M jak miłość Iza w ciąży zdjęcie Tomasz Ciachorowski, Adrianna Kalska, M jak miłość M jak miłość odc. 1300 M jak miłość odc. 1300 M jak miłość odc. 1296
M jak miłość Iza w ciąży zdjęcie
Nie zabraknie emocji
1/9
M jak miłość Iza w ciąży zdjęcie

Finał sezonu "M jak miłość" za nami i wszyscy zastanawiają się, co stanie się z Tomkiem. Ale w serialu rozgrywa się też inny dramat. Iza Lewańska (Adrianna Kalska) nie dała wiary w niewinność Marcina w sprawie zabójstwa - chłopak całkowicie stracił do niej zaufanie i nie chce z nią być. Tymczasem odkryła, że jest z nim w ciąży! Napisała list, ale Chodakowski go podarł bez czytania. Lewańska poszła na USG, na którym wyszło, że jej dziecko jest poważnie chore. Życie uratować mu może tylko operacja przeprowadzona w łonie matki. A w tych trudnych chwilach zamiast Marcina Izę będzie wspierał Artur!

Ciąża trwa dziewięć miesięcy, po drodze wiele może się wydarzyć. Iza będzie płakać, będzie smutna. Będzie robić wszystko, żeby Marcin dowiedział się o dziecku, ale będzie wiele przeszkód - opowiada serialowa Iza w rozmowie z portalem Interia.pl

Czy ciąża będzie zagrożona? Zobaczcie nowe zdjęcie z planu "M jak miłość", jakie pokazał Tomasz Ciachorowski, który wciela się w Artura. Co ono sugeruje? :)

 

Zdjęcie na następnej stronie.

 

Zobacz także: "Kiedy przychodzi śmierć"... Zobacz kulisy "M jak miłość" i szykuj paczkę chusteczek!

2/9
Tomasz Ciachorowski, Adrianna Kalska, M jak miłość

Iza i Artur jednak będą razem? Iza będzie potrzebowała wsparcia i otrzyma je od kogoś innego niż ojciec jej dziecka. Wygląda jednak na to, że Iza donosi ciążę, spójrzcie na ten brzuszek :).

3/9
M jak miłość odc. 1300
4/9
M jak miłość odc. 1300
5/9
M jak miłość odc. 1296
6/9
M jak miłość odc. 1296
7/9
"M jak miłość" odc. 1284
8/9
M jak miłość odc. 1282
9/9
M jak miłość odc. 1282