Reklama

Rola Małgosi Mostowiak przyniosła jej ogromną rozpoznawalność. Joanna Koroniewska zawdzięcza jej naprawdę wiele. Jednak wszystko ma swoje dobre i złe strony. Joanna Koroniewska jak mało kto przekonała się o tym, że fani nie zawsze potrafią oddzielić serialową fikcję od prawdziwego życia. Gdy w "M jak miłość" scenarzyści zarządzili, że Małgosia przemieni się z cichej, szarej myszki w pewną siebie i samolubną kobietę, która w dodatku ma problemy z dochowaniem wierności, widzowie zapałali chęcią zemsty.

- Mnóstwo miałam takich doświadczeń z racji grania mimo wszystko dość kontrowersyjnej postaci w "M jak miłość". Nie wiem, jak jest teraz, ale dobrze pamiętam, jak to było parę lat temu. Moja bohaterka miała niewiele lat. Miała najpierw jednego męża, potem drugiego. Później trzeciego, a przy okazji jeszcze paru kochanków. Byłam wyzywana np. na przystankach autobusowych przez starsze panie, którym myliła się rzeczywistość serialowa z tą prawdziwą - wspomina Joanna Koroniewska w rozmowie z WP Gwiazdy.

Zobacz także: Zobacz historię miłości Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora!

Zobacz także

Joanna Koroniewska przyznaje, że największa fala hejtu dotknęła ją, gdy Małgosia Mostowiak została żoną sympatycznego Niemca, granego przez Steffena Möllera. Ich małżeństwo rozpadło się, ponieważ dziewczyna tak naprawdę go nie kochała. Ze względu na to, że Steffen cieszył się ogromną sympatią widzów, Joanna Koroniewska musiała zmierzyć się z potężną dawką negatywnych komentarzy.

- Kiedy moja postać rzuciła faceta w serialu, brałam akurat udział w "Tańcu z gwiazdami". Po pierwszym odcinku byłam najniżej w tabeli. Ludzie mnie rzeczywiście nie znosili. Mnie poprzez postać, którą grałam. W programie uratowało mnie wówczas tylko to, że dostawałam wysokie noty od jurorów. W kolejnych odcinkach widzowie coraz bardziej mnie poznawali i przynajmniej część zrozumiała, że tańczy nie Małgosia, a Joanna Koroniewska - zdradza aktorka.

Tęsknicie za postacią Małgosi Mostowiak? Chcielibyście, żeby wróciła do "M jak miłość"?

POLECAMY: Wstrząsający komentarz hejtera pod adresem Joanny Koroniewskiej! "Tu naprawdę kompletnie została przekroczona granica!"

Pamiętacie wątek Gosi i Steffena?

materiały prasowe

Chcielibyście powrotu Koroniewskiej do "M jak miłość"?

materiały prasowe

Reklama

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata showbiznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

Reklama
Reklama
Reklama