ONS.pl
Jak oni się kochają!
1/4
ONS.pl

 

W tym roku serial "M jak miłość" obchodzi swoje 18. urodziny. Przez te wszystkie lata Polacy pokochali rodzinę Mostowiaków oraz ich przyjaciół. W serialu swoje kariery rozpoczęli tacy aktorzy, jak choćby Kasia Cichopek czy też bracia Mroczek. Producenci "M jak miłość" uznali, że 18. urodziny to doskonała okazja, aby spotkać się w dużym składzie i razem świętować sukces. Podczas hucznej imprezy bawili się nie tylko obecni aktorzy "M jak miłość", ale również ci, którzy już dawno zniknęli z produkcji TVP2.

 

Zobacz także: Skromna suknia? Nic z tych rzeczy! Wystarczy, że Joanna Koroniewska się odwróciła...

 

Jedną z najgorętszych par była oczywiście Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Aktor nie odstępował swojej partnerki na krok. Nic dziwnego, ponieważ Adriana Kalska tego wieczoru wyglądała zjawiskowo. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Czym Mikołaj Roznerski rozkochał w sobie Adrianę Kalską? Wcale jej się nie dziwimy

2/4
ONS.pl

 

Adriana Kalska na 18. urodzinach "M jak miłość"

 

Adriana Kalska na tę wyjątkową okazję wybrała czerwoną sukienkę, która doskonale podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Stylizację uzupełniały długie kolczyki w podobnym kolorze oraz czarne, klasyczne szpilki. Adriana Kalska wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Widać, że miłość ją uskrzydla!

3/4
East News

 

Mikołaj Roznerski z pewnością był dumny, że u jego boku znajduje się tak piękna dama!

4/4
East News

 

Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego połączył serial "M jak miłość". Grane przez nich postacie w przeszłości miały romans. Owocem tego związku jest ich córeczka, Maja. Mikołaj Roznerski goszcząc niedawno w redakcji party.pl zdradził, że być może już niedługo Iza i Marcin znowu do siebie wrócą. Chcielibyście, aby tak się stało? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!