M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko? M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko? M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko? M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
Instagram
1/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
Instagram

To już koniec wielkiej miłości Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) z "M jak miłość"? Już za kilka tygodni fani będą mogli zobaczyć nowe odcinki hitowego serialu o rodzinie Mostowiaków. Wiemy już, że bohaterów "Emki" czeka sporo zmian! Chodakowski zamieszka z Anią, Aneta pomoże Madzi i Budzyńskiemu, a Piotrek i Kinga dowiedzą się, że zostaną rodzicami bliźniąt! To jednak nie koniec wielkich emocji. Okazuje się, że również w życiu Uli i Bartka będzie bardzo gorąco. 

Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: Teresa Lipowska też zniknie z "M jak Miłość"?! To może być najbardziej spektakularne odejście w historii serialu

2/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
mat. prasowe

Jeszcze kilka miesięcy temu Ula była zakochana w Janku (Tomas Kollarik), jednak kiedy poznała Bartka, brata Andrzejka (Tomasz Oświeciński), postanowiła związać się z bandziorem i razem z nim uciekła z siedliska. Ula nie przejmując się prośbami bliskich a nawet Andrzejka, który od samego początku sprzeciwiał się ich związkowi, postanowiła być z Bartkiem. Niestety, teraz okazuje się, że ich związek przejdzie prawdziwą próbę... 

Jak informuje portal superseriale.se.pl w nowych odcinkach "M jak miłość" ktoś okradnie siedlisko i Ulę. Czy to Bartek? Kto będzie go podejrzewał? Odpowiedź na następnej stronie.

Zobacz także: Andrzej Młynarczyk żałuje, że odszedł z "M jak miłość"?! Po wakacjach znowu go zobaczymy!

3/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
Instagram

Kiedy Ula razem z Bartkiem uciekła z siedliska, wszystkie jej obowiązki musieli przejąć Marzenka i Andrzejek. Niestety, w nowych odcinkach serialu ktoś włamie się do siedliska! Jak informuje portal superseriale.se.pl, Marzenka i Andrzejek wezwą policję, a Lisicki będzie podejrzewał, że okradł ich jego brat, Bartek. 

Co ciekawe, również Marek Mostowiak zauważy, że z konta Uli zniknęły jej wszystkie oszczędności! 

4/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
Instagram

Czy to rzeczywiście Bartek okradnie Ulę i siedlisko? Myślicie, że brat Andrzejka byłby w stanie zrobić coś takiego? Głosujcie w naszej sondzie! 

Więcej na temat M jak miłość