M jak miłość M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko? M jak miłość odc. 1368 M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
M jak miłość
Mat. prasowe
1/4
M jak miłość
Mat. prasowe

 

Janek wciąż kocha Ulę! Już 3 września fani będą mogli zobaczyć nową odsłonę "M jak miłość". Wiemy już, że premierowe odcinki przyniosą nam ogromne emocje! Iza najprawdopodobniej będzie miała poważny wpadek samochodowy, a Joanna będzie całować się z sąsiadem. W zwiastunie możemy zobaczyć również scenę z udziałem Uli (Iga Krefft), Bartka (Arkadiusz Smoleński i Janka (Tomas Kollarik). Policjant będzie podejrzewać, że to nowy chłopak Uli okrada siedlisko. Zakochana dziewczyna będzie próbowała go bronić i wtedy dojdzie do zaskakującej rozmowy pomiędzy Ulą a jej byłym narzeczonym...

Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

Zobacz także: Iza będzie miała wypadek samochodowy! Zobaczcie ZWIASTUN nowego sezonu "M jak miłość"!

2/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
Instagram

 

Jak informuje portal superseriale.se.pl już 11 września fani będą mogli zobaczyć 1381 odcinek serialu. Co się w nim wydarzy? Janek będzie próbował rozwiązać sprawę kradzieży w siedlisku - policjant będzie podejrzewał, że to nowy chłopak Uli! Dziewczyna będzie próbowała przekonać byłego chłopaka, że to nie Bartek jest poszukiwanym złodziejem. Mostowiakówna pojedzie na komisariat a tam dojdzie do zaskakującej rozmowy z byłym narzeczonym.

3/4
M jak miłość odc. 1368
Mat. prasowe

 

Według doniesień portalu Janek wyzna miłość byłej narzeczonej! 

Zdaję sobie sprawę, że to może być trudne, ale musimy się nauczyć jakoś normalnie żyć, funkcjonować obok siebie. Bo ja chcę tu wrócić... - powie Ula.

 

Nie mogę żyć normalnie obok ciebie, jakby nigdy nic... Przepraszam, wiem, że nie to chciałaś usłyszeć, ale nie będę kłamał. Za bardzo cię kocham- odpowie jej policjant.

 

4/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
Instagram

Czy Ula zostawi Bartka i wróci do Janka? Myślicie, że policjant będzie walczył o byłą narzeczoną? 

Więcej na temat M jak miłość