Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są razem
Piotr Molecki/East News
Newsy

"M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski się rozstali? Fani znaleźli dowody

Do mediów docierają doniesienia, według których Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już parą. Podobno aktorzy nie chcieli o tym mówić, ale fani znaleźli dowody.

W ostatnim czasie w mediach zaczęły się pojawiać nieoficjalne informacje o rozstaniu Adriany Kalskiej oraz Mikołaja Roznerskiego. Ze względu na zobowiązania zawodowe aktorzy podobno nie chcieli wcześniej dzielić się przykrą nowiną. Jednak fani, którzy uważnie obserwują ich na Instagramie, zauważyli, że coś jest nie tak. Doniesienia są dużym zaskoczeniem, ponieważ wszystko wskazywało na to, że po serii burzliwych związków Mikołaj Roznerski wreszcie odnalazł stabilizację u boku miłości życia. Choć para starała się chronić swoją prywatność, znów znalazła się w samym centrum uwagi.

Zaskakujące doniesienia o rozstaniu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego przekazał jeden z portali. Redakcja powołała się na informatorów, którzy zdradzili szczegóły. Czy to już koniec związku aktorów? Sprawdźcie, czego się dowiedzieliśmy.

Adriana Kalska o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim. Aktorka ma ważny apel!

"M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem?

Wiadomość o tym, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski mogą już nie być razem, pojawiła się na stronie Pudelek.pl. Redakcja otrzymała wiele wiadomości od fanów aktorów, którzy zasugerowali, że w ich związku dzieje się coś niedobrego. Czyżby wcześniejsze plotki o kryzysie, które co jakiś czas wracały do mediów, były prawdziwe? Jak przekazał portal, Adriana Kalska przestała już obserwować na Instagramie swojego partnera. Dobrze wiemy, że choć czasem to przypadek, to jednak często dzieje się tak w przypadku rozstania.

Zobacz także: Biały total look Adriany Kalskiej na ramówce TVN. Zadała szyku na czerwonym dywanie?

Z doniesień przekazanych przez serwis Pudelek.pl, który powołuje się na informatora, wynika, że zarówno Adrianie Kalskiej, jak i Mikołajowi Roznerskiemu bardzo zależało na tym, by media nie dowiedziały się o ich rozstaniu. Powodem są zobowiązania reklamowe, które para nadal musi wypełnić. Jeśli to prawda, aktorzy mają teraz na głowie kolejny problem.

Myślicie, że powracający kryzys doprowadził ostatecznie do rozstania gwiazd i plotki okażą się prawdziwe? A może fakt, że Adriana Kalska przestała obserwować Mikołaja Roznerskiego na Instagramie to tylko efekt ostrej kłótni? Możliwe, że już niedługo poznamy prawdę. Portal Pudelek.pl skontaktował się w tej sprawie z aktorami, jednak jak na razie artyści nie udzielili komentarza.

Mikołaj Rozenrski i Adriana Kalska

"M jak Miłość": Plotki o rozstaniu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego to wielki szok

Biorąc pod uwagę deklaracje Mikołaja Roznerskiego, plotki o jego rozstaniu z Adrianą Kalską okazały się ogromnym szokiem dla fanów. Dotychczas aktor nie potrafił związać się na dłuższy czas. Wcześniej był w bliskich relacjach m.in. z Marceliną Zawadzką, Olgą Bołądź czy też Martą Juras. Z ostatnią z tych pań artysta ma syna. Wydawało się, że po poznaniu Adrianny Kalskiej jego życie stało się znacznie stabilniejsze. Sam powtarzał, że bardzo zależy mu na partnerce i tym, by "po prostu nic nie schrzanić".

W czerwcu ubiegłego roku pojawiły się spekulacje na temat ślubu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Choć aktorzy nie chcieli ulegać presji otoczenia, to podobno sami wrócili do rozmów o weselu. Niektórzy podejrzewali, że Adriana Kalska być może zaszła w ciążę i stąd ten pośpiech. Biorąc pod uwagę wszystkiego te doniesienia, aktualne plotki o rozstaniu są dużym zaskoczeniem. Co prawda nigdy chętnie nie dzieliła się swoim życiem prywatnym, ale nie jest tajemnicą, że w ich związku nie brakowało napięcia.

Zobacz także: Adriana Kalska pożegna się z "M jak miłość"? Ostatnie zdjęcie aktorki wzbudziło wątpliwości internautów

Uważacie, że to jedno z kolejnych zawirowań w związku Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? A może tym razem to rzeczywiście koniec ich relacji?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski będą mieć dziecko?
Instagram

Adrianna Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim
Artur Zawadzki/REPORTER ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
"M jak miłość": Adriana Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim. Wydała oświadczenie
Adriana Kalska potwierdziła, że nie jest już z Mikołajem Roznerskim. Aktorka wydała oświadczenie, w którym podała szczegóły. "Rozstaliśmy się w połowie grudnia".

Niedawno w mediach pojawiły się szokujące doniesienia na temat rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Początkowo para nie komentowała wiadomości dotyczących ich życia prywatnego, chociaż nie jest tajemnicą, że sytuacja między nią i wybrankiem bywała napięta. Wreszcie aktorka postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie, by uciąć wszelkie spekulacje. Okazało się, że informacje o kryzysie w związku nie były jedynie plotkami. Adriana Kalska potwierdziła, że Mikołaj Roznerski od pewnego czasu nie jest już jej partnerem. Artystka zaznaczyła, że to jej pierwszy i ostatni komunikat w tej kwestii. W swoim oświadczeniu Adriana Kalska przekazała, że doniesienia o jej rozstaniu z Mikołajem Roznerskim to prawda. Aktorka zdradziła, że para podjęła trudną decyzję jeszcze w ubiegłym roku. Wyjaśniła też, co z ich wspólnymi zobowiązaniami zawodowymi. "M jak miłość": Adriana Kalska zajęła stanowisko ws. plotek o rozstaniu Informacje o rozstaniu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego już od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się w mediach. Podejrzeń nabrali także fani, którzy zauważyli, że aktorka przestała obserwować swojego partnera na Instagramie. Jak dobrze wiemy, często świadczy to o pojawieniu się poważnego konfliktu, choć czasem - jednak znacznie rzadziej - wynika to z pomyłki. Jeszcze do niedawna do końca nie było wiadomo, czy doniesienia są jedynie plotkami. Według redakcji portalu Pudelek.pl, która powołała się na swoje źródło, para nie chciała dzielić się trudną wiadomością ze względu na zobowiązania zawodowe. Zobacz także:   Adriana Kalska pożegna się z "M jak miłość"? Ostatnie zdjęcie aktorki wzbudziło wątpliwości internautów Dziennikarze próbowali się też skontaktować z aktorami, by potwierdzić spekulacje. Zarówno Adriana Kalska,...

Adriana Kalska pochwaliła się zmysłowym zdjęciem. Mikołaj Roznerski zareagował
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Adriana Kalska pochwaliła się zmysłowym zdjęciem. Mikołaj Roznerski zareagował!
Adriana Kalska zamieściła piękne zdjęcie i opatrzyła je bardzo intrygującym opisem. Fotka zachwyciła fanów i wszystko wskazuje na to, że również byłego partnera aktorki, Mikołaja Roznerskiego!

Rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego było ogromnym szokiem dla fanów tej pary. Jeszcze większym zaskoczeniem okazały się być plotki na temat rzekomej bliższej relacji aktora z... Anną Głogowską. Teraz sytuacja robi się jeszcze bardziej zawiła, bo pod najnowszym, bardzo zmysłowym zdjęciem Adriany Kalskiej pojawiła się reakcja samego Mikołaja Roznerskiego! Musicie to zobaczyć! Zobacz także:  "M jak miłość": Fani oburzeni gorącym zdjęciem Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej Adriana Kalska pochwaliła się seksownym zdjęciem. Jest reakcja Mikołaja Roznerskiego! Od kilku tygodni wokół Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego zrobiło się naprawdę głośno. Po tym, jak media obiegła informacja o ich rozstaniu, internauci zaczęli jeszcze uważniej śledzić instagramowe profile aktorów. Niektórzy wciąż zastanawiają się, co mogło spowodować, że związek tej dwójki dobiegł końca - byli partnerzy nie zdradzili bowiem dokładnych powodów rozstania. Zobacz także:  Adriana Kalska spędziła smutne Walentynki? Opublikowała wymowne słowa Plotki wokół rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego nie cichną, bo w mediach co chwila pojawiają się nowe rewelacje! Ostatnio wiele mówi się o rzekomej bliższej relacji Mikołaja Roznerskiego i Anny Głogowskiej.  Teraz z pewnością głośno zrobi się wokół wymownej reakcji aktora na nowe zdjęcie Adriany Kalskiej! Piękna aktorka opublikowała zmysłową fotkę, którą opatrzyła podpisem: - Ubrana tylko w zapach zaczynam piątkowy wieczór 😉😘😁 - napisała Adriana Kalska. Co zrobił Mikołaj Roznerski? Otóż zdecydował się polubić nowe zdjęcie byłej partnerki!         Wyświetl ten post...

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski historia
Mateusz Jagielski/East News
Newsy
"M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Oto historia ich miłości
Adriana Kalska potwierdziła już, że w ubiegłym roku rozstała się z Mikołajem Roznerskim. Aktorzy stanowili jedną z ulubionych par show-biznesu. Tak rozwijała się ich miłość.

Oficjalnie wiemy już, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są razem. Oboje tworzyli jedną z najsłynniejszych par aktorskich w polskim show-biznesie. W odpowiedzi na zalewające media doniesienia o rozstaniu Adriana Kalska wydała oświadczenie, w którym przyznała, że wraz ze swoim partnerem podjęli trudną decyzję pod koniec ubiegłego roku. Artyści nie tylko żyli razem, ale także pracowali na planie popularnego serialu Telewizji Polskiej "M jak miłość", przez co wzbudzali jeszcze większe zainteresowanie wśród widzów. Związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego zaliczył wiele wzlotów i upadków. Chociaż ostatnio coraz częściej mogliśmy słyszeć o kryzysie ich relacji, to fani do niedawna mieli nadzieję, że para wyjdzie z trudnych chwil obronną ręką. Niestety tak się nie stało. Jak poznali się aktorzy i co zdradzili o sobie na przestrzeni lat? Poznajcie historię ich miłości. "M jak miłość": Historia miłości Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego Po raz pierwszy o tym, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są w związku, mogliśmy usłyszeć w marcu 2018 roku. Aktorzy od samego początku jednak nie byli zbyt wylewni, gdy dziennikarze pytali o ich relację. Początkowo nie chcieli nawet ujawnić okoliczności, w jakich zaczęli się spotykać. Wszystko wskazuje jednak na to, że między nimi zaczęło iskrzyć poza planem serialu "M jak miłość". Zobacz także:   "M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski się rozstali? Fani znaleźli dowody Może nie będę opowiadał, jak to się zaczęło. Zostawię dla siebie - mówił Mikołaj Roznerski na łamach "Super Expressu". Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie "M jak miłość" i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik