiście powie TAK! To będzie cudowny dzień dla pary, swojej radości nie będzie mógł ukryć też Szymek. W końcu spełniło się jego marzenie.

5/5
M jak miłość Iza i Marcin w łóżku
Mat. prasowe

Czy to oznacza, że niebawem w "M jak miłość" zobaczymy ślub pary!?

Więcej na temat M jak miłość