Tomasz Ciachorowski w "M jak miłość"
Instagram

 

Tomasz Ciachorowski jakiś czas temu pochwalił się na Instagramie kolejnym scenariuszem do 1373. odcinka "M jak miłość". Tomek gra od jakiegoś czasu w serialu Artura, który cały czas miesza w życiu Izy i Marcina. Zdecydowanie nie jest pozytywnym bohaterem. Wygląda na to nie wszyscy są zadowoleni z tego, że aktor tam gra.  Jacek  Poniedziałek już drugi raz pod zdjęciem kolegi po fachu ze scenariuszem napisał:

 

"Współczuję" 

 

Aktor w latach 2004-2008 wcielał się tam w prawnika Rafała Lubomskiego, który był związany z Martą Mostowiak (Dominika Ostałowska). Mówi się, że po tym jak aktor powiedział publicznie, że jest gejem, jego postać zniknęła z serialu. 

Dominika Ostałowska, Jacek Poniedziałek

 

Jedna z Internautów dopytał Poniedziałka, czemu współczuje Ciachorowskiemu gry w serialu.

ciekawychlop - Dlaczego napisal pan u pana ciachorowskiego "wspolczuje" pod zdjeciem scenariusza M jak milosc? Nie wspomina pan dobrze tam swojej pracy??

 

Poniedziałek odpisał.

jacekponiedzialek@ciekawychl: okropnie

 

Zamieszanie z "M jak miłość"

 

Internauta drąży dalej - zapytał, czy to z powodu Dominiki Ostałowskiej. 

ciekawychlop@jacekponiedzialek ale mam nadzieje, ze to nie zasluga Pani Dominiki Ostalowskiej, z ktora mial Pan glownie zdjecia??

Jednak na to Jacek Poniedziałek już nie odpowiedział.

Zobacz także: Iga Krefft pokazuje zdjęcie odsłoniętego brzuszka! Gwiazda "M jak miłość" ostatecznie wyjaśnia pogłoski o ciąży

 

Ciachorowski odpisał Poniedziałkowi, że wszyscy na planie "MjM" tu za nim tęskną. 

Tomasz Ciachorowski
Instagram

 

Jest czego współczuć?

Tomasz Ciachorowski
Instagram