M jak Miłość rodzina Mostowiaków M jak miłość Ula pocałunek M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko? M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
M jak Miłość rodzina Mostowiaków
MTL Maxfilm
1/4
M jak Miłość rodzina Mostowiaków
MTL Maxfilm

 

Na widzów "M jak miłość" po wakacjach czeka sporo mocnych wrażeń. Swoje rozwiązanie będzie miało kilka historii, które nie pozwalały nam odejść od telewizorów! Dowiemy się w końcu, jak potoczą się losy Izy (Adriana Kalska), która tuż przed wakacjami została porwana przez psychopatycznego Artura (Tomasz Ciachorowski). Oprócz tego Paweł Zduński (Rafał Mroczek) będzie dokonywał kolejnych, niekiedy trudnych wyborów dotyczących jego spraw sercowych. Czarne chmury sprowadzi na siebie również Ula Mostowiak (Iga Krefft). Jej nierozważny romans z bandziorem doprowadzi do prawdziwej katastrofy... Czy Mostowiakowie wyrzekną się dziewczyny? Dowiecie się tego z naszej galerii! 

 

POLECAMY: "M jak miłość": Julka postawi na swoim! Zaciągnie Pawła do łóżka i przedstawi go swoim rodzicom?!

2/4
M jak miłość Ula pocałunek
Mat. prasowe

 

Jeszcze przed wakacjami byliśmy świadkami namiętnego romansu, jaki nawiązał się pomiędzy Ulą (Iga Krefft), a bratem Andrzejka (Tomasz Oświeciński), Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Mężczyzna odsiadywał wyrok w więzieniu, ale to nie zraziło młodej Mostowiaczki. Dziewczyna straciła głowę dla tajemniczego Bartka. Do tego stopnia, że odwołała dla niego ślub z Jankiem (Tomas Kollarik)! Ula Mostowiak ucieknie z Grabiny wraz ze swoim kochankiem i zostawi bez opieki Siedlisko. Jej bliscy, w tym między innymi Andrzejek, Marzenka i Ewa, będą musieli przejąć interes. To nie spodoba się Markowi (Kacper Kuszewski), który postawi dziewczynie ultimatum...

 

Zobacz także: Młoda gwiazda "M jak miłość" bez biustonosza na ramówce TVP! Iga Krefft przesadziła?

3/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
Instagram

 

"M jak miłość": Czy Ula na zawsze zniknie z Grabiny?

 

W 1378. odcinku serialu "M jak miłość" zdenerwowany Marek Mostowiak postanowi zadzwonić do swojej córki. Mężczyzna powie jej wprost, co myśli o jej postępowaniu. Mostowiak nie będzie przebierał w słowach!

 

Jesteś szczęśliwie zakochana… Wspaniale. Ale co dalej?
- Nie wiem... Ale wiem jedno: wszyscy macie mi za złe, że zostawiłam Janka… Odmawiacie mi prawa do własnego wyboru!

Bo trudno zaakceptować ten wybór! Jesteś dorosła, podejmujesz własne decyzje.
- Dzięki, że to rozumiesz… 
Skoro czujesz się taka dorosła, to weź odpowiedzialność za siebie. Dajemy ci tydzień. Jeśli w tym czasie nie wrócisz do siedliska… my z Ewą też odpuścimy. Nie będziemy cię niańczyć, to twój biznes. Chcesz go stracić… twoja sprawa! - zagrozi jej Marek.

 

Czy Marek Mostowiak na dobre wyrzeknie się córki?

4/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
Instagram

 

W 1381. odcinku "M jak miłość" będziemy świadkami powrotu Uli do Siedliska. Dziewczyna przyjedzie jednak z Bartkiem, który - jak wszystko na to wskazuje - sprowadzi na nią kolejne kłopoty... Czy Ula pójdzie po rozum do głowy i zakończy ten toksyczny związek? Dowiemy się tego niedługo! pierwszy odcinek "M jak miłość" po wakacjach zobaczymy już 3 września o godzinie 20:50! Będziecie oglądać?

Więcej na temat M jak miłość