M jak miłość: Sonia i Janek w szpitalu
MTL Maxfilm
Seriale

"M jak miłość": Janek i Sonia wyjadą z Grabiny! Czy Tomas Kollarik i Barbara Wypych znikają z serialu na zawsze? Wiemy! 

Zła wiadomość dla wszystkich fanów "M jak miłość". Okazuje się, że już wkrótce jedna z ulubionych serialowych par zniknie z Grabiny!

Zła wiadomość dla fanów "M jak miłość". Okazuje się, że już wkrótce jedna z ulubionych serialowych par zniknie z Grabiny! Według doniesień medialnych Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) w obawie przed kolejnym atakiem mafii podejmą decyzję o ucieczce. Zakochani znikną bez śladu... Czy to oznacza, że Barbara Wypych i Tomas Kollarik żegnają się z "M jak miłość"?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

"M jak miłość": Co dalej z wątkiem Sonii i Janka?

Już dziś wieczorem zobaczymy wyjątkowo emocjonujący odcinek "M jak miłość" w którym Olek (Maurycy Popiel) przeprowadzi trudną operację, która ma postawić Janka na nogi. Jak już wiemy, Sonia razem z matką Morawskiego przeżyją prawdziwy dramat, kiedy usłyszą, jak zdenerwowana pielęgniarka wybiegnie z sali operacyjnej i zacznie pilnie zamawiać krew. 

Na szczęście, jak donosi portal superseriale.se.pl Janek przeżyje operację, a kiedy wybudzi się z narkozy i zobaczy przy sobie Sonię nie będzie potrafił powstrzymać łez. Policjant przeprosi ukochaną za to, jak ją traktował. 

- Przepraszam... przepraszam cię za wszystko- powie Janek.

W 1577 odcinku "M jak miłość" Sonia i Janek zdecydują, że muszą wyjechać z Grabiny. Para będzie uciekać przed bandytą, który potrzelił Morawskiego i w każdej chwili znów będzie mógł zaatakować. W 1580 odcinku okaże się, że Sonia zrezygnowała z pracy  i zniknęła razem z Jankiem. Według doniesień portalu superseriale.se.pl wątek Sonii i Janka w obecnym sezonie nie będzie już kontynuowany! 

Czy to oznacza, że Tomas Kollarik i Barbara Wypych odchodzą z "M jak miłość", a wątek Sonii i Janka zniknie z serialu? Według portalu być może zobaczymy ich w nowym sezonie hitu TVP, którego premiera ma się odbyć po wakacjach. 

Żałujecie, że wątek Sonii i Janka zniknie z "M jak miłość"?

Zobacz także: "M jak miłość": Marcin Chodakowski w więzieniu! Rozstanie z Izą skończy się dla niego tragicznie

Po operacji Janek i Sonia podejmą decyzję o ucieczce z Grabiny.

M jak miłość: Sonia i Janek w szpitalu
MTL Maxfilm

Czy para wróci w kolejnym sezonie "M jak miłość"?

M jak miłość Sonia i Janek
MTL Maxfilm

Zobacz także
Rodzina Mostowiaków

Klątwa "M jak miłość"! Którzy bohaterowie teraz wyjadą i znikną z serialu? Będziecie zaskoczeni...

Iza zostawi Marcina M jak miłość

"M jak miłość": To koniec małżeństwa Izy i Marcina? Chodakowska zostawi pożegnalny list! 

 

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
Sonia wpadnie w depresję przez Janka! Dramat policjantki w "M jak miłość"
Sonia wpadnie w depresję przez Janka! Dramat policjantki w "M jak miłość"

W "M jak miłość" dzieję się naprawdę sporo! Ostatnie odcinki hitowego serialu przynoszą fanom ogromne emocje. Porwanie Basi, samobójcza próba ojca Julki, zaręczyny Izy i Marcina to tylko niektóre wątki, które pojawiły się ostatnio z "M jak miłość". Teraz wszyscy z pewnością czekają na 1451 odcinek serialu, w którym Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wezmą ślub - to już pewne, zakochani powiedzą sobie sakramentalne TAK! Niestety, chwile radości zmieszają się z wielkim dramatem Sonii... Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Janek złamie serce Sonii Jeszcze kilka miesięcy temu Ula była szczęśliwa u boku Janka (Tomas Kollarik), niestety Mostowiakówna rozstała się z policjantem i szybko związała się z Bartkiem, z którym teraz planuje ślub. Janek był załamany decyzją ukochanej, ale ostatnio wydawało się, że powoli zapomina o byłej partnerce. Wszystko dzięki Sonii (Barbara Wypych), która walczy o jego względy. Wiadomo już, że Ula zaprosi Janka i Sonię na swój ślub, ale jak informuje portal superseriale.se.pl Janek zrobi wszystko, żeby nie pojawić się na uroczystości. Specjalnie tak ułoży grafik w pracy, żeby mieć zajęty wieczór w którym jego była narzeczona wyjdzie za mąż za Bartka. Sonia nie będzie tym zachwycona... - Sonia, sorry, ale ja po prostu nie chcę tam być. Tak będzie dla wszystkich najlepiej - przyzna Janek. - Wszystkim? A o mnie pomyślałeś?- Sonia będzie załamana decyzją policjanta.  Okazuje się jednak, że ostatecznie Janek pojawi się na ślubie! Według doniesień portalu superseriale.se.pl policjant nie będzie jednak mógł znieść widoku Uli i Bartka przed ołtarzem. Policjant zniknie z Grabiny, czym złamie serce Sonii. Dziewczyna będzie załamana i wpadnie w depresję- policjanta przestanie jeść! ...

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Dramat Janka z "M jak miłość": tuż przed ślubem dojdzie do wypadku! Czy umrze w szpitalu? Zobaczcie szczegóły
Dramat Janka z "M jak miłość": tuż przed ślubem dojdzie do wypadku! Czy umrze w szpitalu? Zobaczcie szczegóły

Już wkrótce w "M jak miłość"  dojdzie do kolejnego, dramatycznego zwrotu akcji! W najnowszych odcinkach ogromne emocje przyniesie nam wątek Janka (Tomas Kollarik),  który w wyniku tragicznego wypadku trafi do szpitala. Czy lekarze uratują narzeczonego Sonii (Barbara Wypych)? Zobaczcie, co wydarzy się w "M jak miłość"!  Tragiczny wypadek Janka w "M jak miłość" W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. W życiu bohaterów uwielbianego przez widzów serialu dzieje się naprawdę sporo, ale to, co wkrótce wydarzy się w wątku Janka jest naprawdę wstrząsające! Ostatnio portal superseriale.se.pl informował, że w jednym z najnowszych odcinków "M jak miłość" Janek weźmie udział w tajnej akcji, w trakcie której dojdzie do strzelaniny! Śledczy odnajdą ciało mężczyzny w porcie w Gdyni, a po jakimś czasie okaże się, że mafia zabiła świadka koronnego, którego Janek ochraniał. Niestety, zniknie również policjant, a Sonia będzie obawiała się najgorszego... W 1553. odcinku Janek wróci do domu, ale - jak się teraz okazuje - to jeszcze nie koniec dramatów. Według doniesień portalu superserialu.se.pl tuż przed ślubem Sonii i Janka dojdzie do tragicznego wypadku! Okazuje się, że do wypadku dojdzie w dniu ślubu pary. Goście będą czekać na Sonię i Janka, ale zakochani nie dojadą do kościoła!  Nie widzieliście młodych? - będzie się martwić mama Janka. Na pewno zaraz przyjadą - będzie komentował ksiądz. Niestety, młodzi nie pojawią się w kościele, ponieważ dojdzie do strasznego wypadku! Janek trafi do szpitala i będzie walczyć o życie!  Czy Janek przeżyje? Do wypadku policjanta doprowadzi mafia, która wcześniej zabiła świadka...

M jak miłość Sonia i Janek
MTL Maxfilm
Seriale
Już dziś dramatyczne sceny w "M jak miłość"! Rafał przekaże Sonii przerażającą wiadomość! Janek umrze? 
Już dziś dramatyczne sceny w "M jak miłość"! Rafał przekaże Sonii przerażającą wiadomość! Janek umrze? 

Przed nami ogromne emocje w  "M jak miłość"! W poniedziałek i wtorek 21 i 22 grudnia Telewizyjna Dwójka wyemituje nowe odcinki serialu, a w nich dramat Sonii (Barbara Wypych), która będzie zamartwiać się o Janka (Tomas Kollarik). Policjant zniknie, a po jakimś czasie ich wspólny przyjaciel i kolega z pracy przekaże Sonii wstrząsającą wiadomość. Sonia będzie zrozpaczona! Czy Janek przeżyje? Zaręczyny, przygotowania do ślubu – w ostatnich tygodniach Sonia i Janek byli naprawdę szczęśliwi. Niestety, kolejne dni będą dla nich wyjątkowo trudne i dramatyczne. Co czeka Sonię i Janka w 1552 i 1553 odcinku "M jak miłość"? Po tym, jak Morawskiemu zlecono ochronę świadka koronnego i ślad po nim zaginął, Sonia zacznie podejrzewać, że z jej narzeczonym dzieje się coś bardzo złego. Janek nie będzie dawał znaków życia, a przerażona Sonia nie prześpi spokojnie ani jednej nocy. Załamana dziewczyna poprosi Rafała (Jakub Kucner)  o pomoc: - Ja wiem – taka robota, tajne przez poufne... Nikt nic nie wie, a jak wie, nie może powiedzieć... Ja to wszystko rozumiem i staram się nie histeryzować! Ale mam cholernie złe przeczucia... - Strasznie się o Janka boję. Jak nigdy w życiu. I ta niepewność… Rafał… przysięgnij mi na wszystko, na naszą przyjaźń, że jeśli czegoś się dowiesz... powiesz mi prawdę! - Przysięgam.... Niestety, kilka godzin później Stadnicki przekaże koleżance tragiczną wiadomość! - Dziś rano w dokach w porcie w Gdyni znaleziono zwłoki tego człowieka, który był pod ochroną grupy Janka... - A Janek, co z nim?... Coś wiesz?! - Od kilku dni... nie ma z nim kontaktu. Nikt nic nie wie... Tymczasem w Warszawie pojawi się nagle Max Gadowski (w tej roli Jarosław Rabenda), który wpisał Morawskiego na listę swoich wrogów!...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner