M jak miłość nowy sezon Blondynka na trawie Ruda dziewczyna w bordowym kapeluszu Małgorzata Pieńkowska w czarnych włosach Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska
M jak miłość nowy sezon
Kogo nie zobaczymy w kolejnym sezonie?
1/13
M jak miłość nowy sezon

Czekają nas długie tygodnie zanim na antenie TVP2 ponownie będziemy oglądać „M jak miłość”. Nowy, 18. sezon serialu już od 28 sierpnia w TVP 2. Czego zatem możemy spodziewać się po wakacjach? Fani serialu czekają, aby Natalia i Franek wzięli ślub. Czy tak się stanie?

Zobacz: Jesteś fanem M jak miłość? Udowodnij to! Sprawdź się w trudnym QUIZIE z ostatniego sezonu serialu!

Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach?

Justyna Górska tak namiesza w głowie Franka swoim pocałunkiem na pożegnanie, że chłopak długo nie będzie mógł się pozbierać. Dziewczyna ma wyjechać pracować w Warszawie w prywatnym liceum, ale okaże się, że jednak jej plan nie wypali i zostanie w Grabinie.

Ale mimo wszystko czeka nas trochę radosnych chwil. W nowych odcinkach „Emki” Natalka przyjmie oświadczyny leśnika. Czy potem odbędzie się piękna ceremonia ślubna, a nowożeńcy udadzą się w romantyczną podróż poślubną? Zobaczymy... Bo Justyna nadal będzie krążyć blisko nich. Co jeszcze? Zobaczcie na kolejnych stronach naszej galerii! 

Zobacz: Tomek z "M jak miłość" przeżyje? Nowe zdjęcia z serialu zdradzają zakończenie!?

2/13
Blondynka na trawie

Ślub staje pod znakiem zapytania, bo Piotr Nerlewski, który wciela się w postać Fanka odchodzi z serialu. Ale nie tak prędko, najpierw postacie w serialu muszą zaznać trochę szczęścia :).

3/13
Ruda dziewczyna w bordowym kapeluszu

Ula za to będzie przeżywać sielskie chwile w ramionach nowego ukochanego - Janka. Jednak cieniem na ich szczęściu okaże się tajemnica, za co Morowski został zesłany do Gabiny...

4/13
Małgorzata Pieńkowska w czarnych włosach

Z „M jak miłość" odchodzi, a raczej wątek wygasa Zbigniewa Stryja, który wcielał się w postać Bilskiego. Bilski jeszcze w starym sezonie poinformował Marysię, że został zatrzymany i od tamtej pory Rogowska nie miała z nim do czynienia.

Czy teraz kiedy on usunął się w cień, Marysia znowu zbliży się do swojego byłego męża Artura? Fani serialu widzieliby tu ponowny ślub!

5/13
Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska
Materiały prasowe

Po smutnej informacji, że zmarł Witold Pyrkosz, scenarzyści niestety muszą uśmiercić też jego postać -  Lucjana Mostowiaka. Późną jesienią, Mostowiakowie dowiedzą się o śmierci seniora rodu. Barbara przez długi czas nie będzie mogła się pozbierać po stracie męża. Wspierać ją będą dzieci.  

6/13
Joanna Koroniewska w "M jak miłość" stare zdjęcia
materiały prasowe

Wszystko wskazuje na to, że na pogrzebie nie pojawi się jednak najmłodsza córka Mostowiaków – Małgosia. Joanna Koroniewska, która ją grała odmówiła powrotu do serialu choćby na jeden odcinek.

7/13
M jak miłość odc. 1304 Powrót Teresy

Z serialu odchodzi Olga Frycz. Dlatego wszystkich tych, którzy czekają na happy endu Zduńskiego, będą zawiedzeni. Kolejna żona opuści Pawła... Tym razem pojedzie pracować za granicę. W tym czasie jej mąż będzie zajmował się problemami Teresy, która była maltretowana przez męża.  Czy znowu tych dwoje połączy coś więcej jak 10 lat temu?

8/13
Katarzyna Cichopek z dziećmi

Kinga i Piotrek są chyba jedyną szczęścia parą w „M jak miłość”. Czy będą następcami Barbary i Lucjana w serialu jako ostoja miłości i rodzinnych zasad?

9/13
Anna Mucha w białej bluzce

Czy Marta powróci do Polski? Śmierć ojca i wypadek szwagra na pewno ją do tego zmuszą. Z Andrzejem będą ją łączyć poprawne stosunki. Ze względu na córkę – Anię - zawsze będą ze sobą związani. Choć Budzyński rozgląda się teraz za młodszą i wybór padł na Madzie Marszałek. Dziewczyna po rozstaniu z mężem, będzie mieć w mecenasie duże oparcie.  

10/13
M jak miłość odc. 1306

Ewa znalazła w kościele małą dziewczynkę. Kto okaże się jej mamą? Nastoletnia Ola (Dagmara Bryzek). 19-latka to mieszkanka Lipnicy. Wychowuje ją babcia, bo rodzice wyjechali za chlebem do Norwegii. W nowym sezonie poznamy też ojca małej Ewy. Para nastolatków okaże się wyrachowanymi, pazernymi nastolatkami, z którymi Ewa i Marek będą musieli walczyć w nowym sezonie M jak miłość. 

11/13
M jak miłość finał sezonu odc. 1305 Czy Tomek przeżyje?

Iza, która jest w ciąży z Marcinem, największe wsparcie dostanie od Artura. Skalski, aby dać pieniądze na operację nienarodzonego dziecka dziewczyny sprzeda część udziałów w firmie wujka. Czy Chodakowski w końcu się dowie, że będzie miał z nią dziecko? Czy narodzi się zdrowe?

12/13
Tomasz Oświeciński w białej koszuli

Na pewnie po wakacjach czeka na w końcu ślub Marzenki i Andrzejka. Kameralny w Siedlisku z udziałem najbliższych przyjaciół.  

13/13
M jak miłość odc. 1304

I na koniec Tomek. Scenarzyści trzymają w ścisłej tajemnicy, czy Chodakowski przeżyje. Wszyscy będą poszukiwać zbira, który ugodził go nożem. Mariusz Głowacki będzie śledzić Asię i Wojtusia, by dostać się do szpitala, gdzie leży Tomek. Czy znowu zamachnie się na jego życie?

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale