Anna Mucha daje rady Wieczorkowi Anna Mucha daje rady Wieczorkowi Anna Mucha w białej bluzce M jak miłość odc. 1306 M jak miłość odc. 1301-1302
Anna Mucha daje rady Wieczorkowi
W M jak miłość kochankowie, a w życiu prywatnym?
1/8
Anna Mucha daje rady Wieczorkowi

Co łączy Annę Muchę i Krystiana Wieczorka? Aktorzy grają teraz wspólny wątek w "M jak miłość" i będą tam kochankami! Co podobno, jak donosi "Na żywo", nie spodobało się młodej żonie aktora Marii Szafirskiej, która właśnie na planie "M jak miłość" poznała swojego męża i też miała z nim gorące sceny.

Okazuje się jednak, że Anna Mucha nie jest rywalką do serca Krystiana Wieczorka. Jak donosi gazeta bardzo sprzyja młodej 25-letniej aktorce, która teraz gra w "Pierwszej miłości". Wzięła nawet w obronę Marysię, kiedy Krystian Wieczorek narzekał w rozmowie z nią, że jego żona za dużo gra we Wrocławiu i nie wraca do niego do domu w Łodzi.

Choć żona dzwoni codziennie, on jest rozczarowany tym, jak wygląda ich związek, twierdząc, że ukochana za dużo czasu poświęca pracy - mówi informator "Na żywo".

Podobno Mucha zareagowała ostro.

Zbeształa go, bo sam jest wolnym duchem, a żonę, w dodatku młodą zamknął by w czterech ścianach - czytamy w "Na Żywo"

Podobno najpierw Wieczorek był zły na taką reprymendę, a potem przemyślał to i Ani podziękował.

Obiecał też, że nie będzie wywierał na żonie presji, by szybko zostali rodzicami. Ania wytłumaczyła mu, że każda kobieta musi dojrzeć do tej decyzji - mówi informator gazety.

Przypomnijmy Krystian i Marysia są małżeństwem niecały rok (w lipcu tego roku będzie pierwsza rocznica). Zobacz zdjęcia Anny i Krystiana z "M jak miłość". W serialu to będzie wielka miłość!

Zobacz także: Seksowna Anna Mucha na premierze spektaklu. Jej partner sprawił jej niespodziankę! ZDJĘCIA

2/8
Anna Mucha daje rady Wieczorkowi
3/8
Anna Mucha w białej bluzce
4/8
M jak miłość odc. 1306
5/8
M jak miłość odc. 1301-1302
6/8
M jak miłość odc. 1301-1302
7/8
Szafirska, Wieczorek w M jak Miłość
8/8
Krystian Wieczorek i Maria Szafirska na premierze filmu "Baby Bump"
ONS