Co się stanie z Joasią po śmierci Tomka? Wyjedzie razem z Jackiem! Co dalej w "M jak miłość"?


Co się stanie z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) w "M jak miłość"? Jak zdradziła nam aktorka po śmierci Tomka Asia nie załamie się, ale trzymanie nerwów na wodzy sprawi, że zacznie odbijać się to na jej zdrowiu. W odc. 1317. odcinku serialu, Asia zacznie się poważnie zastanawiać nad tym, czy nie powinna przyjąć zaproszenia Jacka (Jan Wieczorkowski) i razem z dziećmi zamieszkać w jego domu we Francji.
Przekona ją do tego pomysłu Wojtuś, który powie Asi, ze nie chce być w domu, w którym wszystko przypomina mu tatę.
Jak zareaguje Asia?
Czytaj dalej.
Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan wspomina jak pracowało się jej z Andrzejem Młynarczykiem w "M jak miłość". Nie zawsze było miło...

Joasia dowie się, ze Głowacki zginął od Agnieszki.
– Chcę wiedzieć wszystko – powie powstrzymując się od płaczu.
Jeszcze tego samego dnia Joasię odwiedzi Jacek. Zaniepokoi się stanem jej psychiki.
– Z jednej strony czuję ulgę, że ten koszmar wreszcie się skończył, że dzieci są już bezpieczne, że nie musimy wszędzie chodzić z ochroną – wyszepcze Jackowi.

Mrozowski zacznie namawiać Asie, by wyjechała z nim do Francji.
– Naprawdę uważam, że to by ci pomogło. Może przemyśl to jeszcze raz - zaproponuje, ale ona nawet nie będzie chciała słyszeć o wyjeździe – powie.

Rozmowę Asi z Jackiem podsłucha Wojtuś (Feliks Matecki).
– Ten człowiek, który zabił tatę nie żyje, tak? – zapyta później mały.

– I już nie będzie chodziła za nami policja, ochroniarze? To wyjedźmy stąd... Tak, jak radził wujek Jacek. Nie chcę tu być, mamo. Bo tu mi wszystko przypomina tatę.

Czy Asia go posłucha?

Emisja odcinka 1317 "M jak miłość" - 2 października.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.