Adriana Kalska komentuje rozstanie
TRICOLORS/East News/TRICOLORS/East News
Seriale

"M jak miłość": Praca na planie zbliży do siebie Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego?

Po rozstaniu Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski będą widywali się na planie serialu "M jak miłość". Psycholog zdradziła, czy dzięki temu ich relacja może ulec poprawie.

Nie milkną echa po rozstaniu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Choć para w ostatnim czasie nie rozmawiała na tematy prywatne z mediami, by uniknąć medialnej burzy, ostatecznie plotki zaczęły szaleć w sieci. Początkowo aktorzy nie odpowiadali na pytania dziennikarzy, jednak Adriana Kalska wreszcie postanowiła potwierdzić doniesienia. Opowiedziała też, co z jej zawodowymi zobowiązaniami, zdradzając, że widzowie nadal będą mogli oglądać ją i byłego partnera na ekranie i deskach teatru.

Choć nadal nie do końca wiadomo, jak twórcy serialu "M jak miłość" poradzą sobie z wątkiem Izy i Marcina, to wiadomo, że Adriana Klaska oraz Mikołaj Roznerski będą spotykali się na planie. Jaki to może mieć wpływ na ich relację? Czy jest szansa, by się do siebie ponownie zbliżyli? Pojawił się komentarz psycholog w tej sprawie.

"M jak miłość": "Izie uda się wyrwać z opresji Artura" - mówi nam Kalska! Jest jednak jeden haczyk!

"M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski mogą się jeszcze do siebie zbliżyć?"

Gdy Adriana Kalska potwierdziła rozstanie z Mikołajem Roznerskim, fani zaczęli zastanawiać się, co dalej z ich wątkiem w serialu "M jak miłość". Widzowie, którzy śledzili historię Izy i Marcina, wiedzą, że nie brakowało w niej dramatycznych zwrotów. Chodakowscy przechodzili kryzys za kryzysem, a w ich relacji zaczęła dominować kłótnia. Wszyscy zastanawiali się, kiedy wreszcie bohaterowie się rozwiodą. Tymczasem scenarzyści przygotowali niespodziankę.

Zobacz także: "M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Oto historia ich miłości

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w serialu
VIPHOTO/East News

Okazało się, że Izie i Marcinowi udało się dogadać. Para zażegnała kryzys i wygląda na to, że będzie żyła długo i szczęśliwie. Jednak życie pisze własne scenariusze. Gdy na planie zapanowała zgoda, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zaczęli przeżywać trudny okres. To była jedna z ulubionych par polskiego show-biznesu, więc nic dziwnego, że wiele osób nadal ma nadzieję, że aktorzy mogą jeszcze do siebie wrócić. Czy praca na planie może mieć na nich dobry wpływ?

Na ten temat wypowiedziała się psycholog Maria Rotkiel. Specjalistka w rozmowie z redakcją "Super Expressu" przyznała, że łączenie zawodowego życia zaraz po rozstaniu może generować problemy. Już wcześniej pojawiały się doniesienia, według których Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie chcieli ujawniać prawdy o związku ze względu na zobowiązania. Zdaniem Marii Rotkiel jednak jest szansa, by oboje wyciągnęli z tego doświadczenia cenną lekcję.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wątek Izy i Marcina
Piotr Molecki/East News

Jeżeli są dobrymi aktorami i jeżeli nie żywią do siebie intensywnych, trudnych emocji to jest to możliwe. Jeżeli się szanują pomimo, że pewnie coś trudnego przeszli skoro się rozstali to nawet mogą potraktować to jako formę terapii... (...) Po rozstaniu ważne jest to, żeby umieć wybaczyć trudne rzeczy, co nie jest tożsame z zapomnieniem. Myślę, że szczególnie parze dobrych aktorów może to psychologicznie wyjść na dobre - powiedziała Maria Rotkiel na łamach "Super Expressu".

Jednak to, jakie były powody rozstania, wiedzą tylko Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Para nie zdradziła zbyt wielu szczegółów. Wiemy jedynie, że aktorzy rozeszli się w połowie grudnia ubiegłego roku. To duże zaskoczenie, biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia o ciąży i ślubie.

Adrianna Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim
Artur Zawadzki/REPORTER ADAM JANKOWSKI/REPORTER

"M jak miłość": Adriana Kalska opublikowała mocną grafikę po rozpadzie związku

Adriana Kalska jako pierwsza opublikowała oświadczenie w sprawie rozstania i zaznaczyła, że robi to także po raz ostatni. Choć aktorka zaznaczyła, że nie będzie więcej publicznie wracała do wydarzeń ze swojego życia prywatnego, to być może coś się jednak zmieniło. Niedawno na jej Instagramie pojawiła się dość wymowna grafika. Relacja może sugerować, że artystka nie najlepiej znosi czas po rozpadzie związku.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności - napisała.

Zobacz także: "M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski się rozstali? Fani znaleźli dowody

Adriana Kalska wymowny komentarz
@adriana.kalska.official

Niedawno Adriana Kalska opublikowała grafikę nawiązującą do tzw. Blue Monday, czyli najbardziej depresyjnego dnia w roku. Postać, która pojawia się na ilustracji, ze smutkiem oznajmia, że choć ten dzień już minął, nadal świętuje. Warto przypomnieć, że w 2022 roku przypadł on na poniedziałek 17 stycznia. Być może to tylko przypadek, ale kto wie?

Mikołaj Roznerski komentuje metamorfozę Adriany Kalskiej
East News

Adriana Kalska pocieszana przez fanów po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim
Mateusz Jagielski/East News
Newsy
"M jak miłość": Adriana Kalska cierpi po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim? Fani: "Tyle bólu w oczach"
Adriana Kalska dodała pierwsze zdjęcie po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim. Fani się zaniepokoili. Aktorka zabrała głos. O co chodzi?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się w połowie grudnia. Wiadomością o zakończeniu związku podzielili się dopiero na początku 2022 roku. Aktorka zabrała głos w sprawie rozstania tylko raz, podkreślając że robi to by uniknąć niepotrzebnych spekulacji. Teraz pokazała pierwsze zdjęcie po rozstaniu. Internautów poruszyło, to co zobaczyli. Zaczęli pocieszać Adrianę Kalska po rozstaniu. Aktorka zdecydowała się zabrać głos.  Adriana Kalska na pierwszym zdjęciu po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim. Fani są zaniepokojeni Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli uwielbianą przez internautów parę nie tylko w prywatnym życiu ale również w serialu "M jak miłość". Kiedy w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej , w sieci zawrzało. Adrianna Kalska potwierdziła rozstanie i przyznała, że nie jest to dla niej łatwe. Nie chciała jednak więcej zabierać głosu w tej sprawie. Na jej Instagramie pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie, po tym jak ogłosiła zakończenie związku z aktorem. Fani dostrzegli w jej oczach "smutek" i "ból": - Smutne oczy 😢 - Też to zauważyłam. Jak zobaczyłam to zdjęcie pomyślałam sobie: "Jejku, jakie smutne oczka, tyle bólu w nich" 😢🥺 Zobacz także:  "M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Oto historia ich miłości Fani martwią się o Adrianę Kalską po rozstaniu. Zabrała głos  Adriana Kalska zareagowała na komentarze sugerujące jej smutek po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim. Nie zgodziła się z tymi sugestiami:  Ehh bez przesady 😉 One od urodzenia tak wyglądają hehe😅 Fani byli jednak nieugięci i nie dali się przekonać jej słowom:  - Nie prawda zawsze te oczy się uśmiechały...

Adrianna Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim
Artur Zawadzki/REPORTER ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
"M jak miłość": Adriana Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim. Wydała oświadczenie
Adriana Kalska potwierdziła, że nie jest już z Mikołajem Roznerskim. Aktorka wydała oświadczenie, w którym podała szczegóły. "Rozstaliśmy się w połowie grudnia".

Niedawno w mediach pojawiły się szokujące doniesienia na temat rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Początkowo para nie komentowała wiadomości dotyczących ich życia prywatnego, chociaż nie jest tajemnicą, że sytuacja między nią i wybrankiem bywała napięta. Wreszcie aktorka postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie, by uciąć wszelkie spekulacje. Okazało się, że informacje o kryzysie w związku nie były jedynie plotkami. Adriana Kalska potwierdziła, że Mikołaj Roznerski od pewnego czasu nie jest już jej partnerem. Artystka zaznaczyła, że to jej pierwszy i ostatni komunikat w tej kwestii. W swoim oświadczeniu Adriana Kalska przekazała, że doniesienia o jej rozstaniu z Mikołajem Roznerskim to prawda. Aktorka zdradziła, że para podjęła trudną decyzję jeszcze w ubiegłym roku. Wyjaśniła też, co z ich wspólnymi zobowiązaniami zawodowymi. "M jak miłość": Adriana Kalska zajęła stanowisko ws. plotek o rozstaniu Informacje o rozstaniu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego już od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się w mediach. Podejrzeń nabrali także fani, którzy zauważyli, że aktorka przestała obserwować swojego partnera na Instagramie. Jak dobrze wiemy, często świadczy to o pojawieniu się poważnego konfliktu, choć czasem - jednak znacznie rzadziej - wynika to z pomyłki. Jeszcze do niedawna do końca nie było wiadomo, czy doniesienia są jedynie plotkami. Według redakcji portalu Pudelek.pl, która powołała się na swoje źródło, para nie chciała dzielić się trudną wiadomością ze względu na zobowiązania zawodowe. Zobacz także:   Adriana Kalska pożegna się z "M jak miłość"? Ostatnie zdjęcie aktorki wzbudziło wątpliwości internautów Dziennikarze próbowali się też skontaktować z aktorami, by potwierdzić spekulacje. Zarówno Adriana Kalska,...

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski co dalej
Piotr Molecki/East News/VIPHOTO/East News
Newsy
"M jak miłość": Co dalej z wątkiem Izy i Marcina?
Po tym, jak Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski oficjalnie się rozstali, fani "M jak miłość" zastanawiają się, co twórcy popularnego serialu zrobią z wątkiem Izy i Marcina.

Znani z serialu "M jak miłość" Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem. Początkowo para nie komentowała doniesień o zakończeniu ich związku, które spływały do mediów. Wreszcie aktorka postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie i potwierdziła, że tym razem informacje o ich życiu prywatnym nie są plotkami. Teraz fani zastanawiają się, co z ich wątkiem w popularnym serialu Telewizji Polskiej. Czy zobaczymy jeszcze Izę i Marcina? W oświadczeniu, które wydała Adriana Kalska w sprawie jej związku, znalazły się pewne sugestie co do ich zawodowej przyszłości. Aktorka zdradziła, czy wątek Izy i Marcina będzie kontynuowany w "M jak miłość"? Sprawdźcie, czego się dowiedzieliśmy. "M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem. Co z serialem? Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego łączy nie tylko prywatna historia. Aktorzy, którzy byli jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu, współpracowali także na planie. Widzowie "M jak miłość" z wypiekami na twarzy śledzili wątek Izy i Marcina. Relacja serialowych postaci wzbudzała bardzo duże emocje, ponieważ w ich związku nie brakowało kryzysowych sytuacji. Fani produkcji z czasem byli już nawet zmęczeni kłótniami małżonków. W ubiegłym roku pojawiły się doniesienia o tym, jakie rozwiązanie przygotowali twórcy. Zobacz także:   "M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Oto historia ich miłości Chociaż wszystko wskazywało na to, że Iza i Marcin Chodakowscy, którzy wyraźnie nie radzili sobie z kryzysami, wreszcie wezmą rozwód, to później w mediach zaczęły pojawiać się informacje o zaskakującym zwrocie akcji! Widzowie "M jak miłość" mogli przeczytać wiele komentarzy, które sugerowały, że...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik