Krystian Wieczorek
Instagram/mjakmilosc

Krystian Wieczorek odchodzi z "M jak miłość"?! Wiemy, co dalej z jego wątkiem

Krystian Wieczorek
Instagram/mjakmilosc

Czy Krystian Wieczorek odejdzie z "M jak miłość"? Jak informował magazyn "Show", aktor rozważa zakończenie współpracy z produkcją! Czy grany przez niego Andrzej Budzyński wyjedzie z kraju? A może produkcja pokaże kolejną śmierć na ekranie? Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna! 

Krystian Wieczorek odchodzi z "M jak miłość"?

W ostatnim czasie z serialem pożegnali się m.in. Kacper Kuszewski, Dominika Kluźniak czy też Artur Barciś. Pierwszy z nich odszedł po 18 latach i postanowił spróbować swoich sił w innych przedsięwzięciach. Z kolei Olga Frycz zrezygnowała z powodów osobistych skarżąc się na złe traktowanie na planie. Czy Krystian Wieczorek, który wciela się w postać Andrzeja Budzyńskiego, również pożegna się z serialem? Podobno trudno mu pogodzić życie osobiste z pracę.

Zobacz także: Po ślubie Bartek zdradzi Ulę z Sonią?! Policjantka odegra się na swojej przyjaciółce? Spójrzcie na te zdjęcia! 

Te doniesienia w rozmowie z Plejadą skomentowała Karolina Baranowska, związana z PR-em serialu "M jak miłość". Czy Wieczorek odejdzie?

To są kompletne bzdury! Wręcz przeciwnie - w nowym sezonie wątek Krystiana Wieczorka będzie kontynuowany, a dalsze losy Budzyńskiego i Magdy (Anna Mucha) dostarczą widzom wielu emocji przez cały powakacyjny sezon - wyznała.

Ostatni odcinek serialu przed przerwą wakacyjną zaplanowany jest na 4 czerwca. Czy zdążymy jeszcze zobaczyć ślub Andrzeja i Magdy? Wszystko okaże się już w najbliższy wtorek! 

Krystian Wieczorek nie planuje rozstać się z serialem 

Krystian Wieczorek
Instagram/mjakmilosc

Andrzej i Magda nie widzą świata poza sobą 

Anna Mucha i Krystian Wieczorek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23